Blog

En Seksi Kıyafetler ve Fantazi Kostüm Modelleri

30 Eylül 2019

En Seksi Kıyafetler ve Fantazi Kostüm Modelleri

İnsan yaşamında belli başlı bazı olgular var. Bunların bazıları sözle ifade edilebilir olgular bazıları ise genel anlamda sözle çok fazla ifade edilemeyen türden olan olgular gibi. Özellikle bizim ki kapalı ve muhafazakar olan ülkelerde cinsellik çok da konuşulabilen bir şey değil ama cinsellik de en az yemek yemek, uyumak, barınmak gibi temel gereksinimlerden bir tanesi.

Nitekim cinsellik yaşanırken uzun süreli birlikte olan çiftler evli olsun ya da olmasına yaşanan cinselliğe renk ve heyecan katmak için değişik türden seksi olarak adlandırılan kıyafetler giyiyorlar. Üstelik bu tarz kıyafetler hem erkekler, hem de kadınlar için olabiliyor. Örneğin kedi kostümü fantezi kıyafetleri bunlar içinde en çok tercih edilen modeller arasında geliyor.

Transparan İç Giyim ve Gecelik Modelleri

16 Mayıs 2019

Transparan İç Giyim ve Gecelik Modelleri

İç giyim dünyasının içerisinde yer alan fantazi iç giyim ürünlerinde transparan iç giyim ürünleri oldukça geniş bir model yelpazesine sahiptir. Kaliteli kumaşlarla üretilmiş transparan iç giyim ürünlerini uzun yıllar dayanıklılığını kaybetmeden kullanabilirsiniz. Her modelde transparan iç çamaşırı, farklı zevklere, bedenlere ve yaşa hitap etmektedir. Tüm bu özelliklere bağlı olarak seçimlerinizi yaptığınızda partneriniz ile geçireceğiniz o özel güne bambaşka bir anlam katabilirsiniz.

Leopar Desenli İç Çamaşırı | Leopar Gecelik ve Sütyen Modelleri

13 Mayıs 2019

Leopar Desenli İç Çamaşırı | Leopar Gecelik ve Sütyen Modelleri

Leopar deseni ateşli, seksi ve tahrik edici olmasının yanı sıra güçlü, akılda kalıcı ve soluk kesici bir desendir. Moda sektörünün her zaman ürünlerine ilham veren leopar deseni, kadının vahşi cazibesini ortaya çıkarmaktadır. Doğal olarak bu desen iç giyim ürünlerinde de tercih edilmektedir.

Pek çok kadın ve pek çok erkek, kadınların üzerinde bu denli seksi, sıra dışı ve cazibeli bir desen görmekten hoşlanmaktadır. Özellikle iç giyimde, o özel gecelerinizde tercih edebileceğiniz bu desen partnerinizi kışkırtacaktır. Çok çeşitli ürün yelpazesine sahip olan leopar desenli modeller her yaşa, bedene hitap edecek şekilde hazırlanmaktadır.

Protez meme ve protez sütyeni nedir?

14 Nisan 2019

Göğsü Alınan Bayanlar Nasıl Sütyen Kullanmalıdır?

Meme kanseri gibi sağlık sorunları nedeniyle kimi zaman kadınların göğüslerinin alınması gerekir. Her ne kadar sağlık açısından gerekli bir durum olsa da, kişilerin psikolojisi üzerinde ciddi etkilere neden olabilir. Bunun önüne geçmek adına protez göğüs ve protez sütyen modelleri üretilmekte. Bu ürünler sayesinde, kişilerin kendilerine olan özgüvenleri tam olacak ve hayatlarını daha mutlu bir şekilde sürebilecekler.

Yeni sezon orkide iç giyim modelleri

12 Aralık 2018

Orkide iç giyim

Orkide iç giyim 1999 Yılında İstanbul Ümraniyede kurulmuştur başarı öyküsü 400 m2lik yeriyle Ümraniyenin ara sokaklarının birinde 10 personelle üretime başladı. Yıllar geçtikçe iç giyim üretim tecrübesini ilerletip, makinalarını en son teknolojiyi takip ederek yeniledi.

Nasıl Sütyen Seçmeliyim? | Sütyen Hakkında Merak Ettiğiniz Herşey

11 Aralık 2018

Nasıl Sütyen Seçmeliyim? | Sütyen Hakkında Merak Ettiğiniz Herşey


Tüm kadınların en önemli giysisi her zaman üzerinde taşıdığı, kadını duruşunu ,kendine güvenini ve rahatlığını doğrudan etkileyen iç giyimidir. İç giyim ürünlerinde de en önemli ürün bir nevi kadınlığın sembolü olan sütyendir. Bu yazımızda sütyen hakkında merak ettiğiniz her şeyi tüm detaylarıyla sizler için inceledik. 

Toparlayıcı / Minimizer Sütyen Hakkında Bilmeniz Gerekenler

20 Kasım 2018

Toparlayıcı / Minimizer Sütyen Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kadınların doğru sütyeni tercih etmeleri hem sağlıkları için hem de görünüm olarak oldukça önemlidir. Büyük göğüsleriniz varsa,  gömlek veya bluz kullanırken rahat edemiyorsanız toparlayıcı sütyen tam size göre! Küçük göğüslü kadınların yardımına yetişen markalar büyük göğüslü kadınların yardımına da toparlayıcı sütyen ile yetişiyor. Toparlayıcı sütyenler kadınların göğüslerini bir beden küçük ve daha düzgün gösterdiğinden kadınlar gün boyu hem daha rahat hem de daha özgüvenli hissederler. 

Milyonluk Sütyeni Giyecek Melek Belli Oldu

10 Kasım 2018

Her sene  sonunda dünyaca ünlü iç giyim markası  Victoria's Secret tarafından düzenlenen gösteride, bir milyon dolarlık sütyeni giyecek olan Victoria's Secret meleği belirlendi . Victoria's Secret, Sosyal medya hesaplarından da paylaşılan bu ismin Elsa Hosk olacağını duyuruldu.

En Güzel Bayan Atlet Modelleri

05 Ekim 2018

Bayan Atlet Çeşitleri

   Günümüzden yaklaşık 10-15 sene öncesine bakıldığında, yaşlı ya da genç fark etmeksizin pek çok kadının aynı tarz atletleri kullandığı görülüyordu. Bu model, kalın askılı ve yaka kısmında farklı dantel modellerine sahipti. O yıllardan bu yana, pek çok farklı model ve çeşit üretilmeye başlamıştır. Bunun üzerine atlet, günümüzde yalnızca kişilerin sağlığını korumak amaçlı kullanılan bir ürün olarak kabul edilmiyor.

Rahatlık ve Kalitelitenin Adresi NBB İç Giyim

29 Eylül 2018

Rahatlık ve Kalitenin Adresi NBB İç Çamaşırları

İç çamaşırınızın rahat olması kendinizi bütün gün mutlu ve güvende hissetmenizi sağlar. Rahat pamuklu bir atlet, insanın uzun süre kullanabileceği bir destekleyici ve toparlayıcı sütyen, dar elbiselerinizin altına rahatça giyebileceğiniz ya da yıkandıkça rengi solmayacak dikişsiz bir çamaşır yoğun tempolu hayatınıza büyük kolaylık sağlayacaktır.

Genç Kızların Çeyizlerinin Vazgeçilmez Markası Pierre Cardin

29 Eylül 2018

Çeyizlerin Vazgeçilmez Markası; Pierre Cardin

Pierre Cardin, gerek ülkemizde gerek ise; Dünya’da en kaliteli iç çamaşırı markalarından biri olarak bilinmektedir. Bu kalite nedeni ile de, pek çok kişi, ürün fiyatlarının fazlası ile uçuk olduğu düşünmekte ve modelleri çok fazla inceleme gereği duymamaktadır. Ancak; Pierre Cardin iç giyim ürünlerini incelediğinizde, aslında durumun böyle olmadığını ve her bütçeye uygun modellerinin olduğunu görebilirsiniz.

US Polo Assn Bayan İç Giyim Pijama Modelleri Koleksiyonu

29 Eylül 2018

Yeni Sezon U.S. Polo Assn Bayan İç Giyim Modelleri Koleksiyonu

U.s. Polo Assn, spor giyim konusunda lider isimlerden bir tanesi. Üstelik yalnızca dış giyimde değil; iç giyimde de bu alanda öne çıkmayı başarmış durumda. Bayan iç giyim tercihiniz rahatlıktan ve spor bir görünümden yanaysa; sizin de ilk bakacağınız yer Polo olmalı. Markanın kendisine ait bir stili olması ve iç çamaşırı modellerinde de bu stilin çizgisinden şaşması oldukça önemli. Çünkü müdavimleri için Polo'nun tarzı apayrı bir önem taşıyor.

Yaşımıza Uygun İç Çamaşırı Nasıl Seçilir

28 Eylül 2018

Yaşımıza Uygun İç Çamaşırları Nasıl Olmalı?

   Yaşı kaç olursa olsun, her kadının hayatında iç çamaşırı modellerinin büyük bir önemli bulunur. Bazen amaç, kıyafetlerinizin daha iyi görünmesini sağlamakken, bazen de daha rahat olmanız ya da sağlığınız için en iyi tercihi yapmaktır. Bayan iç çamaşırları doğru seçimi yapmak için; bilinmesi gereken bazı püf noktalar vardır ve bu noktalar, bulunduğunuz yaş aralığına göre değişiklik gösterebilir.

Yeni İnci İç Giyim Ürünleri Kullananlar Çok Memnun

26 Eylül 2018

Yeni İnci Modellerinde Kullanıcı Memnuniyeti

1960’lı yıllarda kurulmuş bir firma olan Yeni İnci; uzun yıllardan beri ülkemizde hizmet vermektedir. 2000’li yılların başlangıcına kadar yalnızca iç çamaşırı üzerine üretim yapmış olsa da, 2000’li yıllarda ev giyimi üzerine de pek çok model ile kullanıcılarını memnun etmiştir.

Gelinlik Altına İç Çamaşır Giyimi Nasıl Olmalı?

24 Eylül 2018

Gelinlik Altına İç Çamaşır Giyimi Nasıl Olmalı?

Düğün günü birçok insan için önemlidir ama gelinler için önemi tartışılamaz. Birçok genç kız gelinliğinin, evinin, düğünün hayalini yıllar öncesinden kurar. İç çamaşırı bu hususlar açısından bakıldığında önemsiz gibi görünebilir. Oysaki düğün gününü rahat ve şık geçirebilmeniz için en temel konulardan bir tanesidir. Tam da bu nedenle gelinlik iç çamaşırı seçimini büyük bir dikkatle ve özen göstererek seçmelisiniz.

Kırmızı Saten Geceliklerle Güzelliğinize Renk Katın

23 Eylül 2018

Çekici Kadınların Sırrı; Kırmızı Saten Gecelikler

Uzun yıllardan beri çekiciliğin ve aşkın rengi olarak bilinen kırmızı, yapılan pek çok araştırmaya göre de kişilerin enerjisini yükseltme özelliğine sahip. Nasıl ki kırmızı bir elbise giymek, bulunduğunuz ortamda daha kolay dikkat çekmenize neden olacağından dolayı yüksek bir özgüvene sahip olmanız gerekiyorsa, gecelikler için de durum aynıdır. Kendinize olan güveniniz tam ise; kırmızı renkli saten gecelik modeli ile baş döndürebileceğinizi unutmayın.

Göğüsleri Büyük Gösteren Sütyen (Wonderbra) Modelleri

22 Eylül 2018

Göğüsleri Büyük Gösteren Sütyen

Göğüsleri küçük olan bayanların en sık düşündüğü konu, doğal bir görünümle beraber göğüslerini nasıl daha iri gösterebilecekleri oluyor. Genellikle, kendimizde olanın tersini beğendiğimiz için küçük göğüslü kadınlar büyük göğüslere sahip olmak isterken, büyük göğüslü kadınlar ise; bu durumdan şikâyet eder. Yine de küçük göğüsleriniz varsa; işinizin daha kolay olduğu kesin.

Birbirinden Şık ve Güzel Gecelik Sabahlık Takımları

21 Eylül 2018

Birbirinden Şık ve Güzel Gecelik Sabahlık Takımları

Gecelik sabahlık takımları, neredeyse tüm kadınların dolabında ve evlenecek kızların çeyizlerinde yer alır. Klasik olan saten takımlar olsa da, penye ve polar gibi farklı kumaş seçenekleri de mevcut. Önemli olan kişisel zevkleriniz ve sizi mutlu, huzurlu olan modeli kullanmanız.

Saten Gecelik Takımları

25 Ağustos 2018

Gecelik kadınlar için hem şık hem de rahat olmalıdır. Şıklık söz konusu olduğunda saten gecelik takımlarının kullanımının arttığı görülmektedir. Kadınların güzelliklerine ve cilt yapılarına uygun bir kumaş olan saten ile hazırlanmış olan gecelikler oldukça farklı ve kadınlara kendini özel hissettiren kreasyonlar olarak tercih edilmektedir. Saten gecelikler içinde oldukça farklı modellerin hazırlanması söz konusu olmaktadır. Bunlar içerisinde kullanımı oldukça rahat olan şortlu saten gecelik takımı bulunmaktadır. Bu takımlar içerisinde yer alan şortlu kısım kullanım konusunda hem farklı ve de oldukça rahat kullanım sunması açısından kadınlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir.

Nbb Sütyen

25 Ağustos 2018

En çok tercih edilen iç giyim markalarından biri olan NBB, birbirinden güzel konforlu ve şık modellerin yer aldığı koleksiyonunu sunmaktadır. Farklı renk ve desenlerde düz, straplez, dantelli sütyen çeşitleriyle şıklığa iç giyimden başlayabilirsiniz. Her beden için toparlayıcı, dolgulu ya da spor yapanlar içinNbb sporcu sütyeni zevklere ve ihtiyaçlarınıza hitap etmektedir. Nbb’nin sunduğu avantajlar sadece bunlarda kalmamakta. En uygun fiyatlar ile ürünlerini satışa koyarak ekonomik açıdan da bütçenizi sarsmamaktadır.Uygun fiyatların yanı sıra zarif dokunuşlar ve kaliteli kumaştan elde edilen ürünleri sunan firma plaj kıyafetlerini de sizlere sunmada önde gelen markalardan.

1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.