Bralet Sütyen Nedir?

Bralet Sütyen Nedir?

23 Ağustos 2018

Günümüzde giyim sektörünün çeşitlenmesi ilebirlikte iç giyim ürünleri de birçok farklı alternatifler ile kullanıcılara sunulmaya başlanmıştır. Bu alternatifler arasında en sık tercih edilen ve kullanım rahatlığı açısından ön plana çıkan modellerden biri de bralet sütyen modelidir.

Bu model sütyenler son yıllarda tüm dünyada trend olmuş, rahatlık ve şıklığı bir arada bulundurmak isteyen kadınların göz bebeği haline gelmiş bir sütyen modelidir. Eski tip sütyenlerin daha kalın kumaşlardan üretilmesi ve göğüsleri sıkması ile bralet sütyenlere yönelen kadınlar bu şekilde likralı ve esnek kumaşlardan üretilmiş bu rahat sütyenler ile kendilerini günlük hayatta daha rahat ve aktif hissedebilmektedir.

Alt kısmı destekli ya da büstiyer şeklinde modelleri olmakla birlikte push up yani dolgulu model çeşitliliğine de sahip olan sütyenler aynı zamanda birçok farklı desen, tasarım ve renkte kullanıcılara sunulmaktadır.

Boyundan Askılı Dantelli Bralet Sütyeni Bralet Sütyeni 4018 Dantelli Bralet Sütyenli String Takım 4569

Bralet sütyen modellerinin günümüzde sık tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden bir diğeri ise aynı zamanda aksesuar görevi görmesi ve açık, salaş yakalı giysiler ile oldukça şık bir görünüm sunmasıdır. Salaş ceketler ya da t-shirt ve askılı bluzların içinde rahatlıkla kullanılabilen bralettte çeşitleri bu şekilde hem şık hem de oldukça salaş bir görünüm sağlamaktadır.

Büstiyer tipinde olan bralet sütyenler aynı zamanda tek başına da pantolon ve şortların üzerine kombinlenerek yaz aylarında rahat bir görünüm sağlayabilmektedir. Tek başına üst giyim olarak kullanılabilen büstiyer benzeri bralet sutyenlerin de birçok farklı alternatifi ve modeli bulunmaktadır.

Büyük göğüsler için alt kısmı destekli ve daha geniş modeller tercih edilebilirken, daha küçük göğüslere sahip kişiler için üçgen ve dolgulu modeller de tercih edilebilmektedir.

Bralet sütyen modelleri ‘nin şık olması dışında en önemli özelliklerinden biri oldukça rahat olmasıdır. Kullanıcıların rahatlığı ön planda tutularak tasarlanan bu modeller rahatlık nedeniyle de son yıllarda gözde olmuş, birçok kadın tarafından vazgeçilmezler arasında yer edinmiştir.

Büyük ya da küçük fark etmeksizin her göğüs tipi için uygun olarak üretilen braletler göğüsleri sıkmadan ve rahatsız etmeden özellikle sıcak yaz aylarında kullanıcılara zahmetsiz bir şıklık vadetmektedir.

Bralet sütyen modellerinin likralı ya da dantelli gibi birçok farklı alternatifleri bulunup askılarında yer alan tokalar ile de askı boyu kullanıcı isteğine göre ayarlanabilmektedir. Likralı olan çeşitler hem hafif hem de oldukça rahat olduklarından kişide yok hissi yaratıp özellikle sıcak havalarda rahat edilmesini sağlamaktadır.

 

SİPARİŞ HATTI x Bilgi almak için yada hızlı sipariş vermek için hemen Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.