Blog

Ayyıldız Toparlayıcı Sütyen İle Daha Şık bir Görünüm

27 Ocak 2017

Ayyıldız Toparlayıcı Sütyen İle Artık Göğüsler Daha Şekilli

Yılların tecrübesi ve kalitesi ile iç çamaşırı markaları arasından kolaylıkla sıyrılmakta olan bir Ayyıldız iç giyim, toparlayıcı sütyenleriyle de kadınların memnuniyetini kazanmayı başarmaktadır. Firma; tek bir toparlayıcı sütyen markası ile ortaya çıkmak yerine, farklı amaçlara hizmet eden sütyen modelleri dizayn etmiştir.

Emzirme Atletleri Nasıl Kullanılır?

27 Ocak 2017

Emzirme Atletleri Nasıl Kullanılır?

Bir kadının, en özel zamanları hamilelik ve bebeğini kucağına ilk aldığı zamanlardır. 9 ay, kimi zaman mide bulantıları kimi zaman aşermelerle geçti ve sonunda bebeğinizi kucağınıza aldınız. İşte, tam da o anda, yaşadığınız tüm sıkıntılar ve zorluklar son buldu. Artık gözünüz, bebeğinizden başka hiçbir şeyi görmeyecek ve bebeğinizle birbirinize alışma süreciniz başlayacak. Bu süreçte, sizi birbirinize yakınlaştıracak olan en önemli süreç; bebeğinizin emme sürecidir. Bebeğin emmeye alışması ve aranızdaki bağın oluşması için emzirme atleti ürünleri kullanmak oldukça faydalı.

Büyük Göğüslüler Nasıl Bikini Giymeli?

26 Ocak 2017

Büyük Göğüslüler Nasıl Bikini Giymeli?

Büyük gögüsler nasıl bikini giymeli; Çekici bayan imgesinin en önemli göstergelerinden olan büyük ve yuvarlak göğüsler, tüm kadınların hayalidir. Öyle ki, göğüsler daha büyük olsun diye ilaç kullanan, bıçak altına yatıp silikon taktıran ya da şekillendirme amaçlı estetik ameliyat olan bayanların sayısı hiç de az değil.

Jel Dolgulu Sütyenler

26 Ocak 2017

Jel Dolgulu Sütyenler

   Göğüslerin olduğundan daha dolgun ve dik görünmesi için farklı birçok yöntemle üretilmiş sütyenler mevcuttur. Özellikle günümüzde, bu çeşitlilik son derece artmış bulunuyor. Klasik pamuk ve sünger dolgular dışında artık jel, hava ve su dolgulu sütyen modelleri görebilmeniz mümkün. Kullanışlı olup olmadıkları ise; tamamen kişisel tercihlere kalmış durumda. Elbette, bu tür ürünlerin iyi yönleri ve kötü yönleri var ama iyi yönler herkes için aynı derecede avantajdır demek doğru olmaz.

Sporcu Sütyeni Nedir? Sporcu Sütyenleri Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

26 Ocak 2017

Sporcu Sütyeni Nedir? Sporcu Sütyenleri Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?


Sütyen seçimi ve kullanımında, kadınların çoğu zaman ilk dikkat ettiği husus şık bir görünümdür. Ancak; spor sütyenleri, bu durumun istisnası olarak kabul edilebilir. Gerek amatör gerekse profesyonel anlamda spor yapan kişilerin, antrenmanları en verimli şekilde sağlayabilmeleri için sporcu sütyeni kullanmaları oldukça önemlidir.

Boy Korseleri Sayesinde Artık Herkes Fit Olacak

26 Ocak 2017

Boy Korseleri Sayesinde Artık Herkes Fit Olacak

Modern dünyanın neden olduğu hareketsiz yaşam ve fast food beslenme, kişilerin özellikle bölgesel fazlalıklara sahip olmasına neden oluyor. Kadın ya da erkek fark etmeksizin herkes için sağlık açışınsan zararlı olabilecek bu durum, kadınlar görsel açıdan daha çok önemsenmekte. Hoş olmayan görüntülerin önüne geçmek isteyen kadınlar, korse modellerinden ardım alarak, fazlalıklarını saklamakta. Boy korse modelleri arasından doğru bir tercih yapıldığında ise; ortaya çıkan sonuç çok daha iyi olmalıdır.

Çıtçıtlı Bodyler Nasıl ve Hangi Kıyafetlerle Giyilir?

26 Ocak 2017

Çıtçıtlı Badiler Nasıl ve Hangi Kıyafetlerle Giyilir?

Günümüzde, kadınların en sık kullandığı iç giyim ürünlerinden bir tanesi; alttan çıtçıtlı body. Bu badiler üretilmeye başladığından beri, pek çok kadın daha rahat hareket etmeye başladı. Henüz, bu kadar sık kullanılmaya başlamadan önce sürekli ‘’Belim açıldı mı? İçimdeki atlet dışarı çıktı mı? Atlet pantolonumun içinde potluk yaptı mı?’’ gibi düşünceler nedeniyle rahatlık bir hayal oluyordu. Şimdi ise; takla atsanız dahi kıyafetlerinizden yana bir sorun yaşamayacağınızı biliyorsunuz. Üstelik bu çıtçıtlı atletlerin o kadar farklı ve şık modelleri var ki, yalnızca atlet olarak değil farklı kombinlerde de rahatlıkla kullanılabilir.

Yeni Yılın Uğuru Kırmızı İç Çamaşırları

26 Ocak 2017

Yeni Yılın Uğuru Kırmızı İç Çamaşırları

Uzun yıllardan beri alışılagelmiş bir gelenek olan; yılbaşı kırmızı iç çamaşırları ile girmek, kişilerin yeni yılda iyiyi ve güzeli çağırmalarının bir yolu olarak bilinir. Kırmızı renk de, çeşitli inanışlara göre şans, aşk ve para anlamına gelmektedir. Siz de, yeni yıla güzel bir enerjiyle girmek istiyorsanız, birbirinden şık iç çamaşırı modelleri arasında bir seçim yapmalısınız.

Doğru İç Çamaşırı Nasıl Seçilir?

26 Ocak 2017

Doğru İç Çamaşırı Nasıl Seçilir?

   İç çamaşırı modelleri, gerek sağlık açısından gerekse estetik açıdan oldukça önemli bir iç giyim ürünüdür. Artık günümüzde birçok elbise modeline özel ve her vücut tipine uygun çeşit çeşit çamaşırlar üretilmekte. Çamaşırlarda seçenek fazlalığı beraberinde, uygun iç çamaşırı modellerinin seçimini de zorlaştırmıştır. Bazı hususlara dikkat ederek ve vücudunuzu tanıyarak bu zorluğun üstesinden başarıyla gelebilirsiniz. Çünkü çamaşır seçimi, günlük hayattaki rahatlığınıza ve sağlığınıza etki eder.

Hamilelik Sonrası Lohusa Gecelik Takımlarıyla Rahatlığın Keyfini Sürün

25 Ocak 2017

Hamilelik Sonrası Lohusa Gecelik Takımlarıyla Rahatlığın Keyfini Sürün

Hamileliğin sonlanması ve anne adayının artık anne olması ile beraber, 40 süren bir lohusalık dönemi olur. Bu dönemde anne, bir taraftan doğum sonrası alt üst olan hormonlarının kendisine yaşattığı duygusallıkla baş etmeye çalışırken, diğer taraftan da bebeği ile arasındaki bağın oluşmasını sağlar. Her anne güçlü olduğundan dolayı, bu dönem zorluklarla da olsa atlatır. Ancak fiziksel ve psikolojik olarak rahat olmanız, işinizi çok daha kolaylaştırır. İşte, bu noktada lohusa gecelik takımlarının önemi oldukça büyüktür. Kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacak kıyafetler sayesinde, lohusa döneminizde daha huzurlu olabilirsiniz.

İç Çamaşırı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

25 Ocak 2017

İç Çamaşırı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

   İç çamaşırı seçimi, kadın, erkek ve çocuk fark etmeksizin önemli bir husustur. Kişilerin rahat hissetmesi için ve sağlık açısından çamaşırın doğru seçilmesi büyük önem taşır. Çamaşır tercihleri, cinsiyet gruplarına ve yaşa göre değişiklik gösterebildiği gibi kilo, vücut tipi gibi bilgiler de çamaşır seçiminde belirleyici unsurlardandır. Çamaşır alışverişi yaparken, vücudunuzu tanıyarak, en doğru iç çamaşırı seçimi yapmalısınız. Zaten yanlış çamaşır seçimine, vücut bir şekilde tepki verecektir ve rahatsızlık hissedeceksinizdir.

Hangi Marka Pijama Almalı?

25 Ocak 2017

Hangi Marka Pijama Almalı?

Erkek ya da kadın olması fark etmeksizin, pijamalar kişilerin kendilerini en rahat hissettikleri giyim ürünleri arasında yer alır. Yatağınıza giymeden önce giydiğiniz bu ürünlerde en önemlisi, kendinizi içinde mutlu, huzurlu ve rahat hissetmeniz. Pijamanızı giydiğiniz zaman, kendinizi adeta bulutlardan yapılan bir yatağın içerisinde hissediyorsanız, o zaman doğru pijama modelini seçmişsiniz demek. Ancak, bunu başarmak çok da kolay değildir. Yine de, kaliteli ürünler üreten markaları tercih etmeniz, işinizi kolaylaştıracaktır.

Kilolu Bayanlar İçin İç Giyim Seçimi Nasıl Olmalı?

25 Ocak 2017

Kilolu Bayanlar İçin İç Giyim Seçimi Nasıl Olmalı?

Her kadının, kendi gözünden birkaç kilo fazlası var. Bu kilolar, çoğu zaman kalıcı olup, her pazartesi başlanan diyetler, en geç çarşamba günü, harika görülen bir pasta ya da çikolatanın sabotesi sonucunda sona erer. Ne zaman ki yaz yaklaşsa, açlık diyetleri başlar ve yaz sonunda, verilen kilolar geri alınır. Ancak, 1-2 kilo fazlalığınız var diye; zevkini göre modeller seçmekten vazgeçmeyin ve kendinizle barışın. Eğer, fazlalıklarınız 10 kilodan daha çok ise; işte o zaman, iç giyim seçiminize dikkat ederek, daha rahat olmanız ve daha zayıf görünmeniz mümkün.

Sütyen bedenleri nasıl ölçülür?

25 Ocak 2017

Sütyen Bedenleri Nasıl Ölçülür?

Göğüsler, bir kadının dış görünüşünde oldukça önemli bir yer kaplar. Güzel görünümlü göğüsler, kıyafetlerin üzerinizde daha şık ve daha çekici durmasını sağlar. Göğüslerin düzgün bir şekle sahip olması için; göğüslerinizi tanımanız ve göğüslerinize göre bir sütyen modeli seçmeniz yeterli olmaz. Doğru sütyen bedeni bulmak da oldukça önemli olup, bedeninize küçük ya da büyük gelecek modellerle istediğiniz görünüşe sahip olmak mümkün olmayabilir.

Sütyen Nasıl Yıkanır?

25 Ocak 2017

Sütyen Nasıl Yıkanır?
Kadınların dış görünümündeki en önemli parçalardan birisi olan göğüsler için sütyen seçimi önemlidir. Ancak sütyen seçimi kadar, sütyenlerin yıkama şekline de dikkat etmek gerekli. Yanlış şekilde yıkanan sütyenlerin, şekli bozularak deforme olabilir. Böylece, ya tamamen kullanılmayacak bir hal alır ya da kullanıldığında kalıp gibi bir görünüm yerine çukurluklar oluşur ve istediğiniz kadar şık olmanız mümkün olmaz.

Sırtı Açık Elbise için Sütyen Seçimi Nasıl Olmalı?

25 Ocak 2017

Sırtı Açık Elbise İçin Sütyen Seçimi Nasıl Olmalı?

Sırt dekoltesi olan elbiselerde, geçmiş zamanlarda ciddi anlamda bir iç çamaşırı seçimi sorunu vardı. Günümüzde ise; sırtsız sütyen modelleri, sırtı şeffaf sütyen modelleri ve sırt dekolteli sütyen modelleri sayesinde bu sorun büyük ölçüde ortadan kalkmıştır.

Sırt dekolteli elbiselerin de, kendi aralarında farklı modelleri vardır. Sırtın tamamını açıkta bırakan, pencereler şeklinde yer verilen dekolteler gibi çeşitli modeller bulunur. Son zamanlarda moda olan sırt dekolte sütyeni aynı zamanda ön dekolteler için de kullanabilirsiniz. Askıları olmadığından straplez kıyafetlerle, ince askılı kıyafetlerle de tercih edebilirsiniz.

Kaliteli Sütyen Markaları

25 Ocak 2017

 


Sütyen seçimi, bayanların hem görünümü açıdan hem de sağlığı açısından oldukça önemlidir. Doğru sütyen modelini seçmek için gerekli adımları mutlaka her kadın az çok biliyordur. Sütyenlerde olması gereken en önemli özelliklerden birisi kaliteli olmasıdır.Her şeyiyle kaliteli olması, kullanımı açısından büyük rahatlıklar sağlar. Sütyenlerinizi güvenilir sütyen markaları arasından tercih etmelisiniz. Ucuz ve ne olduğu belli olmayan ürünler kullanıp; sağlığınızı tehlikeye atmamalısınız.

Destekli Sütyen Ne Demek?

25 Ocak 2017

Kadınlar için, güzellikleri ve dış görünümleri oldukça önemlidir. İstedikleri şık ve güzel hale bürünmeleri için ise; göğüsler oldukça etkili olur. Göğüslerin istenilen şekle ve büyüklüğe ulaşması için pek çok cerrahi operasyon olsa da, doğru sütyen seçimi yapmak daha kolay olacaktır.

Pek çok insan,  destekli sütyen ne demek? sorunun cevabını yanlış bilir ve silikonlu sütyenlerle karıştırır. Destekli sütyenler, yalnızca küçük göğüslü kadınlar için üretilen modeller değildir. Göğüslerinde sarkma olan kadınlar tarafından da sıkça kullanılır. Sütyenin, alt ve yan kısımlarında bulunan dolgu, göğsü sıkıştırarak yukarı doğru kaldırır. Kaldırma özelliği nedeniyle, push up ve dolgulu sütyen adı ile de bilinir.

Düğününüzü Daha Mükemmel Kılacak Bir Ayrıntı; Gelin İç Giyimi

25 Ocak 2017

Gelinliğin içine ne giyilir, gelinliğin altına ne giyilir ve gelinlik altına ne giyilir; Bir düğünün en önemli kişisi gelindir. Yıllardır hayalinde kurduğu düğünü yaşaması ve kendini prenses gibi hissetmesi için etrafındaki herkes gelini mutlu etmeye çalışır. Gelin için ise; gelinliği çok önemlidir. Ancak, hayallerinizdeki gelinliği seçmiş olsanız dahi, mükemmel görüntüye ulaşmak için dikkat etmeniz gereken bir nokta daha bulunur. İşte bu nokta, gelin iç giyimidir. Doğru iç giyim modeli seçimi, gelinliğinizin vücudunuzda daha şık durmasını sağlar.

Hangi kıyafetler için hangi iç çamaşırı modelleri giyilmelidir?

25 Ocak 2017

Hangi kıyafetler için hangi iç çamaşırı modelleri giyilmelidir?

Giydiğimiz giysiler kadar kullandığımız iç çamaşır modelleri de önemlidir. Çünkü en güzel giysi bile yanlış bir iç çamaşırı ile  kullanıldığında kötü görünebilir. Hangi giysilerle nasıl iç çamaşırları kullanılmalıdır. Sizlere iç giyim sırlarını sunuyoruz.

1 2 3 4 5
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.