Erkek

Erkek Modası! Erkeklerde artık kadınlar gibi giyimlerine oldukça önem veriyorlar. Yenilikleri farklılıkları seviyorlar. Yeni sezon ürünlerimizde birbirinden şık ve farklıdır. Erkek pijamaları ve eşofmanları oldukça göz önünde bulunmaktadır. Erkek katagorisi altında; erkek boxer, atlet, slip, korse, baba oğul, çift pijamaları vb gibi ürün grupları bulunmaktadır.

Erkek boxer, kadınlar kadar erkeklerinde kullandıkları ürünlere dikkat etmesi gereklidir. Kumaş özelliklerine dokusuna önem verilmesi gereklidir. Pamuklu iç çamaşırların kullanılması tavsiye edilir. Atlet grubu oldukça saglıklı kalitelidir. Normal atlet ve sporcu atleti olarak iki çeşiti vardır.Birkez kullandıgınız da bir daha vazgeçemiceksiniz! Erkek korse, erkeklerde bazı saglık sorunları nedeniye korse kullanımına başlamışlardı şimdi neredeyse kadınlar kadar erkeklerde korseyi günlük kullanımda kullanıyorlar. Bel korse ve atlet korse çeşitleri mevcuttur. Bel korse, karın ve belin toparlanmasını ve fit bir görünüm saglar. Atlet korse ise, göbek bölümünü toparlar daha fit bir görünüm saglar.


Baba oğul pijamalar bu sene çok fazlasıyla moda! Babalar artık oğullarıyla kombin halinde giyinmeyi seviyorlar. İstedikleri ürünlerin çogu artık burda dilediğiniz ürünü çok kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Erkek pijamalarında da çeşit oldukça fazla, önden dügmeli büyük beden erkek pijamaları oldukça kullanışlı ve şık. Eşofman takımları ise, fermuarlı kapşonlu olması rahat ve konforlu bir gün geçirmenizi saglıyor.


U.S. Polo, Dagi, Kom, Eros, Pierre Cardin, Mod Collection vb. gibi markaların yeni sezon ürünlerine bir tık kadar yakınsınız! Siz de her zaman her yerde şıklıgınızın yansımasını istiyorsanız üye olup alışverişinize başlayabilirsiniz. Keyifli alışverişler...

Sıralama seçin
107,93 TL
79,95 TL
168,68 TL
124,95 TL
168,68 TL
124,95 TL
1.079,93 TL
799,95 TL
107,93 TL
79,95 TL
121,43 TL
89,95 TL
121,43 TL
89,95 TL
121,43 TL
89,95 TL

Erkek İç Çamaşırı Nasıl Olmalı?

   Çamaşır seçiminde, kadın erkek fark etmesizin dikkat edilmesi gereken çok önemli hususlar var. Kadınlar bu konuda bilinçlenmiş olsa da çoğu erkek iç çamaşırı alışveriş konusunda pek istekli ve bilgili olmadıkları için sağlıklarını tehdit eden çamaşırları almaya devam etmektedir. Önce sağlığınızı düşünerek alacağınız çamaşırlarla ilgili bilgi sahibi olmanız gerekir.

Erkek İç Çamaşırı Seçiminde Kumaşın Önemi

    -Erkek iç çamaşır seçerken, naylon malzemeler katılmış kumaşlardan uzak durarak; pamuklu kumaşları tercih etmelisiniz.
    -Cildi hassas olan erkekler, iç çamaşırının kumaşına özellikle dikkatle etmelidir. Lastik olan kısmın ciltle temas ettiği kısımlarda kızarıklıklar, kaşınmalar görülebilir. Bu derece hassas bir cilde sahipseniz; mümkünse bel kısmı lastiksiz olan iç çamaşırları tercih etmelisiniz.
    -Pamuklu kumaştan üretilen erkek iç çamaşırları terlemeyi önler, oluşan hafif teri de emer ve cildin hava almasını sağlayabilir.
    -Alışveriş yaparken çamaşırların etiketlerinde belirtilen kumaş bilgisine ve karışım oranlarına dikkatle bakmalısınız.

Renklerin Aldatıcılığı

   Özellikle kalite bakımından, belli derecelere ulaşamamış iç çamaşırlarında, renklendirme yapılırken ne yazık ki kanserojen maddeler kullanılır. Erkek iç çamaşırı üretiminde renklilik genel anlamda pek yaygın değildir ancak renkli çamaşırlar kullanan belli bir kesimin varlığını inkâr etmek de olmaz. Tıpkı kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de kalite oranı düşük olan renkli çamaşırlardan mümkün oldukça uzak durmak en doğrusudur.

   Siyah, beyaz gibi doğal renkler, hem daha sağlıklı hem de temizliği daha kolaydır. Renkli çamaşırlar üretirken doğal boyalar kullanan erkek iç çamaşırı markaları da mutlaka vardır. Çamaşırın markasına, kalitesine dikkat etmelisiniz. Çamaşırın etiketinde belirtilen hususları mutlaka kontrol edin.

Slip Külot Kullanımına Dikkat

   Slip külot kullanımının, özellikle hassas ciltlerde ve kolaylıkla enfeksiyonlara yakalanan bağışıklığı zayıf kişilerde sonlandırılması gerekir. Aşırı derecede kaşınma, sık idrar isteği, yanmalar, idrarda kötü kokular, enfeksiyonların belirtileridir ve genellikle cildin hava almamasıyla ortaya çıkar.

   Oluşan ter, zararlı mikroorganizmaların üremesine neden olabilir. İleri derecelerde egzamaya kadar ilerleyen cilt sorunları görülebilir. Bu nedenlerle, slip külot seçerken pamuk kumaş içeriği yüksek olan modeller tercih edilmelidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.