Destekli Sütyen Nedir

Destekli Sütyen Nedir

25 Ağustos 2018

Destekli Sütyen

Sütyen kadınların iç giyim ürünleri arasında olması gereken parçalardan biridir. Sütyen seçimi sağlık ve görsellik açısından dikkat istemektedir. Seçilen modellerin vücut yapısına uygun olması gerekmektedir. Ayrıca sütyen alırken beden ölçüsünü iyi bilmek gerekmektedir.

Vücut ölçüsünden küçük kullanılan sütyenler sağlık problemlerine yol açabilmektedir. Modellerin seçimi giyilecek kıyafete uygun olmalıdır. Sütyen seçiminde kullanılan kumaşa dikkat edilmelidir. Özellikle vücudu normalden hassas olanlar, daha hassas kumaşları tercih etmelidir.

Sütyen çeşitleri tam destekli sütyenler, yarım destekli sütyenler ve desteksiz sütyenler olmaz üzere farklılık göstermektedir.  Vücut yapısına göre seçilen sütyenler daha şık bir görüntü meydana getirecektir. Küçük göğüslü insanların push-up denilen destekli sütyenleri kullanması daha uygun olurken, büyük göğüslü kadınların desteksiz daha sade modelleri tercih etmesi gerekmektedir.

Destekli sütyenler günlük hayatta ve özel davetlerde olduğu gibi hayatın her alanında rahatlıkla kullanılmaktadır. Anne adayları ve yeni anne olanlar için önerilen destekli emzirme sütyeni sağlıklı olduğu için genellikle pamuk ağırlıklı kumaşlardan üretilmiştir.

Sütyenin ön kısmında bulunan rahat açılıp kapanan kopçalar sayesinde gerektiğinde bebeğin karnını doyurmak mümkündür. Emzirme sütyeni alırken beden ölçüsüne dikkat edilmelidir. Doğuma kadar geçen sürede vücut normal beden ölçülerine göre genişlemektedir.

Emzirme için kullanılan modeler doğumdan en az 4 hafta kadar önce alınması gerekmektedir.  Destekli sütyen modellerine her sezon yenileri eklenmektedir. Farklı model ve renk seçenekleri kadınların ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Sihirli Büyüme Sağlayan Sütyen 7005 2 Beden Büyük Gösteren Destekli Sütyen Reina Dikişsiz Leopar Sütyen

Destekli Sütyen Nedir

Destekli  bu modeller genellikle küçük göğüslü kadınların kullandığı ve sütyenin kup bölgesinde sünger gibi malzemeler ile dolgu şeklinde kalınlaştırılan sütyenlerdir. Destekli sütyenler iki kısımdır. Tam destekli sütyenler göğüsleri 2 bedene kadar büyük gösteren sütyenlerdir. Yarım destekli sütyenler gögüsleri 1 beden büyük gösteren sütyenlerdir.

Bu modellerin büyüklüğü, içinde kullanılan dolgu malzemesine göre değişmektedir. Destekli sütyenin ne işe yaradığını merak edenler için göğüsleri bir veya iki beden büyütmeye yarayan sütyenler olarak açıklanabilmektedir. Destekli sütyenin iç kısmı özel sıvılar, silikon veya sünger gibi malzemeler ile doldurulmaktadır. Her sezon yenisi eklenen yeni ve farklı modelleri ile kadınlara seçenek artmaktadır.  

SİPARİŞ HATTI x Bilgi almak için yada hızlı sipariş vermek için hemen Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.