En Seksi Kıyafetler ve Fantazi Kostüm Modelleri

En Seksi Kıyafetler ve Fantazi Kostüm Modelleri

30 Eylül 2019

En Seksi Kıyafetler ve Fantazi Kostüm Modelleri

İnsan yaşamında belli başlı bazı olgular var. Bunların bazıları sözle ifade edilebilir olgular bazıları ise genel anlamda sözle çok fazla ifade edilemeyen türden olan olgular gibi. Özellikle bizim ki kapalı ve muhafazakar olan ülkelerde cinsellik çok da konuşulabilen bir şey değil ama cinsellik de en az yemek yemek, uyumak, barınmak gibi temel gereksinimlerden bir tanesi.

Nitekim cinsellik yaşanırken uzun süreli birlikte olan çiftler evli olsun ya da olmasına yaşanan cinselliğe renk ve heyecan katmak için değişik türden seksi olarak adlandırılan kıyafetler giyiyorlar. Üstelik bu tarz kıyafetler hem erkekler, hem de kadınlar için olabiliyor. Örneğin kedi kostümü fantezi kıyafetleri bunlar içinde en çok tercih edilen modeller arasında geliyor.

VIXSON 4 Parçalı Seksi Fantazi Kedi Kostümü

Bu tarz kıyafetler genellikle kışkırtıcı olarak da tabir edilebilecek olan kumaşlardan sezonun trendlerinden de esinlenerek yapılıyor. Deri, kadife, tül, şifon, dantel bu tür kıyafetlerde sıklıkla tercih ediliyor. Bazen tek bir kumaş, bazen bir veya birkaçı bir araya gelerek üretiliyor. Günümüzde son derece önemli bir sektör olup, çok önemli markaların bu alanda çok özel fantezi ve seksi giysileri bulunuyor.

Beden olarak standart olarak üretilenler olduğu gibi, büyük bedene sahip olanlar ya da daha minyon olanlar için de üretilenler yok değil.  Yani başlı başına bir sektör ve başlı başına bir uzmanlık alanıdır.

Yine burada çok noktanın altını çizmekte kavramların karışmaması açısından fayda var. Fantazi kıyafetler kavramı ile seksi kıyafetler birbirlerinden uzak tefek nüanslarla da olsa ayrılıyorlar. Ev ortamında insanların partneri ile beraber iken giyebileceği bu giysiler, kostümler ile elbette sokağa çıkmak da çok ciddi cesaret istiyor ki normalde de dünyanın hiçbir yerinde böyle bir şey zaten yapılmıyor.

Seksi kıyafetler ise özel gecelerde kadın ya da erkek partneri ile beraberken giyilebileceği gibi kumaşına, modeline göre belli başlı bazı ortamlarda sokağa çıkarken de giyilebilecek giysilerdir.  Arada böyle ince bir nüans farkı vardır. Bir diğer ifade ile modeline ve kişinin tercihlerine göre seksi kıyafetlerin kullanım alanı biraz daha geniştir.

Fantazi Kıyafetleri

İç giyim ile gündelik giyim arasında bir yerde olan fantezi giysiler işin özünde başlı başına bir endüstri ve sadece bu alanda çalışan firmalar çok özel tasarımları farklı beklentilere sunuyorlar. Hemen her türlü akla gelebilecek giysinin fantazi tarzda yapılanı bulmak mümkün. Kişilerin çoğunlukla hayal gücünü ve dimağını zorlayan bu giysiler arasında kimi zaman çok özel günler için hazırlanan çok özel kostümler de bulunuyor. İşte bunlardan bir tanesi de fantazi yılbaşı kostümü. Bu giysinin diğerlerinden farkı nedir sorusunun yanıtı ise çok belli.

Merry See Kadife Fantazi Yılbaşı Kostümü

Yılbaşı geceleri her yaşta, herkes için son derece özeldir. Bu özel geceyi insanlar farklı biçimlerde geçirebilir. Kimi insanlar sabaha kadar sokakta eğlenir iken kimi insanlar da sevdiği ile bu çok özel geceyi baş başa geçirmek ve yılbaşına çok özel biçimde girmek ister ki, işte böylesi durumlar için olan bu yılbaşı kostümü kara kış gecelerine ayrı bir sıcaklık katar. Dışarısı ne kadar soğuk olursa olsun bu kıyafetlerin yarattığı hava başkadır.

Bacio Fantezi Yılbaşı Kostümü

Son yıllarda özellikle ilerleyen yaşlarda sıklıkla tercih edilen giysilerden bir tanesi de fantazi öğrenci kostümü. Bu kostüm de kişilerin öğrenci iken giymiş olduğu öğrenci kostümlerinin özel anlar için tasarlanmış olan formlarıdır.  Bu alanda birçok örnek vermek mümkündür. Fantezi kıyafetleri sadece kostümlere de indirgememek gerekir. İç giyim ürünü olarak fantezi giysiler insanların karşısına çıkmakta ve farklı bir beklentiye yanıt vermektedir.

ÇORAP HEDİYELİ Fantazi Öğrenci Kıyafeti

Fiyatlar olarak bakıldığında markasına, tasarımına, kullanılan malzemesine göre değişir. Ama ortalama olarak bu ürünlerde belli bir fiyat skalası mevcuttur. O ortalamanın çok üstüne çıkan dünyaca ünlü markalar dışında ekstrem bir rakam mevcut değildir.

Seksi Kostüm

Fantezi kostümler hakkında üstte yer alan bilgileri verdikten biraz da seksi kıyafetler hakkında bilgi vermeye çalışalım. Üstte yer alan bilgilerden sonra günümüzde özellikle büyük şehirlerde yaşayan bir çok kadın seksi iş kıyafetleri giyerek işe gidebilmektedir. Bir kıyafetin seksi olmasının en bari olgusu elbette ki kadının feminen taraflarını ortaya çıkaran giysiler olmasıdır. Bu giysilerde bazen bacak dekoltesi, bazen derin göğüs dekoltesi öne çıkar. Örneğin derin yırtmaçlı, transparan kumaştan çok derece seksi kıyafetler vardır.

Merry See Fantazi Jartiyerli Hemşire Kız Kostümü

Yine bu kıyafetlerin en belirgin özelliğinden bir tanesi kadının güzelliğini öne çıkarır iken kusurlu yönlerini kapatarak kadını daha dişi göstermesidir. Sonuçta her kadın kendisini hiç öyle görmese ve ifade etmese de seksi olabilir. Bunun için de kendisine uygun olan bir seksi kostüm seçerek her ortamda kendi farkını ve kadın olmanın ayrıcalığını ortaya serebilir.  Seksi kıyafetlerde beden model sınırlaması yoktur.

Elawin Çoraplı Fantazi Polis Kostüm

Lakin durum böyle olmakla beraber özellikle küçük kentlerde yaşayan ve belli bir duruşu olanlar için bu giysiler daha çok ev ortamında eşi ya da partneri için tercih edilen giysiler. İç çamaşırlarında, elbiselerde, kimi iş kıyafeti tarzı kostümlerde insanların beğenisine sunulan giysilerdir.

Fantazi Tavşan Hizmetçi Kostümü

Diğer benzer giysilerde olduğu daha çok heyecan yaratacak, kışkırtıcı renkler seksi kostümlerde kullanılır. Kırmızı, siyah, beyaz, yeşil gibi renkler ağırlıklı olarak kullanılan renklerdir. Bu tarz kostümlerde ağırlıklı olarak dantel, tül şifon, deri gibi kumaşlar tercih edilmektedir. Fiyatları da benzer ürünlerde olduğu gibi markasına, kullanılan malzemesine ya da malzemelerine, tasarımına göre değişiklikler gösterir.

Büyük Beden Fantazi Kostüm

Peki ama bu giysiler hep genç güzel kadınlar için mi üretilir diye düşünüyorsanız böyle bir kural kesinlikle yoktur. Günümüzde örneğin öylesine güzel büyük beden olan fantazi hemşire kıyafeti tarzında giysiler var ki kişi ne kadar kilolu olursa olsun sadece hemşire kıyafetini değil, daha pek çok özel hem fantezi, hem de seksi kıyafetleri rahatlıkla giyebilir. Günümüzde sadece büyük beden için çok ama çok özel fantezi kostümler yapan markalar vardır.

Kırmızı Beyaz Fantazi Hemşire Kostüm

Üstelik bu kıyafetlerin içinde giyen kişilerin kilosu göze oldukça güzel görünürken, kişiler bu kıyafetler içinde kilolarını dert etmemektedir. Fiyat olarak ise diğer bedenler için üretilen kıyafetlerden daha pahalı olan giysiler değildir. Üstelik model ve tasarım olarak her beğeniye hitap eden bir ürün bulmak mümkündür.

 

Erkek Fantazi Kıyafetleri

Fantezi tarzdan olan kostümleri sadece kadınlara indirgemek olası değil. Bugünün metroseksüel erkeği olarak tabir edilen erkekleri de çok farklı modellerde erkek fantazi kostüm alıyor ve bu çok özel anlarda sevdiğinin karşısına çıkıyor.

Bacio Fantezi Erkek Okul Kostümü Seksi İç Giyim

Zira cinsellik tek taraflı olan bir olgu değil. Kadınların da beklentilerini göz ardı etmemek ve kadınlara da önemsendiğini, bir erkeğin de böyle şeyleri sevdiği kadın için giyebileceğini göstermek son derece önemli. Dahası kimi zaman erkek fantezi kostümleri sevdikleri kadınlar da alabiliyor.

Bacio Fantazi Altın Rengi Seksi Erkek İç Çamaşırıq

Modellere bakıldığında ise en çok karşımıza çıkan modeller şunlar: Tük seksi önlükler, özel yapım kravatlar, omuz askılı erkek kostümleri, özel metal halkalı kostümler, transparan kostümler, özel yapım tangalar, deriden yapılan slipler, fileden özel tasarım külotlar ilk başta söylenebilecek olanlar. Erkek fantezi kıyafetleri de o sezonun modasından esintiler taşıyan ürünlerdir.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.