Yeni Yılın Uğuru Kırmızı İç Çamaşırları
Yeni Yılın Uğuru Kırmızı İç Çamaşırları
26 Ocak 2017

Yeni Yılın Uğuru Kırmızı İç Çamaşırları

Uzun yıllardan beri alışılagelmiş bir gelenek olan; yılbaşı kırmızı iç çamaşırları ile girmek, kişilerin yeni yılda iyiyi ve güzeli çağırmalarının bir yolu olarak bilinir. Kırmızı renk de, çeşitli inanışlara göre şans, aşk ve para anlamına gelmektedir. Siz de, yeni yıla güzel bir enerjiyle girmek istiyorsanız, birbirinden şık iç çamaşırı modelleri arasında bir seçim yapmalısınız.

Yılbaşında Kırmızı Giyme Geleneğinin İlginç Tarihçesi

Yılbaşında kırmızı çamaşır giyme geleneği, aslında büyük bir ticari zekâ sonucunda ortaya çıkmış ve uzun yıllardan beri devam etmektedir. 1950’li yıllarda, yılbaşı öncesinde iflas eden Amerikalı bir tüccar elindeki külotları satmak için ortaya bir söylenti atmıştır. Yılbaşına kırmızı renkli çamaşır giyerek girildiği takdirde, kişilerin bütün senesinin çok güzel geçeceğini ve şansın tüm sene kendileriyle olacağını belirtir. Bunun üzerine, kırmızı renkli iç çamaşırlarında ciddi bir kampanya yapar ve elindeki tüm ürünler adeta kapış kapış satılır. O yıla kırmızılar içerisinde giren insanlar, kulaktan kulağa kırmızı çamaşırların getirdiği şansı yayar ve üzerinden 60 yıldan fazla geçmişken, artık yılbaşına kırmızı giyerek girmek bir gelenek haline gelmiş olur.

Kırmızı Rengin Pozitif Etkileri

    -Kırmızı renk, kişilerin kan akış hızı ve adrenalin hormonunu arttırıcı etki göstermektedir. Böylece kişiler kendilerini daha enerjik hissederler.
    -Gözün algıladığı renkler arasında ilk sırada yer alır. Yeni girdiğiniz ortamda kırmızı giyiyorsanız, kolayca dikkat çekersiniz. Özgüveniniz ve davranışlarınız da kullandığınız rengi desteklerse, kişilerle daha rahat iletişim kurarsınız.
    -Yapılan araştırmalar sonucunda, hayatlarında kırmızı rengi sıkça kullanan kişilerin, daha kolay kilo verdiği anlaşılmıştır. Her daim formda olmak için, mutlaka kırmızı kıyafetlerden yararlanın.
    -Karşınızdaki kişinin size ilgi duymasını istiyorsanız, aşkın rengi olarak bilinen kırmızıdan yararlanın. Kırmızı renk, tek başına yeterli olmasa da, bir başlangıç olabilir.

X-Lady Fransız Dantelli Külot 542

X-Lady Fransız Dantelli Külot 542

    Fransız esintisi taşıyan bu külot, şıklığından ve zarafetinden hiçbir zaman taviz vermeyen kadınlar için ideal bir tercih olacaktır. Çamaşırın ön kısmında minik bir fiyonk ve kuş figürü bulunurken, arka kısmında ise; taşlarla işlenmiş bir love yazısı bulunuyor. Yeni yılda, dilediğinizi aşktan yana kullanıyorsanız bu modelde karar kılabilirsiniz. Ancak; unutmamalısınız ki dantel kumaşlar, uzun süreli kullanımda pek de rahat değildir. Bu nedenle günlük hayatta kullanılmamasında fayda olan bir model.

Kom Jartiyer Misty

Kom Jartiyer Misty

    Jartiyer modelleri, yılbaşında en çok kullanılan parçalar arasında yer alıyor. Kom markası tarafından üretilen bu saten jartiyer, fazlasıyla zarif ve çekici bir görünüme sahip. Yalnızca yılbaşı için değil, özel günler ve şık elbiselerin altına giymek için de tercih edilebilir. Üzerinde herhangi bir işleme olmaması, farklı parçalarla da rahatlıkla kombin yapabilmenize imkân sağlıyor; ancak dilerseniz Mısty serisinin ayrı olarak satılan string, çorap ve sütyenini de kullanabilirsiniz.

Kom Likralı Erkek Boxer Dragon

Kom Likralı Erkek Boxer Dragon

    Kırmızı iç çamaşırının uğur getirdiği inancı, yalnızca kadınlara özgü bir inanç değildir. Pek çok erkek de, yılbaşına kırmızı iç çamaşırları ile girer. Kom markasının ürettiği bu erkek boxer yalnızca rengi ile değil, ejderha deseniyle de güzel enerjileri üzerinize çekmenize yardımcı olacak. Pamuk ve modal karışımı bir kumaştan üretilen bu model, günlük kullanım için de ideal. Terlemeyi önleyici özelliği ise; kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlayacak.
     
Nbb Saten Babydoll 3974

Nbb Saten Babydoll 3974

    İç çamaşırı denildiği zaman akla gelen ilk markalar arasında yer alan Nbb tarafından üretilen bu babydoll, oldukça şık bir model. Yılbaşı için ideal bir tercih olacak saten kumaştan yapılmakta. Göğüs altından göbek altına kalan olan bölümde ise; çiçek deseni bulunan dantel ayrıntılar var. Dantel ile satenin uyumu, görüntünün daha güzel olmasını sağlıyor. Ayrıca; etek ve göğüs bölümüyle beraber, sırtında kırmızı kurdeleler mevcut. Dikkat etmeniz gereken nokta ise; vücudunuzda hoşlanmadığınız bölümler varsa, bu modelden uzak durmanız. Çünkü vücut hatlarını tamamen ortaya çıkarıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.