kom Mayolar %10 indirim.jpg (44 KB)
En İyi Toparlayıcı (Minimizer) Sütyen

En İyi Toparlayıcı (Minimizer) Sütyen

18 Mayıs 2018


Son teknolojilerle üretilmeye başlanan iç çamaşırları, birçok kadının fiziki durumuna ve sağlığına uygun şekilde tasarlanmaya başlandı. Dolayısıyla gerek küçük göğüslü bayanların gerekse iri göğüslü bayanların taleplerine yönelik birçok seçenek ortaya çıkmış oldu.

Göğüsleri iri olan bayanların, göğüslerini hem daha toplu hem de daha küçük görünmesine yardımcı olan toparlayıcı sütyen modelleri de bu yeni teknolojilerin en harika ürünlerinden.

Bu tür sütyenler hem sadece göğüsleri büyük olan bayanların hem de beden olarak iri olan bayanların imdadına yetişiyor. Özellikle özel günlerde kıyafet seçimiyle birlikte yaşanan iç çamaşırı krizine birebir olan toparlayıcı sütyenlerin birçok elbise modeliyle uyumlu olan çeşitleri de bulunabilir.

Toparlayıcı Sütyen Neden Kullanılır?


Büyük göğüslerin bir bedene kadar daha küçük görünmesini, daha toplu durmasını sağlamak, göğüslerin omuzlara ve sırta vermiş olduğu yükü minimuma indirmek toparlayıcı sütyenin en temel kullanım amaçlarındandır.

Küçültücü sütyenler, kullanılan kalın askılar, farklı kesimler ile vaat etmiş olduğu birçok detayı tam anlamıyla sunarlar. Ancak toparlayıcı sütyen konusunda dikkatli davranmanızda fayda var. Piyasada küçük gösteren sütyen adı altında hiçbir fonksiyonu olmayan birçok sütyen satışa sunulmaktadır. Bu nedenle toparlayıcı sütyen seçimi yaparken kaliteden kaçınmamalısınız.

KOM Dantelli Toparlayıcı Sütyen Romance


İyi Bir Toparlayıcı Sütyende Olması Gereken Özellikler


Toparlayıcı sütyen aldığınızda en iyi sonucu görmek istemeniz normaldir. Bu nedenle de seçim yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç husus bulunur.

 -Öncelikle miminizer sütyenin balensiz olması günlük hayatta daha kullanışlı olmasını sağlayabilir. Balenler büyük göğüslü bayanlar için daha rahatsız edicidir.
 -Ürün dantelli olsa bile iç kısmında göğüs ucunu koruyan penye bir kısım bulunması hem rahat olmasını sağlar hem de tahrişlere karşı önlem olabilir. Yine de günlük kullanım için dantel olmayan bir toparlayıcı sütyen tercih edilebilir.
 -Kalın bir sırt kısmı ve kalın askılar, toparlayıcı sütyenlerin en iyileridir. Sadece görünüm açısına odaklanarak yanlış seçimler yapmamalısınız. Kalın askılar, büyük göğüslerin neden olduğu sırt ve omuz ağrılarının önünde ciddi bir engeldir.

Yanlış Seçimlerle Karşılaşılabilecek Sorunlar


Toparlayıcı sütyen konusunda yanlış bir seçim yapmanız; anlık görüntü çirkinlikleriyle kalmayarak ciddi sorunlara yol açabilir. Model, beden, kesim, kumaş olarak yanlış bir toparlayıcı sütyen tercih ettiğinizde göğüsler dışarıdan bakıldığında da son derece kötü görünebilir.

Taşmalar, sıkmalar ve potlamalar bu sorunların en başında gelir. Görsel sorunlar haricinde göğüslerin yapısıyla ilgili ciddi sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Amacınız göğüslerinizi toplu ve küçük göstermekken; yanlış bir seçimle aksine daha iri görünen göğüslere de sahip olabilirsiniz.

Sütyenin kalın askıları, iri göğüslü bayanların son derece lehinedir. Ürünün askıları çıkartılabilir olmaması bakımından olumsuzdur ama zaten iri göğüslü bayanlar straplez sütyen kullanımı da tavsiye edilmemektedir. Kalın askıların en olumlu özelliği ise ayarlanabilir olmasıdır. Böylelikle omuz yapınıza göre kendi rahatlığınızca ayarlayabilirsiniz.

Dantelli bir model olması, şık bir görünüm kazanmanızı sağlar. Ancak dantel kumaşın olumsuz özelliklerinin ciddi dezavantajları da vardır. İç kısmında penye bir kısım bulunmadığından; göğüs ucunuzun belli olması, kaşıntı, terleme gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu durum ayrıca kıyafetlerin üzerinden göğüs ucunun belli olması gibi sorunlara da neden olabilir. Bu toparlayıcı sütyen modelini daha çok göğüslerin daha derli toplu ve dik durmasını isteyen kadınların tercih etmesi daha iyi olacaktır.

Nbb Dantelli Toparlayıcı Sütyen 3651 Penye Toparlayıcı Sütyen Nbb 351 Toparlayıcı Küçültücü Sütyen 3597En İyi Toparlayıcı Dantelli Sütyen Romance, diğer rakiplerine oranla daha kalın askılar bulundurması bakımından dikkat çekicidir. Fazlasıyla kadın olan bu askılar omuz ve sırt bölgenize; göğüslerin vereceği ağırlığı hafifletmekte etkilidir.

Ürün göğüslerin bir bedene kadar küçülmesi konusunda oldukça etkilidir. Amacına uygun olarak üretilmiş olan sütyen, balensiz olarak üretilmiş; tamamen sizin rahatlığınız düşünülmüştür. Balensiz modeller; iri göğüslü bayanlar çok daha uygundur.

Cildin ve göğsün rahatsız olmasını engeller. Ürünün pamuk ve penye karşımı kumaştan üretilmiş olması da olumlu yönlerinden bir tanesidir. Bu rahatlık, rahatsız etmeyecek şekilde hafif dantel detayları ile süslenmiş ve sütyene şıklık kazandırılmıştır.

Sütyen kategorisinde  farklı markaların çeşitli  modellerini inceleyip vücut tipinize en uygun iç ürünü bulabilirsiniz.

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.