Blog

inceltici sıkılaştırıcı mikrokapsüllü zayıflatan tayt

19 Nisan 2018

MAGIC WAVE NEDİR?

Magic Wave bitkisel içerikli kozmetik aktif içerik ile dikişsiz (seamless) üretim tekniği ile üretilen taytın birleşimidir. Düzenli egzersiz ve diyet ile zayıflamaya yardımcı, inceltici ve selülit görünümünü azaltıcı özelliklere sahiptir.

Dik duruş korsesi nedir, ne işe yarar?

19 Nisan 2018

Dik duruş korsesi bel bölgesinde ve sırt bölgesinde olan ağrıların giderilmesinde büyük fayda sağlar. Ayrıca duruş bozukluklarına ve kamburluk gibi birçok sorunun da düzelmesine yardımcı olabiliyor. Toplumda  bir çok kişinin problemlerden biri olan sırt ağrıları ve duruş bozukluğu için bu problemden şikayetçi olanlar çözümü dik duruş korsesinde arıyorlar. Peki, nedir bu dik duruş korsesi? Dik duruş korsesi ne işe yarar? Dik duruş korsesinin zararları var mıdır ? diye merak edenler cevaplarını yazımızda bulacaklardır.

Dekolte sütyen nedir? Nasıl seçmeli

18 Nisan 2018

Dekolte Sütyen Nedir?

   Dekolte sütyen; her türlü dekolte kıyafeti giyilebilir hale getirebilen, sütyen çeşitlerinden bir tanesidir. Çeşit çeşit özellikte olması bakımından birçok farklı dekolte türüyle kullanılabilir farklı modelleri bulunur. Geçmişteki en büyük sıkıntılardan birisi, elbiselerin içine uygun sütyen bulunamamasıydı. Şimdilerde ise; her kıyafetin her rengi için sütyen seçeneğiniz bulunuyor. İşinizi kolaylaştıracak dekolte sütyen modelleri sık kullanımı oldukça riskli olabilir. Ancak günümüzde kıyafetlerin çok çeşitlenmesi ve farklılaşması nedeniyle dekolte sütyenlere ihtiyaç artmaktadır.

Erkek İç Giyim Ve Ev Giyim

13 Aralık 2017

Erkekler Nasıl İç Çamaşırı Seçmeliler?

Erkeklerde kadınlar kadar kullandıkları ürünlere dikkat etmeleri gerekmektedir. Kullandıkları slip ya da boxer'ın pamuk olması fazlasıyla önemlidir. Pamuklu bir kumaş türünü seçerseniz terinizi emer ve sizi rahatsız etmez. Çamaşırların görünümü oldukça önemli olduğu gibi kumaşı ve dokusuda önemli olmalıdır. Genelde çamaşırlarda siyah beyaz renk tercih edilir. Renkli ürünler de kimyalsal kullanıldığı düşünülür. Türen, Dagi, Doreanse, Eros, Kom, Doremi gibi markaların üretmiş oldukları ürünlerinde hiç bir kanserojen madde içermediği AZO testi ile belgelenmiştir. Ürünlerin renkli olması kanserojen madde içerdiğini ifade etmez. Azo testi ile gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İç çamaşırı seçerken kendi bedeninizi seçmelisiniz. Bir beden küçük seçim yaparsanız sizi sıkar ve cildinizi tahriş edebilir. Büyük beden seçim yaparsanız da kayma olur buda sizi rahatsız edecektir. Her zaman kendi bedeniniz ne ise onu seçmeniz gereklidir. Atlet için de her zaman pamuklu kumaş seçmeniz gerekmektedir. Pamuklu kumaşlar her üründe kaliteli ve saglıklıdır. Atlet çeşitleri aslında oldukça fazladır. Kısa kollu, kalın askılı, bisiklet yaka, v yaka, sporcu atleti vb gibi bir çok çeşidi ve rengi vardır. Erkekler genel de beyaz ya da siyah tercih etseler de gri ve yeşil renklerine de rastlayabilirsiniz. Azo test atlet için de uygulanmıştır. Siz ve sevdikleriniz gönül rahatlıgıyla kullanabilirsiniz.

Toparlayıcı Sütyen Hakkında Bilmeniz Gerekenler

12 Aralık 2017

TOPARLAYICI SÜTYEN HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Kadınların doğru sütyeni tercih etmeleri hem sağlıkları için hem de görünüm olarak oldukça önemlidir. Büyük göğüsleriniz varsa,  gömlek veya bluz kullanırken rahat edemiyorsanız toparlayıcı sütyen tam size göre! Küçük göğüslü kadınların yardımına yetişen markalar büyük göğüslü kadınların yardımına da toparlayıcı sütyen ile yetişiyor. Toparlayıcı sütyenler kadınların göğüslerini bir beden küçük ve daha düzgün gösterdiğinden kadınlar gün boyu hem daha rahat hem de daha özgüvenli hissederler. Bel ve sırt ağrısı, göğüsleri büyük olan kadınların en büyük sorunlarından biridir. Toparlayıcı sütyen bu ağrıları azaltmada oldukça etkili bir rol oynamasının yanında göğüslerin daha derli toplu görünmesini de sağlar. Toparlayıcı sütyenlerin kumaş yapısı esnek olduğu için göğüs ve sırt bölgenizi sarar ve göğüslerinizin daha dik durmasını saglar.

Dolgun Görünüm İçin Pop Up Külot

12 Aralık 2017

Popo Kaldıran Külotla Saatler Süren Sporlara Son   İster kilolu olsun isterse zayıf, hemen hemen her kadının kalçalarının biçimli ve kalkık olması için uğraşır. Bunun için uzun süreli ve düzenli antrenmanlar yapmak ve sağlık beslenmek gerekir. Ancak modern dünyanın getirileri nedeniyle her zaman sağlıklı beslenmek ve düzenli spor yapmak mümkün olmuyor. İşte bu noktada, bazı iç giyim firmaları tarafından üretilen pop up külotlar yardımınıza koşuyor.

Protez meme ve protez sütyeni nedir?

08 Aralık 2017

Göğsü Alınan Bayanlar Nasıl Sütyen Kullanmalıdır?

Meme kanseri gibi sağlık sorunları nedeniyle kimi zaman kadınların göğüslerinin alınması gerekir. Her ne kadar sağlık açısından gerekli bir durum olsa da, kişilerin psikolojisi üzerinde ciddi etkilere neden olabilir. Bunun önüne geçmek adına protez göğüs ve protez sütyen modelleri üretilmekte. Bu ürünler sayesinde, kişilerin kendilerine olan özgüvenleri tam olacak ve hayatlarını daha mutlu bir şekilde sürebilecekler.

Le Jardin İle İçinizin Şıklığını Dışınıza Yansıtın

30 Ocak 2017

Le Jardin İle İçinizin Şıklığını Dışınıza Yansıtın

1972 yılı itibari ile kuruşmuş olan Le Jardin, Fransız esintilerini barındıran bir firma. Günlük iç çamaşırı modelleri ve özel günler için üretilmiş ürünler olarak, net olarak ayrılmış 2 kreasyonu bulunmaktadır. Günlük olarak üretilen modeller, daha sade, rahat ve sağlık koşulları göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Şıklığın ön planda tutulduğu modeller ise; özel günler için tasarlanmış olup, kısa süreli giyime uygundur.

Her Ana Özel Kombinler Yaratabilirsiniz

30 Ocak 2017

Her Ana Özel Kombinler Yaratabilirsiniz

Şimdi gecelere hareket katma zamanı! Kadınların vazgeçilmezi olan iç çamaşırları, kadın olmayı keyifli kılan en güzel detaylardandır. Özellikle jartiyer ve büstiyer denince akan sular durur; çünkü bu ikilinin yeri hem kadınlar, hem de erkekler için bambaşkadır. Jartiyer ve büstiyer ikilisi adeta iç giyimin kraliçesidir.

İçinizdeki Zarifliği Dışınıza Saten Geceliklerle Yansıtın

30 Ocak 2017

İçinizdeki Zarifliği Dışınıza Saten Geceliklerle Yansıtın

Teninizi şımartan kumaşlardan birisi olan saten, geceliklerde kullanıldığında oldukça zarif bir hava yaratıyor. Bu zarif görüntüde, saten gecelik modellerinin özel günlerin ve çeyizlerin vazgeçilmez parçalarından olmasını sağlıyor.

Ten İç Giyim Ürünleri İle Vücudunuz Daha Mükemmel Görünecek

30 Ocak 2017

Ten İç Giyim Ürünleri İle Vücudunuz Daha Mükemmel Görünecek

Güzelliğin tenden başlayacağını savunan bir marka olan Ten iç giyim alanında kaliteli ürünler üretmekte. Özellikle korse ve sütyen modellerindeki çeşitliliği markanın, kullanıcıları memnun eden özellikleri arasında yer alıyor.

No line bra, göğüs arası kırışıklıklarını önleyen sütyen

30 Ocak 2017

No line bra, göğüs arası kırışıklıklarını önleyen sütyen

Göğüslerde ve göğüs arasındaki kırışıklıklara, kötü görünüme çözüm bulan yeni inci iç giyim ”No Line Bra” ile son veriyor. Günlük hayattaki duruş bozuklukları ve yatış pozisyonundan oluşan kırışıklıklar zamanla estetiğine önem veren bayanların kabusu haline gelir. Yeni İnci’nin yeni ürünü iç giyim de göğüs arası yastıkla, dekoltenizde oluşan bu kabus kırışıklılar son buluyor.

Kadınlar neden çekici kıyafet ve iç çamaşırı alır?

30 Ocak 2017

Kadınlar neden çekici kıyafet ve iç çamaşırı alır?

Ne sinirlilik, ne sevgiliden ayrılma ne de erkek arkadaşını kıskandırmak için... Gerçek sebep ne? kadınlar üreme döneminde salgıladıkları hormonlar sebebi ile çekici kıyafetler ve iç çamaşırları satın alır.

Push-Up Bikinilerle Plajın En Göz Alıcı Kadını Siz Olun

30 Ocak 2017

Push-Up Bikinilerle Plajın En Göz Alıcı Kadını Siz Olun

Kadınlar, yaz ayları yaklaştığından kışın aldıkları kiloları vermek için diyet ve spor yapar, fazlalıklarından kurtularak, yaz aylarını en güzel şekilde geçirmek isterler. Fazla kiloları, düzenli spor ve diyet sayesinde vermek mümkün olsa da, göğüs ölçülerini değiştirmek, o kadar da kolay değildir. Güzel ve dolgun göğüsler ise; dış görünüşün en önemli parçalarından birisi olarak kabul edilebilir. İşte, tam bu noktada push-up bikini modelleri yardımınıza koşar.

Bayan atlet çeşitleri

30 Ocak 2017

Bayan Atlet Çeşitleri

   Günümüzden yaklaşık 10-15 sene öncesine bakıldığında, yaşlı ya da genç fark etmeksizin pek çok kadının aynı tarz atletleri kullandığı görülüyordu. Bu model, kalın askılı ve yaka kısmında farklı dantel modellerine sahipti. O yıllardan bu yana, pek çok farklı model ve çeşit üretilmeye başlamıştır. Bunun üzerine atlet, günümüzde yalnızca kişilerin sağlığını korumak amaçlı kullanılan bir ürün olarak kabul edilmiyor.

Rahatlık ve Kalitenin Adresi NBB İç Çamaşırları

30 Ocak 2017

Rahatlık ve Kalitenin Adresi NBB İç Çamaşırları

İç çamaşırınızın rahat olması kendinizi bütün gün mutlu ve güvende hissetmenizi sağlar. Rahat pamuklu bir atlet, insanın uzun süre kullanabileceği bir destekleyici ve toparlayıcı sütyen, dar elbiselerinizin altına rahatça giyebileceğiniz ya da yıkandıkça rengi solmayacak dikişsiz bir çamaşır yoğun tempolu hayatınıza büyük kolaylık sağlayacaktır.

Çeyizlerin Vazgeçilmez Markası; Pierre Cardin

30 Ocak 2017

Çeyizlerin Vazgeçilmez Markası; Pierre Cardin

Pierre Cardin, gerek ülkemizde gerek ise; Dünya’da en kaliteli iç çamaşırı markalarından biri olarak bilinmektedir. Bu kalite nedeni ile de, pek çok kişi, ürün fiyatlarının fazlası ile uçuk olduğu düşünmekte ve modelleri çok fazla inceleme gereği duymamaktadır. Ancak; Pierre Cardin iç giyim ürünlerini incelediğinizde, aslında durumun böyle olmadığını ve her bütçeye uygun modellerinin olduğunu görebilirsiniz.

Yeni Sezon U.S. Polo Assn Bayan İç Giyim Modelleri Koleksiyonu

30 Ocak 2017

Yeni Sezon U.S. Polo Assn Bayan İç Giyim Modelleri Koleksiyonu

U.s. Polo Assn, spor giyim konusunda lider isimlerden bir tanesi. Üstelik yalnızca dış giyimde değil; iç giyimde de bu alanda öne çıkmayı başarmış durumda. Bayan iç giyim tercihiniz rahatlıktan ve spor bir görünümden yanaysa; sizin de ilk bakacağınız yer Polo olmalı. Markanın kendisine ait bir stili olması ve iç çamaşırı modellerinde de bu stilin çizgisinden şaşması oldukça önemli. Çünkü müdavimleri için Polo'nun tarzı apayrı bir önem taşıyor.

Yaşımıza Uygun İç Çamaşırları Nasıl Olmalı?

30 Ocak 2017

Yaşımıza Uygun İç Çamaşırları Nasıl Olmalı?

   Yaşı kaç olursa olsun, her kadının hayatında iç çamaşırı modellerinin büyük bir önemli bulunur. Bazen amaç, kıyafetlerinizin daha iyi görünmesini sağlamakken, bazen de daha rahat olmanız ya da sağlığınız için en iyi tercihi yapmaktır. Bayan iç çamaşırları doğru seçimi yapmak için; bilinmesi gereken bazı püf noktalar vardır ve bu noktalar, bulunduğunuz yaş aralığına göre değişiklik gösterebilir.

En İyi Toparlayıcı Sütyen

30 Ocak 2017

En İyi Toparlayıcı Sütyen

Son teknolojilerle üretilmeye başlanan iç çamaşırları, birçok kadının fiziki durumuna ve sağlığına uygun şekilde tasarlanmaya başlandı. Dolayısıyla gerek küçük göğüslü bayanların gerekse iri göğüslü bayanların taleplerine yönelik birçok seçenek ortaya çıkmış oldu. Göğüsleri iri olan bayanların, göğüslerini hem daha toplu hem de daha küçük görünmesine yardımcı olan toparlayıcı sütyen modelleri de bu yeni teknolojilerin en harika ürünlerinden. Bu tür sütyenler hem sadece göğüsleri büyük olan bayanların hem de beden olarak iri olan bayanların imdadına yetişiyor. Özellikle özel günlerde kıyafet seçimiyle birlikte yaşanan iç çamaşırı krizine birebir olan toparlayıcı sütyenlerin birçok elbise modeliyle uyumlu olan çeşitleri de bulunabilir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.