Erkek Pijama Takımları

 

Erkek iç giyim açısından oldukça önemli olan pijamalar özellikle uyku kalitesinin daha verimli olabilmesi için tercih edilmektedir. Bu giyim tarzıyla hiç tanışmamış kişiler bile erkek pijama takımı çeyizlik olarak kendilerine sunulduğunda alışkanlık geliştirmek durumunda kalabilmektedir.Erkekler birçok marka ve model seçeneği ile pijama sahibi olabilmektedir. Pahalı, ucuz erkek pijama takımları farklı renk, fiyat ve desen seçenekleri ile satışa sunulan ürünler herkese hitap edecek seçenekler barındırmaktadır. Farklı markaların farklı fiyat seçenekleri ile satışa sunulan erkek pijama takımları günümüzde ilgi gören giyim türleri arasında yer almaktadır. Ürünler markaların satış noktalarından ya da online web siteleri aracılığı ile satın alınabilmektedir. Rahat pijama takımları ev ortamında vazgeçilmez kombinler arasında yer almaktadır. Uygun fiyatlarla satın alınabilen ev giyim modelleri arasında kısa, uzun farklı renk seçenekleri ile alım yapılabilmektedir.

Günlük yaşamın koşuşturması sonrasında evlerinde dinlenmek isteyen erkekler günün yorgunluğunu atmak ve huzurlu biçimde dinlenmek için evde pijama ile zaman geçirmek istemektedir. Türkiye’ nin popüler markaları arasında yer alan Pierre Cardin erkek pijama takımlarıprestijli, şık ve modern çizgisi ile bu avantajları sağlamaktadır. Erkek giyimleri arasında önemli yere sahip olan pijamalar günlük hayatta rahat hareket edilebilmesi için doğal ürünler tercih edilmektedir. Pijama temel ürün çeşitlerine bakıldığında:

  • Şortlu pijama takımı,
  • Kapri pijama takımı,
  • Erkek eşofman,
  • Erkek ev giyimi,
  • Erkek 3’lü pijama takımı şeklinde sıralanabilmektedir.

Tüm bu ürünler kendi alt başlıkları altında ayrılarak değişik model seçenekleri sunmaktadır. erkek Kapri takımları evde, sokağa çıkarken ve spor yaparken kullanılmaktadır. Erkek pijama takımı fiyatları marka ve modele göre değişiklik gösterebilmektedir. Erkeklerin ev giyim ürünleri eve geldiklerinde uykuya dalmadan önce giydikleri özel kıyafetlerdir. Gündelik yaşamın bir parçası olan ürünler fiyata, türe, model ve markaya göre değişiklik göstermektedir. Farklı pijama takım seçenekleri arasında yer alan Dagi erkek pijama setifarklı renk ve fiyat seçenekleri ile gün içinde rahatlıkla tercih edilmektedir. Pijamaların seçim aşamasında temel hususlar:

  • Kişinin bedenine uygun olması,
  • Alerji yapmayan malzemeden üretilmesi,
  • Mevsimine göre üşütmeyen ve terletmeyen yapıda kumaştan üretilmesi oldukça önemli olmaktadır.

Erkek ev giyiminde öncü markalar arasında yer alan Kom erkek pijama takımları da ev içi konforlu giyim rahatlığı sunmaktadır. Geceleri uzun süreli dinlenme zamanlarında tercih edilecek markanın birçok renk, beden, desen seçeneği bulunmaktadır.

Sıralama seçin
1.079,93 TL
799,95 TL
458,93 TL
339,95 TL
458,93 TL
339,95 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.