Sıralama seçin

Elbise ve Eteklerinizin Daha Şık Durması İçin Etek Korse Kullanın

   Çeşitli bölgelerinizde fazlalıklarınız bulunuyorsa ya da düzenli spor yapmadığınız için vücudunuz yeterince şekilli değilse kıyafetleriniz olması gerektiği kadar şık durmayabilir. Bu durumun önüne geçmek adına, pek çok korse çeşidi üretilmiştir. Bunlardan bir tanesi de etek korseler. Etek korseler, elbise ve eteklerle beraber kullanmak için uygun modeller olarak kabul edilir.

Etek Korse Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

    -Etek korse alırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus vücudunuzu tanımaktır. Ciddi anlamda bir fazlalığınız bulunmuyor ve amacınız daha çok vücudunuzun şekillenmesini sağlamaksa, belden başlayan modelleri tercih edebilirsiniz. Ancak; genel olarak kilo fazlanız bulunuyorsa, bu modeller sıkışan bölgenizdeki yağların bel ya da karın bölgenizde toplanarak ortaya çirkin bir görüntü çıkmasına neden olabilir.
    -Etek korseyi, streç ya da ince kumaşlı bir elbise ile beraber kullanacaksanız, dikişsiz modellerden seçmelisiniz. Böylelikle hem kullandığınız korse hem de iç çamaşırınız belli olmaz.
    -Dar bir kıyafet giyecekseniz, boy etek korselerini tercih etmeniz daha doğru bir seçim olur. Böylelikle, elbise üzerinizde kalıp gibi durur. Dar kesimli elbiselerle korse kullanmak istemiyorsanız, büstiyer kullanmayı da düşünebilirsiniz.
    -Bedeninize uygun korse seçimi oldukça önemli bir ayrıntı. Küçük beden korseler yalnızca sağlık açısından zararlı olmakla kalmaz, gereğinden fazla basınç uyguladığı için bitim yerlerinde potluk oluşturur ve bu potluklar elbiselerinizin tüm şıklığını alıp götürebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.