Blog

Destekli Sütyen Nedir

25 Ağustos 2018

Sütyen kadınların iç giyim ürünleri arasında olması gereken parçalardan biridir. Sütyen seçimi sağlık ve görsellik açısından dikkat istemektedir. Seçilen modellerin vücut yapısına uygun olması gerekmektedir. Ayrıca sütyen alırken beden ölçüsünü iyi bilmek gerekmektedir.Vücut ölçüsünden küçük kullanılan sütyenler sağlık problemlerine yol açabilmektedir. Modellerin seçimi giyilecek kıyafete uygun olmalıdır. Sütyen seçiminde kullanılan kumaşa dikkat edilmelidir. Özellikle vücudu normalden hassas olanlar, daha hassas kumaşları tercih etmelidi

Nbb Mayo Modelleri

23 Ağustos 2018

Yazın gelmesiyle yaza özgü ürünlere olan talep de artmıştır. Bu ürünlerin başında da hiç şüphesiz denizde, havuzda kullanılacak olan mayolar gelmektedir. Pekçok modeli bulunan mayoların doğru olanını vücuda uyanını bulmak bazen oldukça zor olabilmektedir.

Dantelli Gecelik Modelleri

23 Ağustos 2018

Kadınların giyim konusundaki hassas yaklaşımı gece ev halinde de karşımıza çıkıyor. Dantelli gecelik başta olmak üzere derin yırtmaçlı, sırt dekolteli, göğüs dekolteli ve çeşitli desenleriyle kadınların ilgi odağı olmayı başaran giyim listesinde bulunuyor. Giyim konusunda sınırları zorlayan firmalar sabahlıklarla kombine ettikleri gecelikler ile adeta sihirli bir dokunuş gibi hissettirecek tasarımlara imza atıyor. Kadınlar için üretilen gecelikler çeşitleriyle, desenleriyle ve renkleriyle ilgi çekmeyi başarırken internet teknolojisini yakından takip edenler kısa birkaç işlemle internet üzerinden sipariş verebiliyorlar.

Bralet Sütyen Nedir?

23 Ağustos 2018

Günümüzde giyim sektörünün çeşitlenmesi ilebirlikte iç giyim ürünleri de birçok farklı alternatifler ile kullanıcılara sunulmaya başlanmıştır. Bu alternatifler arasında en sık tercih edilen ve kullanım rahatlığı açısından ön plana çıkan modellerden biri de bralet sütyen modelidir. Bu model sütyenler son yıllarda tüm dünyada trend olmuş, rahatlık ve şıklığı bir arada bulundurmak isteyen kadınların göz bebeği haline gelmiş bir sütyen modelidir.

Balenli Sütyen Çeşitleri

22 Ağustos 2018

Balenli sütyen adını sıklıkla duyurmayan modellerden olsa da aslında tüm iç çamaşırı satan mağazalarda karşımıza çıkmaktadır. Balenli sütyen aslında toparlayıcı sütyen olarak bilinmekte olup, sütyenin alt kısımlarında bulunmakta olan demir veya plastikler ile göğüsleri kaldırarak daha toplu durmasını sağlamaktadır. Bu sütyen de bulunmakta olan demir veya plastik kısımlara balen adı verildiği için balenli sütyen olarak bilinmekte ve bu şekilde satılmaktadır. .

Hamile Gecelik Modelleri

21 Ağustos 2018

Gecelik takımları arsında yer alan hamile gecelik modelleri, gebelik dolayısı ile şişen karın bölgesinin rahatlığı için üretilmekte olup, sadece hamileyken değil doğum yaptıktan sonra da rahatlıkla kullanılabilir şekilde üretilmiştir. Hamile gecelik modellerinde lohusa dönemlerinde de kullanım imkanı sunulması açısından emzirmek amacı ile tasarlanmış olup, aynı zaman da rahat etmeniz için kumaşlar özenle tercih edilmiştir.

Bayan Gecelik Modelleri

19 Ağustos 2018

Kendine ve bakımına özen gösteren kadınların daha iddialı hiss etmelerine neden olan gecelik modelleri sitemizde birçok kategoriler altında sunulmaktadır. Her yaşa ve her bedene hitap eden gecelikler, sizi mutlu eder ve unutulmaz hatırlara sebep olur. Dantelli gecelikler, saten gecelikler, pijama modelleri, farklı renkler ile zevkinizi yansıtacaktır. Verilen adrese hızlı bir şekilde gönderilen modellere değişim hakkı da tanınmaktadır.

Şeffaf Dantelli Sütyen Tercih Etmeniz İçin 3 Neden

05 Ağustos 2018

İç giyim ürünleri günümüzde gelişen giyim sektörü ile birlikte gelişmekte, büyümekte ve sürekli olarak kullanıcılara yeni ürünler sunulmaktadır. İç giyim dendiğinde ise akla ilk gelenlerden biri sütyenlerdir. Sütyen seçimi bir kadın için hem şık hem de rahat hissetmesini gerektiren aynı zamanda da sağlığa uygun olarak üretilmiş, vücut postürüne uygun olarak seçilmelidir

Erkekler Korse Kullanmalı mı?

05 Ağustos 2018

Erkekler bazı durumlar karşısında korse kullanabilmektedir. Erkekler korse kullanmalı mı?sorusu karşısında verilecek olan ilk cevap ‘evet’ olmaktadır. Korse kullanımı ile vücut tam olarak sarılarak ısıda artış sağlanmaktadır. Isının artması enerji tüketimini de direkt olarak arttırmaktadır. Yağların yakılması ve terlemenin oluşması dengeli beslenme ve düzenli su içilmesi ile yağ yakımını da beraberinde getirmektedir.

İç Çamaşırı Markaları Arasında Gerçekten Fark Var mı?

30 Temmuz 2018

İç çamaşırı seçtiğimiz zaman hangi markayı alacağımızı düşünmemiz gerekir. Yanlış seçimlerde sıkıntı yaşayabileceğimiz sonuçlara yaratabilir. İç çamaşırı seçtiğimizde dikkat etmemiz gereken birkaç önemli konu vardır. Bugüne kadar çıkmış toplam 95 farklı markası bulunmaktadır. Kadınların üzerinde durduğu konulardan biri de kendilerine en uygun modelleri bulmak her birinin satıştaki ürünleri için bazı markaların ciltlere zarar vererek materyalleri içinde dikkat edilmesi gereken Bayan iç giyim markaları ve buna benzer pek çok isim bulunmaktadır.

 

Jartiyer Nasıl Giyilir?

29 Temmuz 2018

Jartiyer Avrupa’da ortaya çıkmış ve sonraları tüm dünyaya yayılmış olan ve kadınların kullandığı bir aksesuardır. İlk ortaya çıkışında kadınların giymiş oldukları uzun çorapların bacaklardan kayması ve çirkin görünmesi sebebiyle çorapları bacaklarda sabitlemek amacıyla tasarlanmıştır.

Jartiyer Nedir?

29 Temmuz 2018

Kadınların kıyafetlerinin daha düzgün durmasını sağlayan birçok aksesuar bulunmaktadır. Bu aksesuarlar arasında dışarıdan görünmeyen fakat oldukça işlevsel olan aksesuarlar da bulunmaktadır. Jartiyer bu iç aksesuarlardan biri olarak çok uzun süredir kadınlar tarafından kullanılmaktadır. Yeni moda trendleri arasında da yer alan jartiyerler eskiden eteklerin altından ve daha uzun olarak kullanılırken yeni modellerinde daha kısa olarak tasarlanmaktadır.

Nbb Sütyen Modelleri

29 Temmuz 2018


En çok tercih edilen iç giyim markalarından biri olan NBB, birbirinden güzel konforlu ve şık modellerin yer aldığı koleksiyonunu sunmaktadır. Farklı renk ve desenlerde düz, straplez, dantelli sütyen çeşitleriyle şıklığa iç giyimden başlayabilirsiniz.

Pierre Cardin İç Giyim

29 Temmuz 2018

İç giyim markaları arasında Pierre Cardin yıllardır bay ve bayan ürünlerinde en kaliteli kumaşlar ile ürün sağlıyor. Pierre Cardin iç giyim ürünleri arasında yer alan birçok bayan iç giyim ürününü yanı sıra erkek pijama takımları erkek iç giyim ürünleri kullanılmaktadır. Aynı zamanda Pierre Cardin destekli büstiyerler ve korse türü diğer ürünler ile kaliteli bir şekilde hizmet vermeye ve ürün kategorisine genişletmeye devam ediyor.

Saten Gecelik Modelleri

29 Temmuz 2018

Kadınların ne kadar bakımlı olduklarını görmezden gelmek hiç şüphesiz büyük bir saçmalık olur. Gerek makyajı, gerekse giyim konusunda erkeklere nazaran daha dikkat eden kadınlar gecelik tercihlerinde de büyük oranla saten gecelik modelleri ile yakından ilgileniyorlar. Saten gecelikler derin yırtmaçlı, dantelli, sırt dekolteli ve göğüs dekolteli olarak farklı renk ve tasarımlarıyla ön plana çıkarken ateşli gecelerin de bir parçası olmayı ihmal etmiyor. Kadınlara daha seksi bir görünüm sağlamaları yönünde üretici firmaların sınırları zorlayıcı üretimleri kadınların ilgisini çektiği kadar erkeklerin de kadınlar üzerinde görmekten keyif aldıkları bir iç giyim ürünleridir.

Sütyen Çeşitleri ve Özellikleri

29 Temmuz 2018

Farklı modeller ve tasarımlardan oluşan kişiye en iyi konforu sunan ve hem sade seven hem de şıklığından ödün vermek istemeyenlerin de tercihi olan birçok sütyen çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitler için kullanılan malzemeler de farklı olabilmektedir. Kumaşından dantel detayları bulunan, saten, pamuklu kumaşlar kullanılmaktadır. Dantelli sütyenlerde hafif dantel ve kurdele süslemeler kullanılırken sporcu sütyen çeşitleri ise farklı renklerin birleşimi sonucu oluşabilir ya da düz renk olabilir.

Balenli Sütyen Sağlığa Zararlı mıdır?

28 Temmuz 2018

Balenli sütyen adını almasının nedeni sütyenin göğüs altını toparlaması ve toplu görülebilmesi için kumaşın iç bölümüne yerleştirilerek vücuda zarar vermeyen yarım daire, demir ya da plastik çubuklardan yapılmış özel tasarımın bulunmasıdır. Kabı olmayan ve toparlanmayan sütyen modelleri metal hafif ve sert plastikler ile üretilir.  Demir balenler oluşturulma biçimine bakıldığında sert ve aynı zamanda toparlama avantajıyla hafif ve daha konforlu biçiminde plastik balenler ile elde edilmiştir

Taç Yatak Örtüsü ve Uyku Setleri

01 Temmuz 2018

Taç Uyku Setleri tek kişilik olan genç kız ve çocuklar için tasarlanıp göz kamaştıracak renk ve desenler tercih edilmektedir. Desen ve renkler zevk ve tarza uygundur. Geometrik desenlere sahip olanlar ülke ve şehir manzaraları olanlar ve çocuk gibi çizgi film figürleri, çiçeklerin buluştuğu çizgi filmler hayali süsleyen uyku seti modelleri bulunmaktadır. Modern tasarımlar ve ev dekorasyonları büyük katkı sağlamaktadır.  Cilt sağlığını da olumsuz etkileyecek daha dayanıklı ve kaliteli bir kumaş türünün seçilmesi farklı ürünlerde bir araya getiren en şık ve ünlü tasarımları sizlere sunmaktadır. 

Victoria's Secret Sütyen ve Gecelik Modelleri

01 Temmuz 2018

Victoria's Secret Sütyen Modelleri bayanların daha rahat kullanabilecekleri sütyen modellerini tercih etmektedirler. Daha gösterişli ve bakımlı olan bayanlar gece yattıklarında sütyen giyinmektedirler. Victoria's Secret Sütyenleri 2015 yılında geceye damgasını vuracak olan çok şık tasarımlara yer vermekte ve halende devamını getirmektedir.  

Yatarken Sütyen Takmak Zararlı Mıdır?

17 Haziran 2018

Yatarken sütyen takmak zararlı mıdır?

Sizin  için sütyen gece bile yatarken çıkaramayacak kadar alıştığınız,  yoksa eve girer girmez hemen çıkarıp atmak, bir an önce kurtulmak istediğiniz bir  işkence mi. Bu yazımızda uzman görüşleriyle berabere  yatarken sütyen takmanın zararlı olup olmadığına değineceğiz.

Erkekler tarafından bakınca sütyen takmak atlet giymek gibi normal bir şeymiş gibi gözükse de kadınlar açısından durum böyle değildir maalesef. Saatlerce takılan sütyen deriyi sıkıştırıp memelere baskı yapması  rahatsız edici ve stres verici bir durumdur.  Bundan dolayı kimi kadın eve girer girmez çıkardığı sütyeni kimisi eve gelmeyi bile beklemeden uygun bir ortam bulur bulmaz hemen çıkarıp bu raharsızlıktan kurtulmak istiyor. Kesin çözümü hiç takmayarak bulanlar da yok değil tabi.

1 2 3 4 5
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.