Flaseek çorap nedir? Neden uzak durmalıyız!

Flaseek çorap nedir? Neden uzak durmalıyız!

09 Haziran 2018

Flaseek çorap nedir? Neden uzak durmalıyız!                                                                                              

                                                     

Bugünlerde sosyal medyada adını çokça duyduğumuz Flaseek çorap nedir diye sorarsanız işte bu yazımızda bulacaksınız.

Şimdiye kadar kadınlar; daha güzel bir görünüme kavuşma düşüncesiyle büyük ya da şekilsiz olan göğüslerini toparlamak için toparlayıcı sütyen kullanıyordu ya da küçük göğüsleri olan kadınlar göğüslerine dik ve büyük  bir görünüm sağlamak için push up (destekli) sütyen kullanıyordu. Bel bölgesindeki, basen bölgesindeki ya da karın bölgesindeki şekilsizlikler, sarkmalar için bel korsesi, karın korsesi, tüm vücut korse vb korse çeşitlerini kullanıyordu. Bunlar haricinde kalçalarda daha dolgun ve dik görünüm sağlayan silikonlu destekli külotlar (Yeni İnci Destekli Külot)  da var tabi.

Şimdi de bacaklar için Japonlar tarafından üretilen ve tüm bacağı toparlayıp sıkı ve düzgün bir görünüm sağlayan Flaseek çorap çıktı. Bu çorap sayesinde basen bölgesinde  ve baldırlar daha sıkı bir görünüme kavuşuyor, 5 cm hatta daha fazlasına kadar sıkılaştırma özelliği bulunuyor. Ayrıca varis damarlarını önleyici etkisi de olduğu söyleniyor.

Flaseek çorabın ürün özelliklerine gelince,  Flaseek çorap naylon ve poliüretan iplikten üretilmiştir.  Bu iplikler sert ve  esnek olduğu için çok iyi sıkılaştırma özelliğine sahiptir. 155 - 173 cm arası kadınlar için uygun olan olduğu söylenen bu çoraplar small ve medium bedenlerde üretilmektedir. 

Çok yakın zamanda ülkemizde online iç giyim  ve ve iç çamaşırı satan mağazalarda ya da perakende olarak iç giyim ürünleri satan mağazalarda satışa girecektir büyük ihtimalle. Şimdilik buna benzer olarak Türkiye’de inceltici çorap adı altında benzer ürünler satışta bulunmaktadır. Bu ürünler Flaseek çorap kadar iddialı olmasa da ondan daha sağlıklık olduğu kesin.

Bu ürün henüz çok yeni olduğu için kullanıcı deneyimlerini bilemiyoruz ama naylon iplikten üretilen ve bacakları 5 cm ve daha fazla sıkılaştıran bir ürünün sağlık açısından herhangi olumsuz bir etkisi olup olmadığı tartışılabilir.Sizi olduğunuzdan daha güzel daha zayıf yapmayı vaadedip bunu kolaylıkla sunan her üründe olduğu gibi bu üründe de sağlığınıza uzun vadeli zarar verecek etkileri taşıdığı kesindir.

 

flaseek çorap

 

SİPARİŞ HATTI x Bilgi almak için yada hızlı sipariş vermek için hemen Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.