kom Mayolar %10 indirim.jpg (44 KB)
Dekolte sütyen nedir? Nasıl seçmeli

Dekolte sütyen nedir? Nasıl seçmeli

18 Nisan 2018

Dekolte Sütyen Nedir?

   Dekolte sütyen; her türlü dekolte kıyafeti giyilebilir hale getirebilen, sütyen çeşitlerinden bir tanesidir. Çeşit çeşit özellikte olması bakımından birçok farklı dekolte türüyle kullanılabilir farklı modelleri bulunur. Geçmişteki en büyük sıkıntılardan birisi, elbiselerin içine uygun sütyen bulunamamasıydı. Şimdilerde ise; her kıyafetin her rengi için sütyen seçeneğiniz bulunuyor. İşinizi kolaylaştıracak dekolte sütyen modelleri sık kullanımı oldukça riskli olabilir. Ancak günümüzde kıyafetlerin çok çeşitlenmesi ve farklılaşması nedeniyle dekolte sütyenlere ihtiyaç artmaktadır.

Dekolte sütyen seçimi yaparken; kullanacağınız elbise uygun modelleri seçmeniz gerekiyor.

    -Eğer; sırt dekolteli bir elbise ya da badi kullanacaksanız, pek fazla alternatifiniz bulunmuyor. Sırtı, şeffaf olan sütyenler kullanmanız gerekecek. Ancak, tıpkı şeffaf askılar gibi, şeffaf sırt bölümü de her kadının beğenisini karşılamıyor. Bu durumda, dilerseniz farklı dizaynlara sahip olan sütyenleri kullanabilirsiniz. Örneğin; birden fazla çapraz askısı bulunan, kıyafetinizle uyumlu renklere sahip bir sütyen hiç de fena durmayacaktır. Hele ki, kıyafetiniz abiye ve sütyenin sırt kısmındaki ipler de dantel ise; adeta farklı bir tasarım ortaya çıkar.
    -Göğüs kısmı dekoltesi bulunan bir sütyende ise; dekoltenin derinliğine göre hareket etmelisiniz. Hafif dekolteler için; yalnızca sütyenin cuplar arasındaki bölümünün daha çok v kesimine sahip olması yeterli olurken, derin dekolteler için ise; göğüsler arasındaki bölümün şeffaf olması tercih edilir. Bu şeffaf sütyen, sırtta olduğu kadar belli olmayacaktır. Özellikle, hoş bir aksesuar kullanılırsa, görüntünüz çok daha şık olabilir.

Dekolte Sütyen Kullanımında Karşılaşabileceğiniz Sorunlar

    -Özellikle sırt desteği olmayan, şeffaf bantlarla tutturulmuş sütyenler, kayma ve düşme riski çok yüksektir. Sadece silikon ve sütyen desteği sayesinde duran bu modeller, terleme anında düşebilme riskiyle karşı karşıyadır. Bu nedenle en iyilerinden tercih etmeli, kesinlikle ucuza kaçmamalısınız.
    -Tamamı silikon, yapışkan şekilde olan sütyenlerde her türlü risk daha yüksektir. Göğüslere silikon malzeme sayesinde tutunan sütyen, terleme anında düşebilme riskine her zaman sahiptir.
    -Sırt kısmı şeffaf bir destekle tamamlanmış sütyenlerde, riskler daha azdır ancak bu modellerde de, terleme ve uzun süre kullanım sonucunda silikon kısım gevşeyebilir, sütyenin tutunmasını zorlaştırabilir.

Yeni İnci Silikon Sütyen 8002

    Derin sırt ve göğüs dekoltesi olan kıyafetler giydiğinizde kullanabileceğiniz tamamı silikon sütyen, kenarlarındaki silikon, şeffaf bantlar sayesinde vücuda tutunmaktadır. Göğüs ortasında kopça ile birbirine tutturulmuştur. Böylece ince bir formda kalmış; çok derin dekoltelerde bile kullanılabilir hale getirilmiştir. Kalite konusunda hiç şüphe etmenize gerek yok. Çünkü ürün Yeni İnci kalitesiyle sizlerle buluşturulmuştur. Doğal silikon halinde olduğu için renk seçeneği yoktur. Üretimi ten rengi olarak yapılmıştır.

Yeni inci Sırtsız Destekli Sütyen 8004

    Yan kısmındaki şeffaf silikon ve yapışkan bantlar sayesinde vücuda tutunabilen bu sütyen, sırtı tamamen açık olan kıyafetler için oldukça uygun bir model. Küçük göğüslü olan bayanlar için destekli olması bakımından iyi bir tercihtir. Ayrıca desteksiz olan modeli de mevcuttur. Renk olarak beyaz, siyah, ten ve ekru gibi seçeneklere sahipsiniz.

    Nurteks’in sırtı şeffaf olan sütyeni, sırtsız olan sütyen modellerine göre daha kullanışlı olabilir. Sütyenin destekli ve desteksiz olan seçenekleri bulunuyor. Siyah, beyaz ve ten rengi modelleri üretilmekte. Bu sütyen modeli B cup olarak üretilir.

    Sırt kısmındaki şeffaf kısım elbisenin açık kısmına denk gelirse, bir miktar belli olabilir ama diğer dekolte sütyen modellerine oranla daha rahat olduğu söylenebilir.

NBB Sırt Dekoltesi Sütyeni 3585

    NBB’nin dekolte sütyeni, askılı olarak üretilmiştir. Askıların çıkarılamaması nedeniyle, yalnızca sırt ve göğüs dekoltesi olan ve kol kısımları bulunan kıyafetlerle kullanım için uygun bir model. Sırt kısmı şeffaf ve düz şekildedir, bu kısımdan bollaştırma ve gevşetme yapılabilir. Kopça kısmına önde yer verilmiş olup, kadınları oldukça uğraştıran kopça kapatma derdinden kurtulmalarını sağlamıştır. Siyah, beyaz ve ten rengi seçenekleri bulunuyor. Destekli olan Nbb sırt dekoltesi sütyeni, ayrıca bir beden büyük görünüm sağlayabilmektedir.

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.