Blog

İç Çamaşırı Markaları Arasında Gerçekten Fark Var mı?

30 Temmuz 2018

İç çamaşırı seçtiğimiz zaman hangi markayı alacağımızı düşünmemiz gerekir. Yanlış seçimlerde sıkıntı yaşayabileceğimiz sonuçlara yaratabilir. İç çamaşırı seçtiğimizde dikkat etmemiz gereken birkaç önemli konu vardır. Bugüne kadar çıkmış toplam 95 farklı markası bulunmaktadır. Kadınların üzerinde durduğu konulardan biri de kendilerine en uygun modelleri bulmak her birinin satıştaki ürünleri için bazı markaların ciltlere zarar vererek materyalleri içinde dikkat edilmesi gereken Bayan iç giyim markaları ve buna benzer pek çok isim bulunmaktadır.

 

Jartiyer Nasıl Giyilir?

29 Temmuz 2018

Jartiyer Avrupa’da ortaya çıkmış ve sonraları tüm dünyaya yayılmış olan ve kadınların kullandığı bir aksesuardır. İlk ortaya çıkışında kadınların giymiş oldukları uzun çorapların bacaklardan kayması ve çirkin görünmesi sebebiyle çorapları bacaklarda sabitlemek amacıyla tasarlanmıştır.

Jartiyer Nedir?

29 Temmuz 2018

Kadınların kıyafetlerinin daha düzgün durmasını sağlayan birçok aksesuar bulunmaktadır. Bu aksesuarlar arasında dışarıdan görünmeyen fakat oldukça işlevsel olan aksesuarlar da bulunmaktadır. Jartiyer bu iç aksesuarlardan biri olarak çok uzun süredir kadınlar tarafından kullanılmaktadır. Yeni moda trendleri arasında da yer alan jartiyerler eskiden eteklerin altından ve daha uzun olarak kullanılırken yeni modellerinde daha kısa olarak tasarlanmaktadır.

Nbb Sütyen Modelleri

29 Temmuz 2018


En çok tercih edilen iç giyim markalarından biri olan NBB, birbirinden güzel konforlu ve şık modellerin yer aldığı koleksiyonunu sunmaktadır. Farklı renk ve desenlerde düz, straplez, dantelli sütyen çeşitleriyle şıklığa iç giyimden başlayabilirsiniz.

Pierre Cardin İç Giyim

29 Temmuz 2018

İç giyim markaları arasında Pierre Cardin yıllardır bay ve bayan ürünlerinde en kaliteli kumaşlar ile ürün sağlıyor. Pierre Cardin iç giyim ürünleri arasında yer alan birçok bayan iç giyim ürününü yanı sıra erkek pijama takımları erkek iç giyim ürünleri kullanılmaktadır. Aynı zamanda Pierre Cardin destekli büstiyerler ve korse türü diğer ürünler ile kaliteli bir şekilde hizmet vermeye ve ürün kategorisine genişletmeye devam ediyor.

Saten Gecelik Modelleri

29 Temmuz 2018

Kadınların ne kadar bakımlı olduklarını görmezden gelmek hiç şüphesiz büyük bir saçmalık olur. Gerek makyajı, gerekse giyim konusunda erkeklere nazaran daha dikkat eden kadınlar gecelik tercihlerinde de büyük oranla saten gecelik modelleri ile yakından ilgileniyorlar. Saten gecelikler derin yırtmaçlı, dantelli, sırt dekolteli ve göğüs dekolteli olarak farklı renk ve tasarımlarıyla ön plana çıkarken ateşli gecelerin de bir parçası olmayı ihmal etmiyor. Kadınlara daha seksi bir görünüm sağlamaları yönünde üretici firmaların sınırları zorlayıcı üretimleri kadınların ilgisini çektiği kadar erkeklerin de kadınlar üzerinde görmekten keyif aldıkları bir iç giyim ürünleridir.

Sütyen Çeşitleri

29 Temmuz 2018

Farklı modeller ve tasarımlardan oluşan kişiye en iyi konforu sunan ve hem sade seven hem de şıklığından ödün vermek istemeyenlerin de tercihi olan birçok sütyen çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitler için kullanılan malzemeler de farklı olabilmektedir. Kumaşından dantel detayları bulunan, saten, pamuklu kumaşlar kullanılmaktadır. Dantelli sütyenlerde hafif dantel ve kurdele süslemeler kullanılırken sporcu sütyen çeşitleri ise farklı renklerin birleşimi sonucu oluşabilir ya da düz renk olabilir.

Balenli Sütyen Sağlığa Zararlı mıdır?

28 Temmuz 2018

Balenli sütyen adını almasının nedeni sütyenin göğüs altını toparlaması ve toplu görülebilmesi için kumaşın iç bölümüne yerleştirilerek vücuda zarar vermeyen yarım daire, demir ya da plastik çubuklardan yapılmış özel tasarımın bulunmasıdır. Kabı olmayan ve toparlanmayan sütyen modelleri metal hafif ve sert plastikler ile üretilir.  Demir balenler oluşturulma biçimine bakıldığında sert ve aynı zamanda toparlama avantajıyla hafif ve daha konforlu biçiminde plastik balenler ile elde edilmiştir

Taç Yatak Örtüsü ve Uyku Setleri

01 Temmuz 2018

Taç Uyku Setleri tek kişilik olan genç kız ve çocuklar için tasarlanıp göz kamaştıracak renk ve desenler tercih edilmektedir. Desen ve renkler zevk ve tarza uygundur. Geometrik desenlere sahip olanlar ülke ve şehir manzaraları olanlar ve çocuk gibi çizgi film figürleri, çiçeklerin buluştuğu çizgi filmler hayali süsleyen uyku seti modelleri bulunmaktadır. Modern tasarımlar ve ev dekorasyonları büyük katkı sağlamaktadır.  Cilt sağlığını da olumsuz etkileyecek daha dayanıklı ve kaliteli bir kumaş türünün seçilmesi farklı ürünlerde bir araya getiren en şık ve ünlü tasarımları sizlere sunmaktadır. 

Victoria's Secret Sütyen ve Gecelik Modelleri

01 Temmuz 2018

Victoria's Secret Sütyen Modelleri bayanların daha rahat kullanabilecekleri sütyen modellerini tercih etmektedirler. Daha gösterişli ve bakımlı olan bayanlar gece yattıklarında sütyen giyinmektedirler. Victoria's Secret Sütyenleri 2015 yılında geceye damgasını vuracak olan çok şık tasarımlara yer vermekte ve halende devamını getirmektedir.  

Yatarken Sütyen Takmak Zararlı Mıdır?

17 Haziran 2018

Yatarken sütyen takmak zararlı mıdır?

Sizin  için sütyen gece bile yatarken çıkaramayacak kadar alıştığınız,  yoksa eve girer girmez hemen çıkarıp atmak, bir an önce kurtulmak istediğiniz bir  işkence mi. Bu yazımızda uzman görüşleriyle berabere  yatarken sütyen takmanın zararlı olup olmadığına değineceğiz.

Erkekler tarafından bakınca sütyen takmak atlet giymek gibi normal bir şeymiş gibi gözükse de kadınlar açısından durum böyle değildir maalesef. Saatlerce takılan sütyen deriyi sıkıştırıp memelere baskı yapması  rahatsız edici ve stres verici bir durumdur.  Bundan dolayı kimi kadın eve girer girmez çıkardığı sütyeni kimisi eve gelmeyi bile beklemeden uygun bir ortam bulur bulmaz hemen çıkarıp bu raharsızlıktan kurtulmak istiyor. Kesin çözümü hiç takmayarak bulanlar da yok değil tabi.

Flaseek çorap nedir? Neden uzak durmalıyız!

09 Haziran 2018

Flaseek çorap nedir? Neden uzak durmalıyız! 

Bugünlerde sosyal medyada adını çokça duyduğumuz Flaseek çorap nedir diye sorarsanız işte bu yazımızda bulacaksınız.Şimdiye kadar kadınlar; daha güzel bir görünüme kavuşma düşüncesiyle büyük ya da şekilsiz olan göğüslerini toparlamak için toparlayıcı sütyen kullanıyordu ya da küçük göğüsleri olan kadınlar göğüslerine dik ve büyük  bir görünüm sağlamak için push up (destekli) sütyen kullanıyordu. Bel bölgesindeki, basen bölgesindeki ya da karın bölgesindeki şekilsizlikler, sarkmalar için bel korsesi, karın korsesi, tüm vücut korse vb korse çeşitlerini kullanıyordu. Bunlar haricinde kalçalarda daha dolgun ve dik görünüm sağlayan silikonlu destekli külotlar (Yeni İnci Destekli Külot)  da var tabi.

GÖĞÜS ARASI KIRIŞIKLIKLARINI BU BASİT YÖNTEMLE SONSUZA DEK ÖNLEYİN. DR. MEHMET ÖZ CANLI YAYINDA AÇIKLADI

04 Haziran 2018

No line bra, göğüs arası kırışıklıklarını önleyen sütyen Göğüslerde ve göğüs arasındaki kırışıklıklara, kötü görünüme çözüm bulan yeni inci iç giyim ”No Line Bra” ile son veriyor. Günlük hayattaki duruş bozuklukları ve yatış pozisyonundan oluşan kırışıklıklar zamanla estetiğine önem veren bayanların kabusu haline gelir.

Yeni İnci’nin yeni ürünü iç giyim de göğüs arası yastıkla, dekoltenizde oluşan bu kabus kırışıklılar son buluyor. İç giyim e farklı bir yön veren yeni inci iç giyim, ürünü “yeni inci no line bra”göğüs arası yastıkla, bayanların iç giyim dekolte sorunu ortadan kaldırıyor. Yeni İnci’nin iç giyim de devrim yaratan ürünü göğüs arası yastık yatar pozisyondayken iki göğüs arasına yerleştirilerek kullanılıyor. Düzenli kullanıldığında etkisini hemen hissedebileceğiz göğüs arası yastık, iki göğüs arasındaki kırışıklıkları önlüyor ve yeni kırışıklık oluşumunu da engelliyor. Göğüs arası yastığı M ve L bedenlerinde bulabilmek mümkün.

Röpteşambır -Robdöşambr- Nedir ?

29 Mayıs 2018

Röpteşambır (Robdöşambr) Nedir ?

 

Röpteşambır (Robdöşambr) Fransızca evde üstlük olarak giyilen giyecek anlamındaki   kökenli “robe de chambre”   kelimesinin Türkçemize kazandırılmış halidir. Röpteşambır ya da Robdöşambır şeklinde okunup yazılabilen bu kelimenin Türkçe karşılığı oda elbisesi tarzında bir giyecek oluyor ki biz bunu genelde erkek sabahlık olarak adlandırıyoruz.

Genellikle çeyizliklerde kullanılan Röpteşambır ekseriyette kadife pikodan yapılan bir kıyafettir,bu sayede hafif olur. Genel rengiyle uyumlu bir dokuma kumaş yakasında kullanılır.

Balenli Sütyenin Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir?

26 Mayıs 2018

Balenli Sütyenin Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir?

Bayanların doğru sütyeni seçmesi hem sağlık açısından hem de estetik görünümleri açısından fazlasıyla önem taşımaktadır. Göğüslerin durumuna ve boyutuna göre sütyen seçimini yapmalısınız. Kişisel ihtiyaçların belirmesi nedeniyle de sütyen üretiminde çeşitlilik oldukça artmıştır. Çok sık kullanılan sütyen modellerinden bir tanesi, balenli sütyenlerdir. Balenli sütyenler, genellikle göğüsleri sarkık olan, normalden biraz büyük göğüsleri olan bayanlardan tarafından tercih edilir. Balenli sütyenin, kişiye göre faydaları olduğu gibi zararları da olabilmektedir.

En İyi Toparlayıcı Sütyen

18 Mayıs 2018

En İyi Toparlayıcı Sütyen

Son teknolojilerle üretilmeye başlanan iç çamaşırları, birçok kadının fiziki durumuna ve sağlığına uygun şekilde tasarlanmaya başlandı. Dolayısıyla gerek küçük göğüslü bayanların gerekse iri göğüslü bayanların taleplerine yönelik birçok seçenek ortaya çıkmış oldu. Göğüsleri iri olan bayanların, göğüslerini hem daha toplu hem de daha küçük görünmesine yardımcı olan toparlayıcı sütyen modelleri de bu yeni teknolojilerin en harika ürünlerinden. Bu tür sütyenler hem sadece göğüsleri büyük olan bayanların hem de beden olarak iri olan bayanların imdadına yetişiyor. Özellikle özel günlerde kıyafet seçimiyle birlikte yaşanan iç çamaşırı krizine birebir olan toparlayıcı sütyenlerin birçok elbise modeliyle uyumlu olan çeşitleri de bulunabilir.

inceltici sıkılaştırıcı mikrokapsüllü zayıflatan tayt

19 Nisan 2018

MAGIC WAVE NEDİR?

Magic Wave bitkisel içerikli kozmetik aktif içerik ile dikişsiz (seamless) üretim tekniği ile üretilen taytın birleşimidir. Düzenli egzersiz ve diyet ile zayıflamaya yardımcı, inceltici ve selülit görünümünü azaltıcı özelliklere sahiptir.

Dik duruş korsesi nedir, ne işe yarar?

19 Nisan 2018

Dik duruş korsesi bel bölgesinde ve sırt bölgesinde olan ağrıların giderilmesinde büyük fayda sağlar. Ayrıca duruş bozukluklarına ve kamburluk gibi birçok sorunun da düzelmesine yardımcı olabiliyor. Toplumda  bir çok kişinin problemlerden biri olan sırt ağrıları ve duruş bozukluğu için bu problemden şikayetçi olanlar çözümü dik duruş korsesinde arıyorlar. Peki, nedir bu dik duruş korsesi? Dik duruş korsesi ne işe yarar? Dik duruş korsesinin zararları var mıdır ? diye merak edenler cevaplarını yazımızda bulacaklardır.

Dekolte sütyen nedir? Nasıl seçmeli

18 Nisan 2018

Dekolte Sütyen Nedir?

   Dekolte sütyen; her türlü dekolte kıyafeti giyilebilir hale getirebilen, sütyen çeşitlerinden bir tanesidir. Çeşit çeşit özellikte olması bakımından birçok farklı dekolte türüyle kullanılabilir farklı modelleri bulunur. Geçmişteki en büyük sıkıntılardan birisi, elbiselerin içine uygun sütyen bulunamamasıydı. Şimdilerde ise; her kıyafetin her rengi için sütyen seçeneğiniz bulunuyor. İşinizi kolaylaştıracak dekolte sütyen modelleri sık kullanımı oldukça riskli olabilir. Ancak günümüzde kıyafetlerin çok çeşitlenmesi ve farklılaşması nedeniyle dekolte sütyenlere ihtiyaç artmaktadır.

Erkek İç Giyim Ve Ev Giyim

13 Aralık 2017

Erkekler Nasıl İç Çamaşırı Seçmeliler?

Erkeklerde kadınlar kadar kullandıkları ürünlere dikkat etmeleri gerekmektedir. Kullandıkları slip ya da boxer'ın pamuk olması fazlasıyla önemlidir. Pamuklu bir kumaş türünü seçerseniz terinizi emer ve sizi rahatsız etmez. Çamaşırların görünümü oldukça önemli olduğu gibi kumaşı ve dokusuda önemli olmalıdır. Genelde çamaşırlarda siyah beyaz renk tercih edilir. Renkli ürünler de kimyalsal kullanıldığı düşünülür. Türen, Dagi, Doreanse, Eros, Kom, Doremi gibi markaların üretmiş oldukları ürünlerinde hiç bir kanserojen madde içermediği AZO testi ile belgelenmiştir. Ürünlerin renkli olması kanserojen madde içerdiğini ifade etmez.

Azo testi ile gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İç çamaşırı seçerken kendi bedeninizi seçmelisiniz. Bir beden küçük seçim yaparsanız sizi sıkar ve cildinizi tahriş edebilir. Büyük beden seçim yaparsanız da kayma olur buda sizi rahatsız edecektir. Her zaman kendi bedeniniz ne ise onu seçmeniz gereklidir. Atlet için de her zaman pamuklu kumaş seçmeniz gerekmektedir. Pamuklu kumaşlar her üründe kaliteli ve saglıklıdır.

Atlet çeşitleri aslında oldukça fazladır. Kısa kollu, kalın askılı, bisiklet yaka, v yaka, sporcu atleti vb gibi bir çok çeşidi ve rengi vardır. Erkekler genel de beyaz ya da siyah tercih etseler de gri ve yeşil renklerine de rastlayabilirsiniz. Azo test atlet için de uygulanmıştır. Siz ve sevdikleriniz gönül rahatlıgıyla kullanabilirsiniz.

SİPARİŞ HATTI x Bilgi almak için yada hızlı sipariş vermek için hemen Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.