Desteksiz sutyen

Biz kadınlar için sutyen hayatın olmazsa olmaz bir parçasıdır. Bu yüzden de hem kaliteli ve hem sağlıklı olmasına dikkat etmeliyiz. Tam da bu noktada nasıl bir sutyen seçmemiz gerektiğinin de yavaş yavaş farkına varmalıyız. Önce ne istediğimize karar verelim o halde.

Destekli sutyenler, içten dolgu unsurunun uygulandığı sutyen modelleridir. Genellikle göğüs numarası küçük olan kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Bu aslında biraz da kendinize ve hayata karşı olan bakış açınız ile ilgilidir ve tam olarak ne istediğiniz ile… Peki ya desteksiz sutyen nedir? Göğüs numarası biraz daha büyük olan kadınların tercih ettiği desteksiz sutyenler aslında desteklilere göre oldukça rahat modellerdir. Üstelik regl öncesi ve hamilelik dönemlerinde de fazlasıyla tercih edilirler. Öte yandan destekli sutyenler gibi kolayca deforme olmazlar. Çünkü %100 uymaları gereken bir kalıpları yoktur.

Sizler de eğer desteksiz sutyen kullanmayı tercih ediyorsanız seçiminizi doğrudan desteksiz dantelli sutyen kullanımından yana yapabilirsiniz. Göğüsleriniz böylelikle çok daha çekici görünebilir. Ayrıca dantel nefes alabilen kumaşlar grubuna girdiği için hem mikrop oluşumunu azaltacak hem de gün boyunca hava sıcaklığına bağlı olarak oluşan tere karşı erkenden önlem almanızı sağlayacaktır.

Bir diğer açıdan kim demiş “Destekli sutyen çok daha toparlayıcıdır.” diye. Eğer gerçekten kaliteli olan markaya ait bir sutyen kullanıyorsanız bu ürün her derdinize deva olabilir. Ancak yine vurgulayalım: Marka seçimi önemli! Pazardan 5,00 TL’ye aldığınız hiçbir sutyen gerçek anlamda bir desteksiz toparlayıcı sutyen olmayacaktır. Katalog tacirlerini de bilirsiniz. Hani ellerine bir ürün grubuna dair katalog alırlar ve neredeyse kapı kapı gezerek sizlere bir şeyler satmak isterler. Onlara da inanmamanız sizler açısından çok daha yararlı olacaktır. Sonuçta onlar size ürün satıp geçerler. Sonrası ile ilgilenmek dahi istemezler. O zaman nasıl yapacaksınız? Konu hakkında bir de bizden fikir alın. Sitemizin en altında sosyal medya hesaplarımız mevcuttur.

Sizlere sunacağımız bir sonraki ürünümüz de desteksiz straplez sutyen grubumuzdur. Özel bir geceye hazırlandığınızı farz edin. Öyle bir elbise aldınız ki hem omuz hem de sırt dekoltesi var. Şeffaf askılar da sizi kurtarmıyor. Ne yapacaksınız? Üstelik niye firma firma gezip bu kadar zahmete giresiniz ki? Bizler zaten ürünlerimiz arasında onlara yer vermiş durumdayız. Mutlaka inceleyin.

Ve tabi ki en önemli konu… Desteksiz sutyen fiyatları… Sitemizde 19,90 TL’den başlayarak 114,90 TL’ye kadar değişen birçok fiyat var. Ancak piyasanın genel durumuna baktığınızda bizler gayet ekonomik fiyatlı ürünler sunuyoruz. Üstelik de merdiven altı üretim yerine markalı ve garantili sutyenlerimiz ile sizlere hak ettiğiniz kaliteyi sağlamaya çalışıyoruz.

O halde şimdi son söz sizde…

Sıralama seçin
155,79 TL
134,03 TL
101,79 TL
69,22 TL
138,00 TL
110,16 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.