85 Beden Sütyen

Rahat bir sütyen için kadının bedeninin çok güzel görünmesini sağlar. Dantelli sütyenler Fransızların dünyada kazandığı en güzel bir armağanları olan kullanıldıklarında her yere şıklık ve zarafet katan adeta kadınları masumiyetini sergileyen ve dişiliğini ön plana çıkaran tarzlardan oluşmaktadır.

85 beden sütyen ölçüleri doğru seçim sütyen için sütyen giyinip ve göğsün etrafını ve mezurayı en tepe noktasından yerleştirip ölçüyü göğüs altına ölçüyü almak için direkt olarak göğsün alt kısmından çevreyi ölçerek almak gerekir.

85b beden sütyen bayanların büyük bir kısmının B cup sütyen modelini kullanırlar. Bunlar göğüs yapılarının biraz daha küçük olmasını ve küçük olan göğüslerinde B cup sütyen ile örtülebildiği ve kavrıyor hale geldiği söylenmektedir. Olumsuz bir durumda tarzların ve göğüslerin yapısında daha çok seksi göğüs yapıları ve B Cup sütyen kullanan bayanlarının da oldukları görülmüştür.

85c beden sütyen alırken yapılan hatalardan biri 75-80 benzeri değerlere bakılarak alındığı zaman uygunluğunun ne olduğunu görebilirsiniz. Geçmiş dönemde markalar cup beden özel sütyen üretmesi ile ortaya çıkan durumdur. Göğüsler ve taştığı sütyen şekilleri istenilen şıklık ile ulaşma ve kıyafetleri çıkarma ile Sütyen bedenleri belirlenir ve sırt genişliği ve cup ölçüsü dikkate alınır.

85 beden sütyen kaç cm olduğunun tablosu aşağıda açık olarak gösterilmiştir:

 

Göğüs Altı (cm)

 

Beden

 

Göğüs çevresi (cm)

 

Kap ölçüsü

 

83-87 (cm)

 

               85

             97-99

             99-101

            101-103

            130-105

 A

B

C

D

 

85 beden destekli sütyen göğüsleri desteklediği sütyenlerin askıya binen ve yükleri hafif temelde destek sütyenin rahat ve göğüs içinde iyi bir tutuşunu sağlar. Doğru olan destekli sütyenlerin modellerinin sizlere daha çekici gösterdiğini unutmamak gerekir. Kumaş ve modelin doğru seçimi olduğu sürece destekli sütyen göze batmamalıdır.

Yeni inci, Kom ve Dagi benzeri markalar koleksiyonun en uygun iç çamaşırı belirleyerek koleksiyonlarını oluşturmaktadırlar. Çekici ve çarpıcı iç giyim dünyasından keşfedebilir ve kaliteli kumaşlardan hassas danteller ve üretime çıkarılan destekli sütyenler güzel günlerimizde yanımızda olan ve bizleri çekici kılarak tarzımızı göstermektedirler.

Sıralama seçin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.