Sexi İç Çamaşırı Takımları , Fantazi İç Giyim Modelleri

      

İç giyim dünyasında yer alan fantazi modellerde sayısız çeşide ulaşmak mümkün olur. Bu giyime dair modellerden tercih yapılarak sexi iç giyim alanınızı genişletebilirsiniz. Kaliteli gecelik takımları, saten gecelikler, jartiyerler, kostümler erotik iç giyimde bulabileceğiniz seçeneklerdendir. İç giyim seçenek bakımından oldukça gelişmiştir. Modellere kolayca erişmek mümkün olur. Gecelik modelleri farklı renk seçenekleri ile alıcıların beğenisine sunulur. Modeller kadınların beğenilerine göre oluşturulmuş olup tarza uygun seçim yapma olanağı bulunur. Birçok fantazi iç giyim modelleri arasında ip askılı, askısız, tüllü, dantelli seçeneklere rastlanır. Kadınlar tam bedeninde iç giyim tercih ederse üzerine yakışan sexi iç çamaşırı modelini rahatlıkla kullanabilirler. Erotik giyim kategorisi içerisinde göz doldurucu özelliklere sahip onlarca bayan gecelik modeli yer alır. Aynı zamanda jartiyer modelleri de kadınların fazlaca ilgi gösterdiği modeller arasındaki yerini korumaktadır. Erkekler tarafından beğenilen seksi iç çamaşırı modeller kadınlara da kendilerini daha güzel ve özel hissettiren giyim kategorisidir.

Sexi iç giyim modelleri arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken ise beden tercihidir. Kadınların iç giyim konusunda sahip oldukları küçük bedenden yana tercihini yaparsa daha rahat kullanırım algısı yanlıştır. Tam kendi bedenlerine göre bir tercih yaparak kendilerini de giysi içerisinde rahat hissedebilirler. Bir diğer dikkat etmeleri gereken nokta ise etkilemek istediği kişinin tercihleridir. Kadınlar sexi iç giyimle erkeğin ilgisini çekmeyi başarmak istiyorsa görsellik bakımından yüksek ve şık modellerden yana seçimini yapmalıdır. Dikkat çekici modeller her daim karşı tarafın ilgisini çekmeyi başaracaktır.

 

Seksi ve şık görünümlü gecelik modeller ile hoş vakit geçirebilirsiniz. Hem kadınların kendilerini dikkat çekici ve sexi hissetmeleri gibi olumlu etkileri olan gecelikler aynı zamanda erkeklerin de hayır diyemeyeceği giyim türlerindendir. Kilotlu çorap fantazi giyimin bir parçasıdır. Özellikle kostümlerin ve jartiyerlerin önemli parçalarından biri olurlar. Dikkat çekici bir görünümün yaratılmasında oldukça başarılı parçalardandır ve giyildiğinde kadınların görünümüne anında çekicilik katarlar. Vücut çorap modellerinin birçok çeşidi bulunmakla beraber renkli ya da tek renk seçenekleri vardır. Hayalinizde gibi bir model seçimi yaparak farklı tasarım ve renklerde saten, dantelli, tüllü jartiyerlere eşlik eden vücut çoraplarına kolayca ve uygun fiyatla avantajıyla sahip olabilirsiniz.

Sexi İç Çamaşırıları Modelleri

Kusursuz bir güzelliğin peşinde olanlar erotik iç içerisinde yer alan sexi iç çamaşırı modellerini tercih edebilir. Özel gecelerde kendilerini daha güzel hissetmeleri için özel seçimler yapılabilir. Özel tasarımlara sahip bu seksi iç çamaşırı modelleri özel günlerin vazgeçilmezidir. Farklılık arayanların tercih ettiği bu modeller seks hayatının önemli bir aksesuarıdır. Özel bölgeleri vurgulayan sexi iç çamaşırı modelleri saten kumaş ağırlıklı, dantelli ya da tüllü olabilir. Zevklere hitap eden ürünlerin seçimi sırasında görsel kaliteye de önem verilmelidir. Giyildiğinde kendinizi farklı hissedeceğiniz bu çamaşırlar ile etkileyici görünmek yaptığınız seçimi bağlıdır. Beğendiğiniz vücut bölgelerini öne çıkararak gizlenmesini istediğiniz bölgelerinizi de gizleyebilirsiniz. Vücut çoraplı, tüllü, etekli modeller arasından doğru seçim yapılarak örneğin kapatılmak istenen basen bölgeleri gizlenebilir.

Çeşitli alternatifleri sunan ürünler farklı renk seçeneklerini de bulundurmaktadır. erotik iç giyim renkleri arasında en çok rağbet gören renkler kırmızı, bordo ve siyah renkleridir. Seksi iç çamaşırı modelleri ile zariflik ve şıklık yakalanabilir. Aynı zamanda seksi iç çamaşırları içerisinde rahatça hareket etme kabiliyetini de sunar. Eğer farklılık arıyorsanız ideal seçimlerden biri olan sexi iç çamaşırlarını kapıda ödemeimkânları ile satın alarak memnun kalabilirsiniz. Birbirinden özel seçeneklere sahip olmak için görseller arasından seçiminizi yaparak adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Fantazi Gecelikler

Erotik giyim içerisinde bulunan bazı renkler sexi giyimin en sık tercih edilen renkleri olduğundan ağırlıklı olarak siyah, beyaz, kırmızı, mor, bordo renklerde fantazi gecelik modelleri sunulur. Bu renkler arasından kadınlar cilt renklerine göre tercih yapabilecekleri gibi hayallerindeki görünümü sunan gecelikleri de tercih edebilir. Seksi görünüm için imkân sunan sexi gecelikler arasında koyu tonlar ve açık tonlar arasında beyaz tonları her zaman daha dikkat çekici bir görünüm verir. sexi geceliklerin bazı modellerinde vücut çoraplarına rastlanabileceği gibi bulunmadığı modellerde ise dilediğiniz vücut çorabını seçme imkânı tanınmıştır. Vücut çorapları her zaman geceliği tamamlayıcı ve istek uyandırıcı etkiye sahiptir.

Farklı modelleri bulunan fantazi gecelikler sınırları zorlayarak daha çarpıcı görünüm elde etmek için birebirdir.Bu grupta yer alan onlarca model seçeneği bulunan sexi giyim modelleri kategorisinin önemli modellerini oluşturan erotik geceliklerin seçiminde yapılması gereken şıklığın ve modernliği ön planda tutmaktır. Görsellik bakımından zengin bir ürün tercih edilerek ve bedene tam anlamıyla saran bir görüntü elde ederek kusursuz görünebilirsiniz. Gecelik takımları arasından özel anlara anlam katan model tercih yapabilirsiniz. Böylece partnerinizle yaşayacağınız anlar daha fazla önem kazanır.

Görselliği yakalamanız için özel üretilen bayan gecelik modelleri güven içinde kullanılabilir. Özel anlardaki mutluluğu arttırmak ve sevdiğinizi de hem şaşırtmak hem de mutlu etmek için bu özel ürünler tercih edilebilir. Sexi giyim gecelik modellerinin pek çok çeşidi bulunurken ufak fakat önemli farklılıkları ile dikkat çeker. Küçük detayların çarpıcı görünüm yaratmasından hareketle hazırlanmış sexi giyim ile hayalinizde görünümü elde ederek seksi gecelikler ile özel hissettiğiniz ürünleri tercih edebilirsiniz. Tüm ürünler kaliteli kumaşlardan elde edilmiş olup genellikle dar kesimler sizlerin beğenisine sunulmuştur. Fiziğinizi ön plana çıkarmak ve dikkat çekmek istiyorsanız erotik iç çamaşırı modellerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Fantazi İç Giyim Modelleri , Fantazi Kostümler

Özel anlara daha da önem katan fantazi giyim kategorisi içerisinde yer alan kadınların sıklıkla tercih ettiği seksi modeller arasında fantazi kostümler bulunur. Fantazi kostüm seçenekleri arasından zevklere uyan kaliteli seçimlerle partnerinizle mutluluğu yakalayabilirsiniz. Bu kostümlerle şık ve zarif bir görünüme kavuşabilirsiniz. Fantazi kostüm modelleri görsel kalite anlamında üst düzeydir. Rahatlıkla tercih yapabilir ve zarifliği yakalayabilirsiniz. Partneri etkilemek için de kostümler oldukça başarılı bir seçim olacaktır. Özel olarak tasarlanan ürün grupları arasında yer alan fantazi kostüm modelleri oldukça çeşitlidir. Fantazi kostüm kadınların zevkleri dikkate alarak hazırlanan beğenilen kostüm modellerini içermektedir. Birbirinden şık modeller daha güzel hissetmeniz için birebirdir.

Fantazi kostümler ile ateşli bir dünyaya girmek isteyenler özel tasarlanan modeller içerisinden seçim yaparken kaliteye önem vermelidir. Kaliteli bir ürün ile görsellik açıdan zenginlik amacı yerine getirilecek ve size her ayrıntıya önem verilmiş bir ürüne ulaştıracaktır. Dolayısıyla üzerinde daha fazla düşünülere elde edilen ürünler diğerlerinin yanında her zaman daha hoş ve zarif tasarımları ortaya çıkarmaktadır. Seksi kostümler hangi parçalardan meydana gelir merak edenler için bunun kostüme göre farklılık göstereceği söylenilebilir. Sexi iç giyimde; hemşire, liseli kız, sekreter, polis, hizmetçi kostümleri gibi çok farklı tasarımlarda ürün bulunurken ürünlerde kullanılan parçalar benzersiz olmaları ve renkleri ile dikkat çekmektedir.

Fantazi kostüm modelleri partneri etkilemek için etkili bir yoldur. Bunun yanı sıra bu sexi kostümler farklı anlara da imza atmaktadır. Aynı zamanda partnerinizle eğlenmenizi sağlayacaktır. Özellikle farklılıktan hoşlanan çiftler için bu modeller monotonluğu yıkıcı etkisiyle hoş anlar yaşatmaktadır. Seksi kostüm seçenekleri içerisinde kendinizi de rahat hissedeceksiniz. Görsel bakımından şık ürünlerdir. Birden fazla renk seçenekleri ile sunulabilen modellerdir. sexi kostümlerde dekolte oranları da modellere göre değişiklik gösterse de genellikle fazla olmaktadır. Çeşitli tarzlara uygun seçenekleri arasından güzel vakit geçirmenizi sağlayacak model tercih yapabilirsiniz.

Büyük Beden Fantazi

Günümüzde her bedende kadın için iç giyim seçenekleri bulunmaktadır. Gecelik takımları, iç çamaşırları, bayan fantazi gecelik modelleri , fantazi kostümler, jartiyerler artık büyük bedenlere de hitap etmektedir. Boy ya da kiloya bakmaksızın kadınları hoş gösteren modelleri ile bayan fantazi giyimin kusurları ortadan kaldırdığı söylenilebilir. Sayısız model içermesi sayesinde erotik iç giyim konusunda her kilodaki kadına yönelik ürünler bulunmaktadır. Kadınlara özel olarak tasarlanan seksi gecelikler, sexi kostümler ve seksi iç çamaşırları baştan çıkarıcı görünüme sahiptirler. Sexsi iç giyimin tercih edilmesinde en büyük etkenlerden biri de büyük bedenlerin bulunduğu bir kategori olmasıdır. Bu kategori içerisinde büyük beden sexi iç çamaşırları bulunmakla beraber gecelik takımları ve seksi sabahlık modellerinde de büyük bedenler oldukça rağbet görmektedir.

Büyük beden fantazi giyim bayan modeller arasında kostümler de yer almaktadır. Hemşire, sekreter kostümleri gibi seks hayatında farklılığı amaçlayan iç giyimler de farklı bedenlerde tasarlanmış ve kadınların beğenisine sunulmuştur. Kırmızı, siyah, pembe renklerin yoğunluklu olarak kullanıldığı sexi kostüm ve geceliklerin renk ve modellere göz gezdirilebilir. Özel üretimler sonucu elde edilen büyük beden fantazi giyim seçenekleri arasından beğeniler doğrultusunda bir seçim yapılabilir. Satın alınmak istenen modellere kapıda ödeme imkânları ile rahatlıkla ulaşılabilir.

Seksi Gecelik Modelleri

Görselliğe önem veren kadınlar zarifliğe ve şık olmak için de özen gösterdiği için özel seçimler yapma ihtiyacı duyarlar. Tüm gecelik modelleri kadınların isteklerine uygun şekilde tasarlanmıştır. Sevilen özellik bir arada toplanarak rahatlık sağlamaları noktasında da hassas davranılmıştır. Uzun ya da mini gecelik çeşitleri bulunmaktadır. Uzun geceliklerin de yırtmaçlı modelleri de bulunmaktadır. Mini gecelikler basen bölgelerini kapatan genelde ip askının tercih edildiği modellerden oluşmaktadır. Gecelik modellerinde kalite ön planda tutulmuş ve modanın gerisinde kalmamanızı sağlayacak seksi gecelik modelleri sunulmuştur. Gecelik modelleri kendinizi özel hissetmeniz için vardır ve fantazi giyimin önemli bir ürünüdür. Teninize uygun renkte gecelik modellerini uzun süreli ve beğenerek kullanabilirsiniz. Geceye farklılık katmak için konforlu gecelikleri kullanabilir ve yaptığınız seçim ile zevklerinizi konuşturabilirsiniz. Görselliği yüksek ve zariflik katan modellerin tercih edilmesi ile gecelikler çeşitli aksesuarlarla beraber de kullanılabilir. Seksi görünüm sunan özel kesim gecelikler arasından farklı renklerde ve kesimlerde modelleri tercih edebilirsiniz.

İç Giyim Bayan Fantazi

Seksi görünmek için iç giyim bayan fantazi modelleri arasından uygun tercihler yapılmaktadır. Hafif olan seksi iç giyim sizlere rahatlığı sunan ürünlerdir. Tasarlanan modeller arasından dikkatle yapılan seçimler sonucu istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. İç giyim fantazi modeller arasından kendi bedeninize uygun bir seçim yaparak fiziğinizi belirgin hale getirebilirsiniz. İnternet üzerinden siparişlerde seçtiğiniz ürünlerin kendi bedeninizde olmasına dikkat etmelisiniz. Tabi diğer önemli olan nokta ise seçtiğiniz ürünün ten renginiz ile uyumudur. Çeşitli modeller arasından uygun seçimi yapmak sizin elinizde. sexi bayan iç giyim ile kendinizi rahat ve mutlu hissedebilirsiniz. Gecelik takımları, iç çamaşırları, jartiyer çorap, seks bikiniler, vücut çorapları seksi iç çamaşırı grubunun tercih edilen ürünleridir. Bu modeller arasından tercih yaparak cesaretli ve özgüvenli hissedebilirsiniz.

Jartiyer Modelleri

Her bedende ve yaşta kadının erotik giyim tercihleri arasında yer alan jartiyerler pamuklu, saten ve şifon kumaşlardan elde edilebilmektedir. Jartiyer modelleri görünümü ne kadar önemli ise rahatlığı da o denli önemlidir. Bu takımların tercihinde elde edildiği kumaşın önemi büyüktür. Kaliteli kumaştan imal edilmiş ürünler görselliğin yanında rahatlığı da sunmaktadır.

Jartiyer takımları birkaç parçanın bir araya gelmesinden oluşan seksi iç çamaşırları modelleri arasında olmakla beraber jartiyer eldivenler, vücudu kaplayan bel bölümü parçası, bacak kemerleri ve ipleri, jartiyer çorap gibi parçalardan oluşmaktadır. Genellikle koyu renkler kullanılmakta olup beyaz renk de fazlaca tercih edilmektedir. Jartiyer modelleri alt kısımlarında dantel olanlar, desenli olanlar ve düz renk deri görünümlü parçalardan oluşan çeşitleri bulundurmaktadır.

Jartiyer Takım

Jartiyer takımlar herkes tarafından rahatlıkla tercih edilebilecek sexi iç giyim çeşididir. Dolabınızda birden fazla jartiyer takım bulundurmanızda fayda vardır. Jartiyer sürekli giymek isteyeceğiniz ve içerisinde konforu bulacağınız çeşitlerdir. Jartiyer takım pamuklu kumaştan elde edilmekte ve uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Mutlu hissetmenizi sağlayacak modeller ile çarpıcı görünebilir ve seçiminizden memnun kalabilirsiniz. Kaliteli takımlar giyildiğinde içerisinde fazlaca rahat hissettirir bu nedenle üzerinizden hemen çıkarmak istemezsiniz. Aynı zamanda jartiyer takımlar partnerinizin de beğenisini kazanacak ürünlerdendir. Çeşitli renk seçenekleri ile seçimlerinizi partnerinizin sevdiği renklerde yapabilmeyi mümkün kılmaktadır. Renkler arasında en sık karşılaştığınız siyah jartiyer olabilir. Görsellik anlamında oldukça iyi olan jartiyer takımlar farklılıkoluşturmak isteyenlerin de sıklıkla tercih ettiği parçalardandır. Sizlerin beğenisine sunulan seçenekler incelenerek kaliteli bir seçim yapabilirsiniz.

Erotik Gecelikler

Erotik gecelikler ile geceye farklı hava kazandırmada en iyi tercihler arasındadır. Farklı birçok modeli kadınların beğenisine sunan erotik gecelik çeşitleri ile zevklere hitap eden tasarımlarda ürünlere sahip olmak mümkün olmaktadır. Büyük ilgi gören erotik gecelikler ve takımları ile hayal dünyası ortaya çıkarılabilir. Hepsi birbirinden özel olan bu gecelikler unutulmaz anlar için kesinlikle tercih edilmelidir. Erotik gecelik çeşitleri kısa ve uzun veya dar ya da geniş kesim modellerdir. Model seçenekleri fazla olan bu kategori ürünleri özel tasarımlarda ve yoğun olarak saten kumaşlar tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise saten kumaşın hem görünüm itibariyle cezbeden özellikler bulundurması hem de dokusunun diğer kumaşlara göre daha ince olmasıdır. Saten giyim vücut hatlarını belirgin hale getirmekte ve parlak görünümü ile göz doldurmaktadır. Bu nedenle saten kumaş seksi iç giyimin bir parçası haline gelerek hayal dünyasını gerçeğe taşıyan iç giyim modelleri için sıkça kullanılmaktadır. Bu ürünler sıradanlıktan sıkılmış ve yeni seçenekler arayanların tercihleri arasındadır. Böylece günlük tarzınızı da iç giyiminizle yansıtabilir ve bu seçimle özel zamanlarınızda kendinizi daha çekici ve bakımlı hissedebilirsiniz. Dantel ya da tül detaylara sahip erotik geceliklere uygun fiyatlar üzerinden ulaşmak da mümkün olmaktadır.

Seksi Bikini Modelleri

Dantelli ya da tül karışımları ile ortaya çıkan seksi bikini modelleri şık olmak isteyen kadınların her zaman yanında bulundurması gereken iç giyimlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Seksi bikini modelleri yaz aylarının vazgeçilmez ürünlerindendir. Sexi gecelik modelleri grubuna giren sexi bikinileri sabahlık ya da geceliklerin altında kullanmak da mümkün olmaktadır. Bu bikini türleri ile hem kendi beğeninizi hem de partnerinizin ilgisini kazanacaksınız. Özel geceler için tercih edilebilecek bikiniler fantezi giyimi yansıtan modelleri barındırmaktadır. Brazilian bikini gibi alışılmışın dışında ve farklı tarzlara hitap eden modelleri barındırmaktadır.Bikini modellerinde sıklıkla tercih edilen renkler kırmızı, siyah, beyaz, pudra renkleri olmaktadır. Sexi ve hatta baş döndürücü modellerde bikiniler her bedene uygun bulunmaktadır

Sıralama seçin
264,31 TL
233,28 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.