NBB

Erotik Gecelikler

Son yıllarda giyim dünyasında oldukça moda olan erotik gecelikler, kadınlar tarafından tercih edilerek cinsel yaşamları zinde tutmaktadır. Özellikle evliliklerde bir süre sonra sıradan bir hal alan rutin şekilde devam eden cinsel yaşam çiftlerin birbirlerinden uzaklaşmasına neden oluyor. Bu durumdan erkekler kadar kadınlarda şikayetçi. Fakat ilişkilere genellikle yön veren kişiler kadınlardır. Bu sebeple yapacakları en ufak bir değişiklik bile eşinin, sevgilisinin ya da partnerinin hoşuna gidecektir. Ufak değişiklikler de ilişkiye renk katmakla, kendinizi ona daha çekici göstermekle başlar. Bu sebeple özel günlerde partnerinize bir sürpriz yapabilirsiniz.

Oldukça fazla çeşit ve renk yelpazesine sahip olan erotik gecelik modelleri, kadınların ve erkeklerin zevkine hitap etmektedir. Genellikle en çok tercih edilen modeller arasında transparan, yarı transparan ve dantelli modeller bulunmaktadır. Seçimlerinizi yaparken vücudunuza en uygun modeli tercih etmelisiniz. Eğer kilolu bir bayansanız fazlalıklarınızı örten modeller sizi çok daha seksi bir görünüme kavuşturacaktır. Ayrıca yine renk seçimlerinizde oldukça önemlidir. Giyeceğiniz gecelik ten renginiz ile uyumlu olmalıdır. Ten renginiz ile uyumlu olan modeller sizi çok daha çekici ve seksi bir görünüme kavuşturabilir. Sarışın, beyaz ya da buğday tenli bir kadınsanız kırmızı tonlarını ya da kırmızı ile harmanlanmış iki renk modelleri tercih edebilirsiniz. Koyu tenli bir kadınsanız ise açık renkler tam sizin için diyebiliriz. Eğer beyaz giymek istemiyorsanız, mavi, pembe ya da mor gibi egzotik renkler tercih edebilirsiniz. Ayrıca beyaz tenli bir kadınsanız siyah ve diğer koyu renkler sizin için uygundur.

En kaliteli kumaş ipek kumaşlardır. Fakat fantazi gecelik genellikle özel günlerde tercih edildiği için sürekli giymeyeceğiniz bir geceliği uçuk fiyatlardan satın almanıza gerek yok. Daha uygun fiyatlarda olan saten modeller çok daha güzel ve çekici görünmenizi sağlar. Zaten bu tarz bir sexi geceliği her gün giymeniz yine ilişkinizin rutinleşmesine neden olacaktır. Tek bir geceliğe çok para vermektense birkaç çeşidini alarak farklı günlerde tercih edebilirsiniz. Böylece partnerinizin de gözleri alışmamış olur ve sizin bu çabanızdan dolayı size ayrı bir önem vermeye başlar. Tabi bunların yanı sıra partnerinizin de hangi modellerden hoşlandığını sormanızda yarar var.

Sıralama seçin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.