Blog

Yatarken Sütyen Takmak Zararlı Mıdır?

17 Haziran 2018

Yatarken sütyen takmak zararlı mıdır?

Sizin  için sütyen gece bile yatarken çıkaramayacak kadar alıştığınız,  yoksa eve girer girmez hemen çıkarıp atmak, bir an önce kurtulmak istediğiniz bir  işkence mi. Bu yazımızda uzman görüşleriyle berabere  yatarken sütyen takmanın zararlı olup olmadığına değineceğiz.

Erkekler tarafından bakınca sütyen takmak atlet giymek gibi normal bir şeymiş gibi gözükse de kadınlar açısından durum böyle değildir maalesef. Saatlerce takılan sütyen deriyi sıkıştırıp memelere baskı yapması  rahatsız edici ve stres verici bir durumdur.  Bundan dolayı kimi kadın eve girer girmez çıkardığı sütyeni kimisi eve gelmeyi bile beklemeden uygun bir ortam bulur bulmaz hemen çıkarıp bu raharsızlıktan kurtulmak istiyor. Kesin çözümü hiç takmayarak bulanlar da yok değil tabi.

Flaseek çorap nedir? Neden uzak durmalıyız!

09 Haziran 2018

Flaseek çorap nedir? Neden uzak durmalıyız! 

Bugünlerde sosyal medyada adını çokça duyduğumuz Flaseek çorap nedir diye sorarsanız işte bu yazımızda bulacaksınız.Şimdiye kadar kadınlar; daha güzel bir görünüme kavuşma düşüncesiyle büyük ya da şekilsiz olan göğüslerini toparlamak için toparlayıcı sütyen kullanıyordu ya da küçük göğüsleri olan kadınlar göğüslerine dik ve büyük  bir görünüm sağlamak için push up (destekli) sütyen kullanıyordu. Bel bölgesindeki, basen bölgesindeki ya da karın bölgesindeki şekilsizlikler, sarkmalar için bel korsesi, karın korsesi, tüm vücut korse vb korse çeşitlerini kullanıyordu. Bunlar haricinde kalçalarda daha dolgun ve dik görünüm sağlayan silikonlu destekli külotlar (Yeni İnci Destekli Külot)  da var tabi.

GÖĞÜS ARASI KIRIŞIKLIKLARINI BU BASİT YÖNTEMLE SONSUZA DEK ÖNLEYİN. DR. MEHMET ÖZ CANLI YAYINDA AÇIKLADI

04 Haziran 2018

No line bra, göğüs arası kırışıklıklarını önleyen sütyen Göğüslerde ve göğüs arasındaki kırışıklıklara, kötü görünüme çözüm bulan yeni inci iç giyim ”No Line Bra” ile son veriyor. Günlük hayattaki duruş bozuklukları ve yatış pozisyonundan oluşan kırışıklıklar zamanla estetiğine önem veren bayanların kabusu haline gelir.

Yeni İnci’nin yeni ürünü iç giyim de göğüs arası yastıkla, dekoltenizde oluşan bu kabus kırışıklılar son buluyor. İç giyim e farklı bir yön veren yeni inci iç giyim, ürünü “yeni inci no line bra”göğüs arası yastıkla, bayanların iç giyim dekolte sorunu ortadan kaldırıyor. Yeni İnci’nin iç giyim de devrim yaratan ürünü göğüs arası yastık yatar pozisyondayken iki göğüs arasına yerleştirilerek kullanılıyor. Düzenli kullanıldığında etkisini hemen hissedebileceğiz göğüs arası yastık, iki göğüs arasındaki kırışıklıkları önlüyor ve yeni kırışıklık oluşumunu da engelliyor. Göğüs arası yastığı M ve L bedenlerinde bulabilmek mümkün.

Röpteşambır -Robdöşambr- Nedir ?

29 Mayıs 2018

Röpteşambır (Robdöşambr) Nedir ?

 

Röpteşambır (Robdöşambr) Fransızca evde üstlük olarak giyilen giyecek anlamındaki   kökenli “robe de chambre”   kelimesinin Türkçemize kazandırılmış halidir. Röpteşambır ya da Robdöşambır şeklinde okunup yazılabilen bu kelimenin Türkçe karşılığı oda elbisesi tarzında bir giyecek oluyor ki biz bunu genelde erkek sabahlık olarak adlandırıyoruz.

Genellikle çeyizliklerde kullanılan Röpteşambır ekseriyette kadife pikodan yapılan bir kıyafettir,bu sayede hafif olur. Genel rengiyle uyumlu bir dokuma kumaş yakasında kullanılır.

Balenli Sütyenin Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir?

26 Mayıs 2018

Balenli Sütyenin Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir?

Bayanların doğru sütyeni seçmesi hem sağlık açısından hem de estetik görünümleri açısından fazlasıyla önem taşımaktadır. Göğüslerin durumuna ve boyutuna göre sütyen seçimini yapmalısınız. Kişisel ihtiyaçların belirmesi nedeniyle de sütyen üretiminde çeşitlilik oldukça artmıştır. Çok sık kullanılan sütyen modellerinden bir tanesi, balenli sütyenlerdir. Balenli sütyenler, genellikle göğüsleri sarkık olan, normalden biraz büyük göğüsleri olan bayanlardan tarafından tercih edilir. Balenli sütyenin, kişiye göre faydaları olduğu gibi zararları da olabilmektedir.

En İyi Toparlayıcı Sütyen

18 Mayıs 2018

En İyi Toparlayıcı Sütyen

Son teknolojilerle üretilmeye başlanan iç çamaşırları, birçok kadının fiziki durumuna ve sağlığına uygun şekilde tasarlanmaya başlandı. Dolayısıyla gerek küçük göğüslü bayanların gerekse iri göğüslü bayanların taleplerine yönelik birçok seçenek ortaya çıkmış oldu. Göğüsleri iri olan bayanların, göğüslerini hem daha toplu hem de daha küçük görünmesine yardımcı olan toparlayıcı sütyen modelleri de bu yeni teknolojilerin en harika ürünlerinden. Bu tür sütyenler hem sadece göğüsleri büyük olan bayanların hem de beden olarak iri olan bayanların imdadına yetişiyor. Özellikle özel günlerde kıyafet seçimiyle birlikte yaşanan iç çamaşırı krizine birebir olan toparlayıcı sütyenlerin birçok elbise modeliyle uyumlu olan çeşitleri de bulunabilir.

inceltici sıkılaştırıcı mikrokapsüllü zayıflatan tayt

19 Nisan 2018

MAGIC WAVE NEDİR?

Magic Wave bitkisel içerikli kozmetik aktif içerik ile dikişsiz (seamless) üretim tekniği ile üretilen taytın birleşimidir. Düzenli egzersiz ve diyet ile zayıflamaya yardımcı, inceltici ve selülit görünümünü azaltıcı özelliklere sahiptir.

Dik duruş korsesi nedir, ne işe yarar?

19 Nisan 2018

Dik duruş korsesi bel bölgesinde ve sırt bölgesinde olan ağrıların giderilmesinde büyük fayda sağlar. Ayrıca duruş bozukluklarına ve kamburluk gibi birçok sorunun da düzelmesine yardımcı olabiliyor. Toplumda  bir çok kişinin problemlerden biri olan sırt ağrıları ve duruş bozukluğu için bu problemden şikayetçi olanlar çözümü dik duruş korsesinde arıyorlar. Peki, nedir bu dik duruş korsesi? Dik duruş korsesi ne işe yarar? Dik duruş korsesinin zararları var mıdır ? diye merak edenler cevaplarını yazımızda bulacaklardır.

Dekolte sütyen nedir? Nasıl seçmeli

18 Nisan 2018

Dekolte Sütyen Nedir?

   Dekolte sütyen; her türlü dekolte kıyafeti giyilebilir hale getirebilen, sütyen çeşitlerinden bir tanesidir. Çeşit çeşit özellikte olması bakımından birçok farklı dekolte türüyle kullanılabilir farklı modelleri bulunur. Geçmişteki en büyük sıkıntılardan birisi, elbiselerin içine uygun sütyen bulunamamasıydı. Şimdilerde ise; her kıyafetin her rengi için sütyen seçeneğiniz bulunuyor. İşinizi kolaylaştıracak dekolte sütyen modelleri sık kullanımı oldukça riskli olabilir. Ancak günümüzde kıyafetlerin çok çeşitlenmesi ve farklılaşması nedeniyle dekolte sütyenlere ihtiyaç artmaktadır.

Erkek İç Giyim Ve Ev Giyim

13 Aralık 2017

Erkekler Nasıl İç Çamaşırı Seçmeliler?

Erkeklerde kadınlar kadar kullandıkları ürünlere dikkat etmeleri gerekmektedir. Kullandıkları slip ya da boxer'ın pamuk olması fazlasıyla önemlidir. Pamuklu bir kumaş türünü seçerseniz terinizi emer ve sizi rahatsız etmez. Çamaşırların görünümü oldukça önemli olduğu gibi kumaşı ve dokusuda önemli olmalıdır. Genelde çamaşırlarda siyah beyaz renk tercih edilir. Renkli ürünler de kimyalsal kullanıldığı düşünülür. Türen, Dagi, Doreanse, Eros, Kom, Doremi gibi markaların üretmiş oldukları ürünlerinde hiç bir kanserojen madde içermediği AZO testi ile belgelenmiştir. Ürünlerin renkli olması kanserojen madde içerdiğini ifade etmez. Azo testi ile gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İç çamaşırı seçerken kendi bedeninizi seçmelisiniz. Bir beden küçük seçim yaparsanız sizi sıkar ve cildinizi tahriş edebilir. Büyük beden seçim yaparsanız da kayma olur buda sizi rahatsız edecektir. Her zaman kendi bedeniniz ne ise onu seçmeniz gereklidir. Atlet için de her zaman pamuklu kumaş seçmeniz gerekmektedir. Pamuklu kumaşlar her üründe kaliteli ve saglıklıdır. Atlet çeşitleri aslında oldukça fazladır. Kısa kollu, kalın askılı, bisiklet yaka, v yaka, sporcu atleti vb gibi bir çok çeşidi ve rengi vardır. Erkekler genel de beyaz ya da siyah tercih etseler de gri ve yeşil renklerine de rastlayabilirsiniz. Azo test atlet için de uygulanmıştır. Siz ve sevdikleriniz gönül rahatlıgıyla kullanabilirsiniz.

Toparlayıcı Sütyen Hakkında Bilmeniz Gerekenler

12 Aralık 2017

TOPARLAYICI SÜTYEN HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Kadınların doğru sütyeni tercih etmeleri hem sağlıkları için hem de görünüm olarak oldukça önemlidir. Büyük göğüsleriniz varsa,  gömlek veya bluz kullanırken rahat edemiyorsanız toparlayıcı sütyen tam size göre! Küçük göğüslü kadınların yardımına yetişen markalar büyük göğüslü kadınların yardımına da toparlayıcı sütyen ile yetişiyor. Toparlayıcı sütyenler kadınların göğüslerini bir beden küçük ve daha düzgün gösterdiğinden kadınlar gün boyu hem daha rahat hem de daha özgüvenli hissederler. Bel ve sırt ağrısı, göğüsleri büyük olan kadınların en büyük sorunlarından biridir. Toparlayıcı sütyen bu ağrıları azaltmada oldukça etkili bir rol oynamasının yanında göğüslerin daha derli toplu görünmesini de sağlar. Toparlayıcı sütyenlerin kumaş yapısı esnek olduğu için göğüs ve sırt bölgenizi sarar ve göğüslerinizin daha dik durmasını saglar.

Dolgun Görünüm İçin Pop Up Külot

12 Aralık 2017

Popo Kaldıran Külotla Saatler Süren Sporlara Son   İster kilolu olsun isterse zayıf, hemen hemen her kadının kalçalarının biçimli ve kalkık olması için uğraşır. Bunun için uzun süreli ve düzenli antrenmanlar yapmak ve sağlık beslenmek gerekir. Ancak modern dünyanın getirileri nedeniyle her zaman sağlıklı beslenmek ve düzenli spor yapmak mümkün olmuyor. İşte bu noktada, bazı iç giyim firmaları tarafından üretilen pop up külotlar yardımınıza koşuyor.

Protez meme ve protez sütyeni nedir?

08 Aralık 2017

Göğsü Alınan Bayanlar Nasıl Sütyen Kullanmalıdır?

Meme kanseri gibi sağlık sorunları nedeniyle kimi zaman kadınların göğüslerinin alınması gerekir. Her ne kadar sağlık açısından gerekli bir durum olsa da, kişilerin psikolojisi üzerinde ciddi etkilere neden olabilir. Bunun önüne geçmek adına protez göğüs ve protez sütyen modelleri üretilmekte. Bu ürünler sayesinde, kişilerin kendilerine olan özgüvenleri tam olacak ve hayatlarını daha mutlu bir şekilde sürebilecekler.

Le Jardin İle İçinizin Şıklığını Dışınıza Yansıtın

30 Ocak 2017

Le Jardin İle İçinizin Şıklığını Dışınıza Yansıtın

1972 yılı itibari ile kuruşmuş olan Le Jardin, Fransız esintilerini barındıran bir firma. Günlük iç çamaşırı modelleri ve özel günler için üretilmiş ürünler olarak, net olarak ayrılmış 2 kreasyonu bulunmaktadır. Günlük olarak üretilen modeller, daha sade, rahat ve sağlık koşulları göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Şıklığın ön planda tutulduğu modeller ise; özel günler için tasarlanmış olup, kısa süreli giyime uygundur.

Her Ana Özel Kombinler Yaratabilirsiniz

30 Ocak 2017

Her Ana Özel Kombinler Yaratabilirsiniz

Şimdi gecelere hareket katma zamanı! Kadınların vazgeçilmezi olan iç çamaşırları, kadın olmayı keyifli kılan en güzel detaylardandır. Özellikle jartiyer ve büstiyer denince akan sular durur; çünkü bu ikilinin yeri hem kadınlar, hem de erkekler için bambaşkadır. Jartiyer ve büstiyer ikilisi adeta iç giyimin kraliçesidir.

İçinizdeki Zarifliği Dışınıza Saten Geceliklerle Yansıtın

30 Ocak 2017

İçinizdeki Zarifliği Dışınıza Saten Geceliklerle Yansıtın

Teninizi şımartan kumaşlardan birisi olan saten, geceliklerde kullanıldığında oldukça zarif bir hava yaratıyor. Bu zarif görüntüde, saten gecelik modellerinin özel günlerin ve çeyizlerin vazgeçilmez parçalarından olmasını sağlıyor.

Ten İç Giyim Ürünleri İle Vücudunuz Daha Mükemmel Görünecek

30 Ocak 2017

Ten İç Giyim Ürünleri İle Vücudunuz Daha Mükemmel Görünecek

Güzelliğin tenden başlayacağını savunan bir marka olan Ten iç giyim alanında kaliteli ürünler üretmekte. Özellikle korse ve sütyen modellerindeki çeşitliliği markanın, kullanıcıları memnun eden özellikleri arasında yer alıyor.

Kadınlar neden çekici kıyafet ve iç çamaşırı alır?

30 Ocak 2017

Kadınlar neden çekici kıyafet ve iç çamaşırı alır?

Ne sinirlilik, ne sevgiliden ayrılma ne de erkek arkadaşını kıskandırmak için... Gerçek sebep ne? kadınlar üreme döneminde salgıladıkları hormonlar sebebi ile çekici kıyafetler ve iç çamaşırları satın alır.

Push-Up Bikinilerle Plajın En Göz Alıcı Kadını Siz Olun

30 Ocak 2017

Push-Up Bikinilerle Plajın En Göz Alıcı Kadını Siz Olun

Kadınlar, yaz ayları yaklaştığından kışın aldıkları kiloları vermek için diyet ve spor yapar, fazlalıklarından kurtularak, yaz aylarını en güzel şekilde geçirmek isterler. Fazla kiloları, düzenli spor ve diyet sayesinde vermek mümkün olsa da, göğüs ölçülerini değiştirmek, o kadar da kolay değildir. Güzel ve dolgun göğüsler ise; dış görünüşün en önemli parçalarından birisi olarak kabul edilebilir. İşte, tam bu noktada push-up bikini modelleri yardımınıza koşar.

Bayan atlet çeşitleri

30 Ocak 2017

Bayan Atlet Çeşitleri

   Günümüzden yaklaşık 10-15 sene öncesine bakıldığında, yaşlı ya da genç fark etmeksizin pek çok kadının aynı tarz atletleri kullandığı görülüyordu. Bu model, kalın askılı ve yaka kısmında farklı dantel modellerine sahipti. O yıllardan bu yana, pek çok farklı model ve çeşit üretilmeye başlamıştır. Bunun üzerine atlet, günümüzde yalnızca kişilerin sağlığını korumak amaçlı kullanılan bir ürün olarak kabul edilmiyor.

SİPARİŞ HATTI x Bilgi almak için yada hızlı sipariş vermek için hemen Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.