NBB

Dantelli Sütyen

Dantelin şıklık ve zarafet kattığı birbirinden güzel dantelli sütyen modeli bulunur. Dantel detaylı iç çamaşırı takımları kullanım şekillere göre hem masumiyeti hem de dişiliği simgeler. Her yaş kadın için çeşitler içerisinde bulunduran bu kategori en çok ziyaret edilen kategorilerden. Dantelli sütyen külot takımı içerisinde yarı dantelli veya komple dantelli olanlara ulaşmak mümkün. Ufak farklılıklarla benzer özellikler gösteren bu dantelli sütyenler destekli, desteksiz, askılı ve askısız olarak bulunabiliyor.

Renk olarak da farklılık gösteren dantelli sütyen takımları tasarımında en fazla kullanılan renkler ekru, kırmızı, siyah, beyaz, bordo, mor renklerdir. Beyaz ve ekru renklerin hafif dantel detayıyla birleşimi masum ve tatlı bir görünüm ortaya çıkarırken renk renginin ortaya çıkarılmasına yoğunluk verilirken, daha koyu renklerin tercihi ile kullanılan modelin detayları öne çıkarılarak dikkat çekici bir görüntüye sahip olunabilir.

Sütyen model çeşitleri arasında dantelli desteksiz sütyen bulunmaktadır. Destekli modellere kıyasla daha rahat ve konforlu olan sütyen çeşidi olup daha çok rahatlığından yana olan kadınlar tarafından tercih edilir. Dantelli sütyen bedenleri 75B, 75B, 80B ve daha büyük göğüslü kadınlar için 85B, 85C ve daha fazla ölçüler kimi marka ve modellerde karşımıza çıkmaktadır. Kadın dantelli sütyen kategorisi içerisinde kullanılan malzemeler elastan, pamuk, likra ağırlıklı olmakla beraber kullanılan ana malzeme dantel olmaktadır. Bazı zarif ve dar kıyafetlerin altından belli olan bir sütyen şıklığınıza gölge düşüreceğinden sütyen seçimini doğru şekilde yapmak gerekir. Transparan dantelli sütyen omzu açık kıyafetlerle bile rahatlıkla kullanım olanağı sunar.

Sıklıkla tercih edilen bir diğer sütyen modeli ise balensiz dantel sütyen olmaktadır. Balensiz sütyenler göğüs altını çevreleyen çubukları olmayanlara denmektedir. Balensiz sütyenlerin avantajları arasında gündüz olduğu gece de kullanım rahatlığı sunmasıdır. Herhangi bir rahatsızlığa yol açmayan sütyenler en fazla ergenlik çağında, emzirme döneminde ve spor yaparken tercih edilmesi gereken sütyenlerdir. Kalıplı ve dolgulu olan kadın dantelli sütyen modelleri ile balensiz sütyenler ayarlanabilir omuz askılarına sahiptir.Vücut tipine uygun ve konforu da elden bırakmayan sütyen çeşitlerinden birkaç tanesi mutlaka gardırobunuzda bulunmalıdır. Önceliği kıyafet tarzınızla uyumlu modelleri tercih etmeye vererek bu sayede tarzınızı yansıtan sütyenler kullanarak kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Aksi taksirde kıyafete uygun olmayan bir sütyen kullanım söz konusu olduğunda rahatsızlık verici bir durum ortaya çıkması muhtemeldir. Kıyafet seçiminizi de göz ardı etmeden dantelli sütyenlerin seçimi ise sizlere birçok noktada kolaylık sağlayacaktır.

 

 

Sıralama seçin
101,79 TL
69,22 TL
138,00 TL
110,16 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.