KORSE TAYT
Erkek İç Giyim Ve Ev Giyim

Erkek İç Giyim Ve Ev Giyim

13 Aralık 2017

Erkekler Nasıl İç Çamaşırı Seçmeliler?




Erkeklerde kadınlar kadar kullandıkları ürünlere dikkat etmeleri gerekmektedir. Kullandıkları slip ya da boxer'ın pamuk olması fazlasıyla önemlidir. Eğer pamuklu bir kumaş türünü seçerseniz terinizi emer ve sizi rahatsız etmez. Çamaşırların görünümü oldukça önemli olduğu gibi kumaşı ve dokusuda önemli olmalıdır. Genelde çamaşırlarda siyah beyaz renk tercih edilir. Renkli ürünler de kimyalsal kullanıldığı düşünülür. Türen, Dagi, Doreanse, Eros, Kom, Doremi gibi markaların üretmiş oldukları ürünlerinde hiç bir kanserojen madde içermediği AZO testi ile belgelenmiştir. Ürünlerin renkli olması kanserojen madde içerdiğini ifade etmez. Azo testi ile gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İç çamaşırı seçerken kendi bedeninizi seçmelisiniz. Bir beden küçük seçim yaparsanız sizi sıkar ve cildinizi tahriş edebilir. Büyük beden seçim yaparsanız da kayma olur buda sizi rahatsız edecektir. Her zaman kendi bedeniniz ne ise onu seçmeniz gereklidir. Atlet için de her zaman pamuklu kumaş seçmeniz gerekmektedir. Pamuklu kumaşlar her üründe kaliteli ve sağlıklıdır. Atlet çeşitleri aslında oldukça fazladır. Kısa kollu, kalın askılı, bisiklet yaka, v yaka, sporcu atleti vb gibi bir çok çeşidi ve rengi vardır. Erkekler genel de beyaz ya da siyah tercih etseler de gri ve yeşil renklerine de rastlayabilirsiniz. Azo test atlet için de uygulanmıştır. Siz ve sevdikleriniz gönül rahatlıgıyla kullanabilirsiniz.

Erkeklerin Pijama İlgisi

Erkek pijamaları da bu sezonda oldukça ilgi görmekte! Markaların üretmiş oldukları ürünler yeni sezonun renkleri ile tam da size hitap ediyor! Erkek pijamaların da çeşitleri oldukça fazla bulunmaktadır. Uzun kollu, kısa kollu, dügmeli,dügmesiz, bisiklet yaka, v yaka vb.. gibi ürünlerin tüm çeşitleri www.camasirim.com da. Kendinize veya sevdiklerinize satın alabilirsiniz. Damatların çeyizleri de en az kadınların çeyizi kadar göz doldurmalıdır. Robdöşambrlar tam da çeyizliktir. Genel de 5'li set halinde satılır. 1 adet robdöşambr, 1 adet pamuklu pijama takım ve 1 adet poplin pijama takım olarak 5'li şekilde satılmaktadır. Çeyizlik olarak eger robdöşambr kullanmak istemezseniz diğer pijama modelleri de çeyize uygundur. Dagi, Eros, U.s. Polo gibi markaların üretmiş oldukları ürünlerin hepsi kaliteli saglıklı ve oldukça şıktır. Ayrıca bazı ürünler evde değil dışarıda da kullanıma uygundur.


Baba Oğul Pijama Kombini Oldukça Moda!



Baba oğul pijamaları bu sezonda oldukça moda! Babaları gibi çocuklarıda her zaman kaliteli şık ve saglıklı giyinmek ister. Markaların üretmiş oldukları modeller hem sizin hemde çocuğunuzun çok hoşuna gidecektir. Baba oğul kombini ile tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Azo testi ile hem sizin hemde oğlunuzun sağlıgını güven altına almış olucaksınız. Dilerseniz kendinize dilerseniz sevdiklerinize hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz.

Çift Kombinleri Göz Önünde!

Sevgilinize ya da eşinize alınacak en güzel hediyerlerden biridir! Çift kombinleri her sene oldugu gibi bu sene de oldukça moda. Her insan sevdiği insan ile aynı giyinmek hoşuna gider. Özellikle kadınlar bu konuya oldukça önem vermektedir. Özel günler de ne alsak diye artık düşünmeyin! Sevdiklerinize verdiğiniz değeri şık ve anlamlı bir hediye ile gösterebilirsiniz.

Erkeklerde Korse Çılgınlıgı!

Artık erkeklerde kadınlar kadar korse kullanmaya başladı. Korse ilk çıktığında saglık açısından zorunlu kullanıllırken insanlar bunu vücudundaki fazlalıkları gizlemek için kullanmaya başladılar. Kadınların daha çok kullandıkları korseyi artık erkeklerde fazlasıyla kullanıyolar ve oldukça memnunlar. Özel günler de bir davette bir takım elbisenin içerisinde sizi oldukça fit gösterecektir. Korselerin çeşitleri oldukça fazladır. Bel korsesi ile başlarsak bel kısmını toparlar daha fit bir görünüm kazanır. Dikişsiz oluşu kıyafetlerinizde iz yapmaz. Pamuklu ve likralı kumaştan üretimi yapılmıştır. Göbek korse ise göbek kısmını toparlar fit görünüm sağlar kullanımı rahattır.

Korse Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Korse alırken mutlaka kendi bedeninizi almanız gerekir. Eğer küçük beden alırsanız sizi sıkacaktır ve rahatsız edecektir, büyük beden alırsanız ise bol gelip oynama yapar buda hoş bir görünüm olmaz. Her zaman seçim yaparken mutlaka kendi bedeninizi seçmelisiniz.  Korse zaten sizin vücut kalıbınızı alacağı için tam bedeninizi almanız tavsiye edilir.

SİPARİŞ HATTI x Bilgi almak için yada hızlı sipariş vermek için hemen Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.