Düğününüzü Daha Mükemmel Kılacak Bir Ayrıntı; Gelin İç Giyimi

Düğününüzü Daha Mükemmel Kılacak Bir Ayrıntı; Gelin İç Giyimi

25 Ocak 2017

Gelinliğin içine ne giyilir, gelinliğin altına ne giyilir ve gelinlik altına ne giyilir; Bir düğünün en önemli kişisi gelindir. Yıllardır hayalinde kurduğu düğünü yaşaması ve kendini prenses gibi hissetmesi için etrafındaki herkes gelini mutlu etmeye çalışır.

Gelin için ise; gelinliği çok önemlidir. Ancak, hayallerinizdeki gelinliği seçmiş olsanız dahi, mükemmel görüntüye ulaşmak için dikkat etmeniz gereken bir nokta daha bulunur. İşte bu nokta, gelin iç giyimidir. Doğru iç giyim modeli seçimi, gelinliğinizin vücudunuzda daha şık durmasını sağlar.


Gelinlik Sütyenleri

Gelinliğin içerisine giyilecek olan sütyen, gelin iç giyim ürünleri arasında en çok özenle seçilen parça olmalıdır. Kullanacağınız sütyen, görünümünüzü adeta farklılaştırabilir. Bu nedenle seçim yaparken ince eleyip sık dokumakta fayda var.    -Gelinlik sütyeni seçerken; gelinliğinizin modeli ve göğüslerinizin durumu sizi etkileyecek olan en önemli iki faktör olarak kabul edilir. Straplez bir gelinlik giymeyi planlıyorsanız, sütyen seçiminiz de straplez sütyen modellerinden yana olmalıdır.

Ancak, straplez modellerle düğününüzde çok rahat olmayacağınızı unutmamanız da fayda var. Bazı kişiler, straplez gelinliklerin içerisine şeffaf askılı sütyenler kullanıyor. Bu, şıklığınıza gölge düşüren bir ayrıntıdır. Eğer straplez bir gelinlik seçecek ve straplez sütyen kullanacaksanız, rahatlığınızdan fedakârlık etmeniz gerekiyor.

Dekolte Push Up Dolgulu Yapışkanlı Sütyen Yeni İnci Balenli Straplez Toparlayıcı Sütyen Kom Bridal Straplez Sütyen
    -Göğüsleriniz küçükse, dolgulu sütyenler kullanmanız doğru bir seçim olur. Push up özelliğine sahip dolgulu sütyenler ise; göğüslerinizin mükemmel bir görünüme sahip olmasında size yardımcı olur. Ancak seçim yaparken balensiz ve daha önceden deneme fırsatınız olan modelleri kullanırsanız, düğün günü bir sürprizle karşı karşıya gelme riskinizi ortadan kaldırmış olursunuz.
  

  -Göğüsleri normal büyüklükte olan kadınların birçoğu, boş cup sütyenleri tercih ediyor. Ancak; boş cup sütyenler göğüslerinizin normal şeklinde olmasını sağlar. Bunun yerine göğüslerinizi daha dik gösterecek push-up modelleri kullanırsanız, gelinliğiniz üzerinizde daha şık görünecektir. Ayrıca; gelinliğinizin modeli elverişliyse, bir beden büyük duran göğüslerden zarar gelmeyeceğini de aklınızda bulundurun.


 -Göğüs bedeniniz büyükse, gelinlik sütyeni olarak toparlayıcı modelleri seçmelisiniz. Bu modeller, göğüslerinizi yalnızca daha küçük göstermekle kalmaz, daha sıkı, daha biçimli ve daha dik gösterir. Böylelikle gelinliğiniz üzerinizde çok daha şık durur. Gelinliğinizin modeli el veriyorsa, kalın askılı sütyenleri tercih etmeniz düğün sırasında bir sırt ve boyun ağrısı ile karşılaşmamanız adına daha iyi olacaktır.


Gelinlik Jartiyerler


Kadınların pek çoğu, günlük yaşamlarında jartiyer kullanmaz; ancak gelinliğin altına jartiyer giymek, bu özel gününüzü çok daha iyi bir şekilde geçirmenizi sağlar.

Orkide Dolgulu Jartiyer Takım Ariel 


  Ürünleri incelemek için fotoğraflara tıklayın.

  -Jartiyer seçiminde, metal aksamları bulunmayan modelleri seçmenizde fayda var. Metal aksamlı modeller daha sağlam olsa da, teninizde tahrişe neden olarak, düğününüzde acı çekmenize neden olabilir.


    -Gelinliklerin içerisine jartiyer giyme, teninizin nefes alması için önemli bir ayrıntı. Normal bir çorap giyerseniz, gün boyu yapılacak kuaför ve fotoğraf çekimi, ardından yapılacak düğün boyunca uzun süre teninizin nefes alamamasına ve terlemeye hatta mantar oluşumuna neden olabilir. Oysa jartiyerin delikli yapısı sayesinde, tüm bu sorunların önüne geçersiniz; ancak kaliteli kumaşa sahip bir model seçmek oldukça önemli.


    -Daha önceden jartiyer kullanmadıysanız, düğüne kadar bir süre kullanmalı ve alışmalısınız. Aslında çok rahat olan bu çamaşırlar, alışık olmayan kişilere sıkıntı çıkarabilir.


Gelinlik BüstiyerlerBüstiyerler, giydiğiniz kıyafetlerin üzerinizde çok daha şık durmasını sağlayan parçalardır. Düğün günü en iyi şekilde görülmek isteyen kadınlar, gelinliğin içerisinde büstiyer giymeyi ihmal etmez.

 Orkide Dolgulu Büstiyer Takım Tanya 

Ürünleri incelemek için fotoğraflara tıklayın.

    -Gelinlik Büstiyerleri, belinizin daha ince görülmesini ve bel oyumunuzun daha fazla belli olmasını sağlar. İnce belli bir kadın da gelinliğin içerisinde çok daha şık durur.


    -Büstiyerler, kendinizi daha çekici hissetmenizi sağlayan iç giyim ürünleri arasında yer alır. Gelinliğinizin içerisinde kendinizi özgüvenli hissetmeniz, gelinliğinizi daha iyi taşımanızı sağlar.,


    -Büstiyer kullanımı, gelinliğinizin içerisinde kalıp gibi bir vücut oluşmasını sağlar. Böylelikle, potluk, kırışıklık gibi görünümler olmaz ve gelinlikler daha şık durur.


    Dagi markası tarafından üretilen bu model, hem şık hem de rahat bir tasarıma sahip. Stringin dantel ve tül detaylardan oluşması, terlemeyi engelleyen bir özellik. Çorap ile string arasındaki bağlantı ise; kaliteli bir plastikle sağlanıyor. Böylelikle, cildinizde oluşacak tahriş ve alerji engelleniyor.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.