logo

   Türkiye'nin en kapsamlı iç giyim ve iç çamaşırı alışveriş sitesi olan Çamaşırım.com'un yüzlerce farklı marka ve modeli birarada bulabileceğiniz gecelik kategorisindesiniz. Birbirinden güzel gecelik takımlarını seçmekte zorlanıyor musunuz? Gecelikler arasında kararsız kaldığınızda Çamaşırım.com da zevkinize uygun gecelik modelleri için stil önerileri almak artık çok kolay. Müşteri hizmetleri temsilcimiz vücut tipinize uygun bayan gecelik modellerini size önermek için telefonun diğer ucunda. Yüzlerce iç çamaşırı ürünü arasından zevkinize uygun bayan gecelik ve gecelik markalarını seçebilmeniz için sol sütundaki filtreleme size yardımcı olacaktır. Keyifli alışverişler dileriz.

Doğru Gecelik Modelleri Kişiye Özgüdür

   Gecelikler, kadınların en çok kullandığı ev giyim ürünleri arasında yer alır. Kişilerin bireysel özelikleri ve geceliğin kullanılacağı yere göre tercih edilmesi gereken model ve kumaş türü değişebilir.

Gecelik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Geceliğinizi kullanacağınız yeri göz önünde bulundurmalısınız. Kendi evinizde giyebileceğiniz bir gecelikle hastane ya da misafirlikte giyebileceğiniz gecelik modelleri birbirinden oldukça farklıdır.
  • Geceliği kullanacağınız mevsime göre seçim yapmalısınız. Soğuk kış aylarında saten bir gecelik kullanmanız, yakın zamanda yakalanacağınız bir hastalığın habercisidir. Yaz ayları için ise; polar gecelikler yerine ince penye tercih etmek daha doğru olur.
  • Geceliğinizi alırken, modeli kadar kumaşına da dikkat etmelisiniz. Rahatlığına düşkün kişiler için saten kumaş rahatsız edici olabilir. Pamuk kumaş, terlemenizi ve üşümenizi engelleyen, sağlık için en ideal kumaş olarak bilinir. Penye ve polar kumaşlar da kişilerin beğenilerine göre tercih edilebilecek kumaşlar arasında yer alması.

FİYONKLU GECELİK STRİNG TAKIM

Babydoll
49,90 TL 37,90 TL

STRAPLEZ GECELİK STRİNG TAKIM

Babydoll
49,90 TL 37,90 TL

TAŞLI GECELİK STRİNG TAKIM

Babydoll
49,90 TL 37,90 TL

GECELİK STRİNG TAKIM

Babydoll
59,90 TL 48,90 TL

GECELİK STRİNG TAKIM

Babydoll
38,90 TL

DANTELLİ MAYOKİNİ

Babydoll
39,90 TL 29,90 TL

MİDİ JUPON

Kombinezon
18,90 TL

MİNİ JUPON

Kombinezon
17,90 TL

TRANSPARAN JARTİYERLİ GECELİK

Jartiyer
49,90 TL 39,90 TL

DANTELLİ UZUN GECELİK

Gecelik Modelleri
46,90 TL

TRANSPARAN BABYDOLL

Babydoll
39,90 TL

STRAPLEZ KOMBİNEZON

Kombinezon
28,50 TL
Uyarı