FANTAZİ KÜLOT

Kadınlar güzel bir gece hayatı için çeşitli fantazi iç giyim ürünleri tercih ederler. Bunlardan biri de fantazi külot. Onlarca modelin yüzlerce çeşidi piyasada mevcut durumda olan fantazi külot, fantazi iç giyim sektöründe ciddi bir paya sahip. Başlıca fantazi külot modelleri arasında özel bölgesi açık külotlar, önü fermuarlı külotlar, çıngıraklı külot vb. örnek verilebilir.

Külot, hem kadınlar hem de erkekler için genital bölgenin korunması ve o bölgenin doğrudan kıyafetlerle temas etmemesi için üretilen bir iç giyim ürünüdür. Uzun bir zamandır erkekler boxer adı verilen modeli giydiği için erkekler için külot değil, boxer terimi kullanılır. Günlük kullanım için, özel aktiviteler (spor, yüzme vb.) için, fantazi için çeşitli külot türleri bulunuyor. Bunlar kendi içerisinde çeşitli şekillerde adlandırmalara ve türlere sahip.

Külot alırken dikkat edilmesi gerekilen hususlar vardır. Bunların başında seçeceğiniz külotun rahat, terletmeyen, cildi tahriş etmeyen, bakteri ve virüsler açısından risk taşımayan bir model olması gelmektedir. Eğer kıyafetinizde iz görünmesin istiyorsanız dikişsiz bir külot tercih etmelisiniz. Seçeceğiniz külotun sizi çok fazla sıkmaması gerekir. Çok fazla sıkan külotlar genital hem sizi rahatsız edecek hem de genital bölgede çeşitli sağlık sorunlarına yol açacaktır.

Seksi Bikini

Fantazi külot modellerinden birtanesi de brazilian bikini olarak adlandırılmakta. Kadınların son yıllarda en çok tercih ettikleri fantazi külot türlerinden biridir. Adını kesim türünden alır. Bu modelin kesim türü brazilian kesim olarak adlandırılır. Bu model klasik külot ile tanga külot arasında forma sahip olan bir modeldir. Arka kısmı string ve tanga modellerinden daha geniş ön kısmı ise slip benzeri bir kesime sahip ve rahattır. Şık bir model olan brazilian bikini modeli çeşitli renk ve desenlerde üretilmektedir. Hem şık ve seksi görünmek hem de rahat etmek istiyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz.

Fantazi külotun onlarca modeli olduğundan bahsetmiştik. Bu modellerden en çok tercih edilen birkaç tanesini inceleyelim. En çok tercih edilenler arasında açık külot modelleri gelmektedir. Bu model de külotun özel bilge kısmı açıktır. Bu açıklık sayesinde partnerizin şehveti arttırılması amaçlanmaktadır. Erkekler genelde bu modelden çok hoşlanmaktadır. Eğer monoton bir gece hayatınız varsa açık külot modellerinden biriyle gecenizi ateşli bir hale getirebilirsiniz.

Bir diğer fantazi külot modeliyse önü fermuarlı külot. Bu modelde külotun ön kısmı fermuarlı bir şekilde üretilmiştir. Bu modelde de yine partnerizin şehveti artacaktır. Genellikle deriden üretilen bu üründe ön tarafta bir adet fermuar bulunmaktadır. Fermuar genellikle külot renginde olmaktadır. Ama bazı istisnalar söz konusu. Siyah renkle kırmızı uyum sağladığı için siyah renkte külotta kırmızı fermuarın olduğu ürünler de vardır.

Bir diğer fantazi külot modeliyse tül külot modelleri. Ürünün tülden yapılması transparan yani içinin görüldüğü bir görüntü yaratmaktadır. Şeffaf bayan külot olarak da bilinen bu modelde sadece ön kısmın tülden yapıldığı, sadece arka kısmın tülden yapıldığı ya da her iki tarafında tülden yapıldığı çeşitleri bulmak mümkündür. Erkekler açısından çok beğenilen bir türdür. Erkekte şehvet uyandırdığı, cinsel yaşamında daha iyi performans gösterdiği, partnerine özel ilgi sağladığı bilinir. Sadece bu model değil tüm fantazi külotlar erkeklerde bu duyguları uyandırır. Çünkü kadınlarda olduğu gibi erkekler de seks hayatının monoton olmasından hoşlanmaz. Partnerlerin çeşitli değişiklikler yapmasını, seksi görünmesini isterler.

Bir diğer fantazi külot modeliyse çıngıraklı külot modelidir. Bu modelde külotun ön kısmında küçük bir çıngırak bulunur. Farklı renk, desen ve türde üretilen bu model de külotun diğer özelliklerine ek olarak küçük hareketlerle çıkardığınız sesle de partnerinizi tahrik edebilmeniz sağlanır. Partnerinizi tahrik etmek, onu baştan çıkarmak, libidosunu ve şehveti arttırmak güzel bir gece yaşamak istiyorsanız çıngıraklı fantazi külot modelinin tercih edebilirsiniz. Bir diğer model ise kompedan fantazi külot modelidir.

Tüm bunlara ek olarak alacağınız fantazi külot modellerinden bir tanesini fantazi gecelik modelleri ile kombinleyerek seksi bir görünüme sahip olabilir, partnerinizi baştan çıkarabilirsiniz. Bu şekilde monoton gece hayatlarınıza son verebilir, farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bunun yanı sıra partnerinizin size bağlanmasını sağlar. İlişkinizin güçlenmesine katkı sağlar.

Yukarıda külot tercihinizde nelere dikkat etmeniz gerektiğine değinmiştik. Fakat fantazi külot modelleri yapısı gereği sentetik malzemeler ile üretilmektedir. Dolayısıyla alacağınız ürünün kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Ve unutmamalısınız ki fantazi iç giyim ürünleri sağlık ve konfor açısından günlük giyilebilecek iç giyim ürünleri değildir. Çünkü sentetik ürünler cildi tahriş etmesi nedeniyle sağlık açısından tavsiye edilmez. Bir diğer şeyse fantazi ürünlerinin büyük bölümü genital bölgeyi korumadığı için bu bölgenin doğrudan mikrop, bakteri ve virüslerle temas etmesine neden olur. Ayrıca deri gibi hava geçirmeyen fantazi iç giyim ürünleri uzun süreli kullanımlarda genital bölgenin terlemesine ve genital bölgede bakteri üremesine neden olmaktadır. Jinekolojik rahatsızlıklardan da kaçınmak için alacağınız ürüne dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bunlara ek olarak alacağınız iç giyim ürünlerinin pamuktan imal edilmiş olması sağlık açısından en faydalı seçimdir. Alacağınız iç çamaşırının nefes alması genital bölgenizin terleyip bakteri üretmemesi açısından önemlidir.İç giyim ürünlerinizi normal kıyafetlerden ayrı ve yüksek derece de yıkamanız hijyen açısından önemlidir. Bir diğer husussa her zaman olmasa da iç çamaşırlarınızı ütülemeniz faydalı olacaktır.

Ufak bir tüyo olarak kırmızı ve siyah renkli modeller erotizm anlamda çok güçlü modellerdir. Kırmızı ve siyah renkler aşk ve tutkuyu yansıtır. Bu renklerde alacağınız modeller partnerizin libidosunu ve şehvetini zirveye çıkaracaktır. Tabi sadece bu renklere bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Kendi zevkinize ve partnerizin zevkine göre seçeceğiniz fantazi iç giyim ürünü de partneriniz üzerinde aynı etkiyi yaratabilir.

Bir diğer öneri ise fileli modeller. Fileli modeller de seksiliğinize seksilik katacak, partnerinizin libidosunu tavan yaptıracak güce sahiptir. Fileyle vücudunuzun farklı görünmesini sağlayacak ve estetik görüntünüzün partneriz de şehvet uyandırmasını yardımcı olacaktır. Ancak fileli modelleri seçerken sizi rahatsız etmemesine, çok sıkı olmamasına ve kullanım kolaylığı sağlamasına dikkat etmelisiniz. Partnerinize seksi görünmek için uğraşırken komik bir duruma düşmek istemezsiniz.  Bu durumda yapmanız gereken bedeninize uygun ve sizi hoş gösterecek bir model seçmeniz olacaktır. Bedenini tanıyan kadınlar için bu durum hiç de zor bir seçim olmayacaktır.

Yukarıdaki özellikleri okuduktan sonra kendinize uygun bir model seçtiyseniz geriye bir tek o modelde bir ürün kalmış demektir. Fakat bu noktada kişilerin ilk aklına gelen fantazi iç giyim ürünlerinin pahalı olduğudur. Aslında öyle değildir. Günümüzde iç giyim mağazalarında ve özellikle firmaların bir çok masraflardan kurtulduğu e-ticaret sitelerinde ucuz fantazi külot bulmanız mümkün. Dolayısıyla böyle bir endişeye kapılmanıza gerek yok.

İnsanlar genelde internet üzerinden fantazi iç giyim ürünleri almaktan çekinirler. Oysa çekinilecek bir durum söz konusu değildir. İnternet üzerinden fantazi iç giyim ürünleri satan firmalar genellikle satın aldığınız ürünü şeffaf olmayan materyallerle paketler ve kargo üzerine ürün hakkında bir şey yazmazlar. Dolayısıyla internet üzerinden fantazi iç giyim ürünlerini gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Sıralama seçin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.