Fantazi Gecelik Modelleri

Değişik hevesler, farklı beğeniler, sınırsız hayal kurma bu sözcüklerin tümü tek bir kelime anlamı taşıyor, fantazi. İnsanlar bu zamana kadar seksi sayılabilecek hayallere ve fikirlere sahip olmuştur. Kimi zaman kişinin sadece düşüncelerinde kalırken, kimi de bu duyguları başkaları ile paylaşmıştır. Genellikle Sexi gecelikler ve çamaşırlar denildiğinde akla ilk gelen cinsel yaşamdır. Cinsellik yalnızca ülkemizdeki gibi bastırılmış toplumlarda değil bütün dünyada insanlar tarafından hayal edilmekte ve kurgulanmaktadır. Uzun yıllardan beridir insanların bu fantazileri kıyafetlere de yansımıştır. Bu yansımalardan biri de birbirinden farklı birçok seçeneği ve rengi ile fantazi gecelik modelleridir. Özel gecelerde kadınlar tarafından tercih edilen iç çamaşırlar hem ilişkinin renklenmesi hem de görünüm açsından çok şık, şık olduğu kadar da seksidir. Genellikle ilişkilerinde sıradanlıktan sıkılan kadınlar eşleri ile ilişkilerini güçlendirmek adına böyle güzel bir yola başvurmaktadırlar. Ayrıca fantezi gecelikler tercih etmeniz için illa ilişkinizin sıradan olmasını beklemeyin.

Birbirinden güzel seçenekleri ile ister frapan ister dantelli isterseniz babydoll, tüm bu gecelikler arasından birini seçmekle işe başlamalısınız. sexi gecelik seçerken önemli olan sizin vücut yapınızdır. Tabi bunun yanı sıra partnerinizin de sizi nasıl görmek istediği de oldukça önemli.Zaten bu tür gecelikleri partneriniz ile geçireceğiniz zamanın daha ateşli geçmesi renklenmesi için tercih ediyorsunuz. Bu sebeple onunda fikrini almanızda yarar görüyoruz. İkinci önemli etmen ise en başında belirttiğimiz vücut yapınızdır. Genellikle giydiğiniz seksi gecelik vücut hatlarınızı belli etmelidir. Bu tarz ürünler sizi daha seksi ve çekici gösterecektir. Basenleriniz biraz kalın ise olması gerekenden biraz daha uzun etekli iç giyim ve jartiyerler modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca kenarında ufak bir yırtmaç olabilir. Eğer olmanız gerekenden çok daha zayıf bir kadınsanız size kısa ve yırtmaçsız modeller gidecektir. Kısa boylu kadınlar babydoll modellerinden uzak durmalı uzun kadınlar ise daha cezbedici görünmek için tercih edebilirler. Ayrıca yine göbeğiniz varsa bunu kapatmak için de babydoll fantazi gecelik modellerini tercih edebilirsiniz.

Diğer bir konu ise renk uyumudur. Giyeceğiniz sexi gecelik sizin teninizle ne kadar uyumlu olursa o denli çekici ve seksi görünürsünüz. Açık bir teniniz varsa daha çok koyu renkler tercih etmeniz gerekmektedir. Esmer bir kadınsanız da daha açık renkler örneğin; uçuk pembe, uçuk mavi ve beyaz gibi renkler sizi daha fazla karartmayacak aksine oldukça seksi görünmenizi sağlayacaktır. Kırmızı renkler ise genellikle açık tenli ve sarışın kadınların tercihi olmalıdır. İç çamaşırlarınızın ve erotik geceliğiniz ile renk uyumu da oldukça önemlidir. Kırmızı bir geceliğin altına siyah ya da beyaz renklerde iç çamaşırı seçmek yerine gecelikler aynı renklerde iç çamaşırı tercih etmelisiniz. Böylece hem geceliğinizle hem de partnerinizle uyumu yakalayabilirsiniz.

Sıralama seçin
264,31 TL
233,28 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.