Dolgun Görünüm İçin Pop Up Külot

Dolgun Görünüm İçin Pop Up Külot

12 Aralık 2017

Popo Kaldıran Külotla Saatler Süren Sporlara Son

   İster kilolu olsun isterse zayıf, hemen hemen her kadının kalçalarının biçimli ve kalkık olması için uğraşır. Bunun için uzun süreli ve düzenli antrenmanlar yapmak ve sağlık beslenmek gerekir. Ancak modern dünyanın getirileri nedeniyle her zaman sağlıklı beslenmek ve düzenli spor yapmak mümkün olmuyor. İşte bu noktada, bazı iç giyim firmaları tarafından üretilen pop up külotlar yardımınıza koşuyor.

Popo Kaldıran Külot Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

    -Pop up özelliğine sahip külotların, kalçalarınızı kaldırdığı için daha büyük gösterdiğini ve bunun da kıyafetlerinizin üzerinde duruşunu farklılaştıracağını unutmayın. Hali hazırda dar olan kıyafetleriniz, bu külotları kullandığınızda üzerinize olmayabilir. Bunu göz önünde bulundurmalısınız.
    -Bedeninize uygun modeller almanız oldukça önemli. 1 beden küçük model, külodun bitim noktasında kesilmelere neden olabilir. Bu durum, canınızı acıtacağı gibi kıyafetinizin dışından da belli olarak kötü bir görünüm oluşturur. 1 beden büyük çamaşır kullandığınızda ise; kalçanızı yeterince sarmadığı için işlevini tam verimle yerine getiremez.

Popo Kaldıran Külot Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

    -Kullanım sırasındaki en önemli husus doğru şekilde temizlenmesidir. Kullandığınız modelin silikonu mevcutsa, yıkamadan önce bulundukları yerden çıkararak elinizde sabunla yıkayabilirsiniz. Çamaşır makinasında yıkamak istiyorsanız; katkısız deterjanları tercih etmeli ve düşük sıcaklıkta yıkamalısınız.
    -Popo kaldıran külot, iç çamaşırınızın üzerine giyerseniz daha rahat edersiniz. 
    -Fazla kilonuz mevcutsa, pop up külotlar hareket anında hafif kayma yaşayabilir. Bunun önüne geçmek adına, 3-4 saatte bir çamaşırınızı düzeltmeniz sorununun önüne geçmenizi sağlar.

Yeni İnci Pop Up Destekli Slip Külot 170

   Yeni inci tarafından üretilen bu popo kaldırıcı külot, aynı zamanda silikonlu bir modeldir. Kalçalarınızın hem daha dolgun hem de daha kalkık görünmesini sağlar. Basen bölgenizi sarması, aynı zamanda basenleriniz varsa görünümünü de azaltıyor. Saten bir kumaşa sahip olması, streç kıyafetlerle beraber çok daha şık görünmenizi sağlıyor; ancak bir taraftan da terlemenize neden olabiliyor. Dar jean pantolonlar ve taytların altına bu çamaşırı giydiğinizde, vücudunuzun formu daha güzel ve çekici olacaktır.

SİPARİŞ HATTI x Bilgi almak için yada hızlı sipariş vermek için hemen Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.