Bralet Sütyen Modelleri

Her sezon moda olmaya devam eden kullanımı rahat, güzel tasarımları ile göz dolduran bir model olarak nitelendirile  bralet sütyen modelleri rahat ve şık tarzı ile kadınların kombinleyeceği ürünler arasında yer almaktadır.

Bralet sütyen nedir?

Bralet sütyen dış giyim olarak da kullanılabilecek şekilde dizayn edilen genellikle dantel ve örgünün yoğun olarak kullanıldığı sütyen ve giysi karışımı bir modeldir. Aynı zamanda  zarafetin şıklıkla kesiştiği ve dikkat çektiği bir iç giyim modası olarak ifade edilebilir. Son yıllarda modacıların ve tasarımcıların her kreasyonunda yer verdiği başlıca ürünleriden birisi haline gelen bralet sütyen bunu kadınlar tarafından gördüğü ilgiye borçludur. Aslında Bralet sütyen ekşi sözlükte geçen “Bralet sütyen! Sütyen değil elbise canım” tanımı tam olarak anlatmatadır.

 bralet sütyenler

Kış ve yaz aylarında giyilen tüm kıyafetlerden görülen dantel detayları ürünü özel kılan ana etkendir. Yanı sıra süngersiz, yumuşak ve bedene tam uyum sağlayan yapıda olan model t-shirt, dekolte ve omuzlardan görünen askıları ile renklendirilmiş rahat bir model olarak tarif edilmektedir. Bralet sütyen penti modelleri farklı renk ve çarpıcı görünümleri ile göz kamaştırırken bir diğer marka bralet sütyen hm dantel ve mikrofiberden üretilmiş balensiz yumuşak yapısı ile istenilen her şeyi vadetmektedir. Rahat, kullanışlı ve şık olan ürün braletsütyen fiyatları ise tüketicilerin alım yapabileceği fiyatlandırma seçenekleri ile markaların online sitelerinden ya da mağazalardan satın alınabilmektedir. Online satış sitelerinde ya da bralet sütyen satın al seçenekleri ile sipariş vererek eve kadar teslim imkanlarından yararlanmak mümkün olmaktadır. 2009 yılından beri hizmet veren veTürkiye’ ye modern online iç giyim satış anlayışını getiren ,online iç giyim ve pijama sektörünün lideri Çamaşırım.com da  bralet sütyen fiyatları daha avantajlı ve ucuz olmaktadır. Modeller ilgili olarak birçok platformda da olumlu geri dönüşler yer almaktadır.

Sıralama seçin
101,79 TL
69,22 TL
138,00 TL
110,16 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.