NBB

Dikişsiz Kilot

Hepimiz şu sıcak yaz aylarında giyimimizde açık ve ince kumaşlar tercih ederiz. Koyu renklerin aksine daha açık renkler giyiniriz. Rengi kadar bizim için rahatlık da çok önemli. Doğal olarak öylesine rahat bir kıyafetin altına giyeceğimiz iç çamaşırda rahatsız edici olmamalı. Bir davete veya gezmeye gittiğimizde giyeceğimiz elbisenin düzgün görünmesi için şimdilerde moda olan dikişsiz külotlar tercih ederiz. Dikişsiz külot hakkında bilgi verecek olursak, dikiş izi belli etmeyen çamaşır türüdür. Özel kesimi sayesinde en ince kıyafetlerin altında bile iz yapmaz. Kenarlarında dikiş olmadığı için takım elbise ve pantolonlarla da kullanımı oldukça rahattır.

Dikişsiz külot her markada bulunur. Özellikle pentinin ürünleri hem kullanışlı hem de çok kalitelidir. Ürün yelpazesi oldukça geniştir. Dikişsiz külotların basic modelleri dışında string ve boxer tarzda olanları da vardır. Yumuşak ve ince bir kumaşı vardır. Genellikle yaz aylarında daha ince elbiseler ve kumaşlar kullanıldığından bu tarz külotlar daha çok tercih ediliyor. Hamilelerin de rahat kullanması için komple karın bölgesini saran modelleri bulunuyor. Kadınlar regl dönemlerinde pek tercih etmiyor çünkü kumaş özelliğinden dolayı ped kullanımını da zorlaştırıyor. Dikişsiz külot penti olarak mağazalarında veya internet sayfasında da kolayca bulabileceğiniz bu ürünün renk çeşitleri de mevcuttur.

Açık renkli bir elbise tercih ettiğinizde ten rengi veya koyu renk giydiğinizde dantelli veya string modellerini kullanabilirsiniz. Beden olarak eğer büyük beden giyiyorsanız hamilelerin kullandığı külotları tavsiye ediyoruz. Dikişsiz külot fiyatları diğer modellere göre biraz yüksek.Tek olarak veya 3'lü şekilde satılan külotlar şu an penti de internet mağazasında 3 al 2 öde kampanyasında. Oldukça geniş renk seçenekleri ve modelleriyle göz dolduruyor.

Kullandığımız iç çamaşırlarının modeli ve rengi kadar sağlık açısından hjyenik olması da çok önemlidir. Naylon tarzı kumaşlar sağlığımızı tehdit edici olduğu gibi enfeksiyon riskini de çoğaltıyor. Bu yüzden seçeceğimiz çamaşırlar kesinlikle pamuklu olmalı ve satın aldıktan sonra mutlaka evimizde yıkayıp öyle giymeliyiz. Böylelikle hem içimiz rahat olur hem de sağlık bakımından ciddi sorunlara yol açmamış oluruz. Unutmayın ki her ürünün kullanımı, markası, kalitesi ne kadar önemliyse hijyenik olması da bir o kadar önemlidir.

Sıralama seçin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.