Blog

Rahatlık ve Kalitelitenin Adresi NBB İç Giyim

29 Eylül 2018

Rahatlık ve Kalitenin Adresi NBB İç Çamaşırları

İç çamaşırınızın rahat olması kendinizi bütün gün mutlu ve güvende hissetmenizi sağlar. Rahat pamuklu bir atlet, insanın uzun süre kullanabileceği bir destekleyici ve toparlayıcı sütyen, dar elbiselerinizin altına rahatça giyebileceğiniz ya da yıkandıkça rengi solmayacak dikişsiz bir çamaşır yoğun tempolu hayatınıza büyük kolaylık sağlayacaktır.

Genç Kızların Çeyizlerinin Vazgeçilmez Markası Pierre Cardin

29 Eylül 2018

Çeyizlerin Vazgeçilmez Markası; Pierre Cardin

Pierre Cardin, gerek ülkemizde gerek ise; Dünya’da en kaliteli iç çamaşırı markalarından biri olarak bilinmektedir. Bu kalite nedeni ile de, pek çok kişi, ürün fiyatlarının fazlası ile uçuk olduğu düşünmekte ve modelleri çok fazla inceleme gereği duymamaktadır. Ancak; Pierre Cardin iç giyim ürünlerini incelediğinizde, aslında durumun böyle olmadığını ve her bütçeye uygun modellerinin olduğunu görebilirsiniz.

US Polo Assn Bayan İç Giyim Pijama Modelleri Koleksiyonu

29 Eylül 2018

Yeni Sezon U.S. Polo Assn Bayan İç Giyim Modelleri Koleksiyonu

U.s. Polo Assn, spor giyim konusunda lider isimlerden bir tanesi. Üstelik yalnızca dış giyimde değil; iç giyimde de bu alanda öne çıkmayı başarmış durumda. Bayan iç giyim tercihiniz rahatlıktan ve spor bir görünümden yanaysa; sizin de ilk bakacağınız yer Polo olmalı. Markanın kendisine ait bir stili olması ve iç çamaşırı modellerinde de bu stilin çizgisinden şaşması oldukça önemli. Çünkü müdavimleri için Polo'nun tarzı apayrı bir önem taşıyor.

Yaşımıza Uygun İç Çamaşırı Nasıl Seçilir

28 Eylül 2018

Yaşımıza Uygun İç Çamaşırları Nasıl Olmalı?

   Yaşı kaç olursa olsun, her kadının hayatında iç çamaşırı modellerinin büyük bir önemli bulunur. Bazen amaç, kıyafetlerinizin daha iyi görünmesini sağlamakken, bazen de daha rahat olmanız ya da sağlığınız için en iyi tercihi yapmaktır. Bayan iç çamaşırları doğru seçimi yapmak için; bilinmesi gereken bazı püf noktalar vardır ve bu noktalar, bulunduğunuz yaş aralığına göre değişiklik gösterebilir.

Yeni İnci İç Giyim Ürünleri Kullananlar Çok Memnun

26 Eylül 2018

Yeni İnci Modellerinde Kullanıcı Memnuniyeti

1960’lı yıllarda kurulmuş bir firma olan Yeni İnci; uzun yıllardan beri ülkemizde hizmet vermektedir. 2000’li yılların başlangıcına kadar yalnızca iç çamaşırı üzerine üretim yapmış olsa da, 2000’li yıllarda ev giyimi üzerine de pek çok model ile kullanıcılarını memnun etmiştir.

Gelinlik Altına İç Çamaşır Giyimi Nasıl Olmalı?

24 Eylül 2018

Gelinlik Altına İç Çamaşır Giyimi Nasıl Olmalı?

Düğün günü birçok insan için önemlidir ama gelinler için önemi tartışılamaz. Birçok genç kız gelinliğinin, evinin, düğünün hayalini yıllar öncesinden kurar. İç çamaşırı bu hususlar açısından bakıldığında önemsiz gibi görünebilir. Oysaki düğün gününü rahat ve şık geçirebilmeniz için en temel konulardan bir tanesidir. Tam da bu nedenle gelinlik iç çamaşırı seçimini büyük bir dikkatle ve özen göstererek seçmelisiniz.

Kırmızı Saten Geceliklerle Güzelliğinize Renk Katın

23 Eylül 2018

Çekici Kadınların Sırrı; Kırmızı Saten Gecelikler

Uzun yıllardan beri çekiciliğin ve aşkın rengi olarak bilinen kırmızı, yapılan pek çok araştırmaya göre de kişilerin enerjisini yükseltme özelliğine sahip. Nasıl ki kırmızı bir elbise giymek, bulunduğunuz ortamda daha kolay dikkat çekmenize neden olacağından dolayı yüksek bir özgüvene sahip olmanız gerekiyorsa, gecelikler için de durum aynıdır. Kendinize olan güveniniz tam ise; kırmızı renkli saten gecelik modeli ile baş döndürebileceğinizi unutmayın.

Göğüsleri Büyük Gösteren Sütyen (Wonderbra) Modelleri

22 Eylül 2018

Göğüsleri Büyük Gösteren Sütyen

Göğüsleri küçük olan bayanların en sık düşündüğü konu, doğal bir görünümle beraber göğüslerini nasıl daha iri gösterebilecekleri oluyor. Genellikle, kendimizde olanın tersini beğendiğimiz için küçük göğüslü kadınlar büyük göğüslere sahip olmak isterken, büyük göğüslü kadınlar ise; bu durumdan şikâyet eder. Yine de küçük göğüsleriniz varsa; işinizin daha kolay olduğu kesin.

Birbirinden Şık ve Güzel Gecelik Sabahlık Takımları

21 Eylül 2018

Birbirinden Şık ve Güzel Gecelik Sabahlık Takımları

Gecelik sabahlık takımları, neredeyse tüm kadınların dolabında ve evlenecek kızların çeyizlerinde yer alır. Klasik olan saten takımlar olsa da, penye ve polar gibi farklı kumaş seçenekleri de mevcut. Önemli olan kişisel zevkleriniz ve sizi mutlu, huzurlu olan modeli kullanmanız.

Saten Gecelik Takımları

25 Ağustos 2018

Gecelik kadınlar için hem şık hem de rahat olmalıdır. Şıklık söz konusu olduğunda saten gecelik takımlarının kullanımının arttığı görülmektedir. Kadınların güzelliklerine ve cilt yapılarına uygun bir kumaş olan saten ile hazırlanmış olan gecelikler oldukça farklı ve kadınlara kendini özel hissettiren kreasyonlar olarak tercih edilmektedir. Saten gecelikler içinde oldukça farklı modellerin hazırlanması söz konusu olmaktadır. Bunlar içerisinde kullanımı oldukça rahat olan şortlu saten gecelik takımı bulunmaktadır. Bu takımlar içerisinde yer alan şortlu kısım kullanım konusunda hem farklı ve de oldukça rahat kullanım sunması açısından kadınlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir.

Nbb Sütyen

25 Ağustos 2018

En çok tercih edilen iç giyim markalarından biri olan NBB, birbirinden güzel konforlu ve şık modellerin yer aldığı koleksiyonunu sunmaktadır. Farklı renk ve desenlerde düz, straplez, dantelli sütyen çeşitleriyle şıklığa iç giyimden başlayabilirsiniz. Her beden için toparlayıcı, dolgulu ya da spor yapanlar içinNbb sporcu sütyeni zevklere ve ihtiyaçlarınıza hitap etmektedir. Nbb’nin sunduğu avantajlar sadece bunlarda kalmamakta. En uygun fiyatlar ile ürünlerini satışa koyarak ekonomik açıdan da bütçenizi sarsmamaktadır.Uygun fiyatların yanı sıra zarif dokunuşlar ve kaliteli kumaştan elde edilen ürünleri sunan firma plaj kıyafetlerini de sizlere sunmada önde gelen markalardan.

Destekli Sütyen Nedir

25 Ağustos 2018

Sütyen kadınların iç giyim ürünleri arasında olması gereken parçalardan biridir. Sütyen seçimi sağlık ve görsellik açısından dikkat istemektedir. Seçilen modellerin vücut yapısına uygun olması gerekmektedir. Ayrıca sütyen alırken beden ölçüsünü iyi bilmek gerekmektedir.Vücut ölçüsünden küçük kullanılan sütyenler sağlık problemlerine yol açabilmektedir. Modellerin seçimi giyilecek kıyafete uygun olmalıdır. Sütyen seçiminde kullanılan kumaşa dikkat edilmelidir. Özellikle vücudu normalden hassas olanlar, daha hassas kumaşları tercih etmelidi

Nbb Mayo Modelleri

23 Ağustos 2018

Yazın gelmesiyle yaza özgü ürünlere olan talep de artmıştır. Bu ürünlerin başında da hiç şüphesiz denizde, havuzda kullanılacak olan mayolar gelmektedir. Pekçok modeli bulunan mayoların doğru olanını vücuda uyanını bulmak bazen oldukça zor olabilmektedir.

Dantelli Gecelik Modelleri

23 Ağustos 2018

Kadınların giyim konusundaki hassas yaklaşımı gece ev halinde de karşımıza çıkıyor. Dantelli gecelik başta olmak üzere derin yırtmaçlı, sırt dekolteli, göğüs dekolteli ve çeşitli desenleriyle kadınların ilgi odağı olmayı başaran giyim listesinde bulunuyor. Giyim konusunda sınırları zorlayan firmalar sabahlıklarla kombine ettikleri gecelikler ile adeta sihirli bir dokunuş gibi hissettirecek tasarımlara imza atıyor. Kadınlar için üretilen gecelikler çeşitleriyle, desenleriyle ve renkleriyle ilgi çekmeyi başarırken internet teknolojisini yakından takip edenler kısa birkaç işlemle internet üzerinden sipariş verebiliyorlar.

Bralet Sütyen Nedir?

23 Ağustos 2018

Günümüzde giyim sektörünün çeşitlenmesi ilebirlikte iç giyim ürünleri de birçok farklı alternatifler ile kullanıcılara sunulmaya başlanmıştır. Bu alternatifler arasında en sık tercih edilen ve kullanım rahatlığı açısından ön plana çıkan modellerden biri de bralet sütyen modelidir. Bu model sütyenler son yıllarda tüm dünyada trend olmuş, rahatlık ve şıklığı bir arada bulundurmak isteyen kadınların göz bebeği haline gelmiş bir sütyen modelidir.

Balenli Sütyen Çeşitleri

22 Ağustos 2018

Balenli sütyen adını sıklıkla duyurmayan modellerden olsa da aslında tüm iç çamaşırı satan mağazalarda karşımıza çıkmaktadır. Balenli sütyen aslında toparlayıcı sütyen olarak bilinmekte olup, sütyenin alt kısımlarında bulunmakta olan demir veya plastikler ile göğüsleri kaldırarak daha toplu durmasını sağlamaktadır. Bu sütyen de bulunmakta olan demir veya plastik kısımlara balen adı verildiği için balenli sütyen olarak bilinmekte ve bu şekilde satılmaktadır. .

Hamile Gecelik Modelleri

21 Ağustos 2018

Gecelik takımları arsında yer alan hamile gecelik modelleri, gebelik dolayısı ile şişen karın bölgesinin rahatlığı için üretilmekte olup, sadece hamileyken değil doğum yaptıktan sonra da rahatlıkla kullanılabilir şekilde üretilmiştir. Hamile gecelik modellerinde lohusa dönemlerinde de kullanım imkanı sunulması açısından emzirmek amacı ile tasarlanmış olup, aynı zaman da rahat etmeniz için kumaşlar özenle tercih edilmiştir.

Bayan Gecelik Modelleri

19 Ağustos 2018

Kendine ve bakımına özen gösteren kadınların daha iddialı hiss etmelerine neden olan gecelik modelleri sitemizde birçok kategoriler altında sunulmaktadır. Her yaşa ve her bedene hitap eden gecelikler, sizi mutlu eder ve unutulmaz hatırlara sebep olur. Dantelli gecelikler, saten gecelikler, pijama modelleri, farklı renkler ile zevkinizi yansıtacaktır. Verilen adrese hızlı bir şekilde gönderilen modellere değişim hakkı da tanınmaktadır.

Şeffaf Dantelli Sütyen Tercih Etmeniz İçin 3 Neden

05 Ağustos 2018

İç giyim ürünleri günümüzde gelişen giyim sektörü ile birlikte gelişmekte, büyümekte ve sürekli olarak kullanıcılara yeni ürünler sunulmaktadır. İç giyim dendiğinde ise akla ilk gelenlerden biri sütyenlerdir. Sütyen seçimi bir kadın için hem şık hem de rahat hissetmesini gerektiren aynı zamanda da sağlığa uygun olarak üretilmiş, vücut postürüne uygun olarak seçilmelidir

Erkekler Korse Kullanmalı mı?

05 Ağustos 2018

Erkekler bazı durumlar karşısında korse kullanabilmektedir. Erkekler korse kullanmalı mı?sorusu karşısında verilecek olan ilk cevap ‘evet’ olmaktadır. Korse kullanımı ile vücut tam olarak sarılarak ısıda artış sağlanmaktadır. Isının artması enerji tüketimini de direkt olarak arttırmaktadır. Yağların yakılması ve terlemenin oluşması dengeli beslenme ve düzenli su içilmesi ile yağ yakımını da beraberinde getirmektedir.

SİPARİŞ HATTI x Bilgi almak için yada hızlı sipariş vermek için hemen Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.