GECELİK MODELLERİ , FİYATLARI & GECELİK TAKIMLARI

Her kadın yeterli erişkinliğe ulaşıp dünyayı tam anlamıyla kavramaya başladığında değişime önce kendinden başlıyor ve bu sebeple ilk olarak kişisel bakım üzerinde duruyor. Parfümler ve makyaj malzemeleri ile başlayan bu hikaye de gecelik takımlar ile taçlandırılıyor.  Fakat ne zaman, ne giymeli? Vücuda göre nasıl bir tercihte bulunulmalı? Buyurun…

Saten gecelik modelleri

Biz kadınlar çoğu zaman duygularımızla hareket ediyoruz ve bu da tabi ki dış görünüşümüze yansıyor. Eğer o anda biraz kendimizi şımartmak istiyor ya da özel bir gece için hazırlık yapıyorsak kesinlikle ilk tercihimizi saten gecelik takımlar ve benzerlerinden yana yapıyoruz. Bu şekilde hem kendimizi daha özel hissedebiliyor hem de kolay bir seçim ile doğru bir tercih yapmış oluyoruz. Bu kategoride ister uzun, ister kısa isterse asimetrik kesim birçok model ve renk bulunmaktadır.

Öte yandan saten abartı sevmez. Bu cümleyi de aklınızda bulundurursanız çok daha kolay bir seçim yapabilirsiniz. Peki biz ne demek istiyoruz? Saten kumaşlı uyku takımlar zaten başlı başına etkileyicidir. En koyu ışıktan en açık ışığa kadar kendi başına rahatlıkla parlayabilirler. Bunun için rengarenk saten uyku takımları tercih etmemelisiniz. Yine de renkli ve hareketli olsun istiyorsanız iki renkli modelleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Ayrıca saten pijama fazla pırıltıyı da kaldırmayacaktır. Zaten geceliğiniz pırıl pırıl parlıyor. Neden bir de taşlı modelleri tercih edip bu güzelliğini gölgeleyesiniz ki? Fazladan pırıltı fazladan vurgu demektir. Eğer taşlar geceliğinizden çok daha fazla ön plana çıkarsa çekici olmak isterken disko topuna dönebilirsiniz.

“Saten abartı sevmez.” dedik ama henüz “Saten dantel sever.” demedik. Eski klişeleri artık geride bırakın. Düz saten pijamalar günümüzde seçenek olmaktan çıkalı çok oldu. 2018 yılında olduğumuzu tekrar tekrar hatırlayın ve değişime açık olun. Aynı zamanda dantelli saten çeşitleri de… Modeli hiç fark etmez, her saten kumaş danteli kaldırabilir. Üstelik geceliğin zarif ve kibar bir duruş sergilemesi için de zemin hazırlar.

 

Bir diğer yönden bu tür bir uyku kıyafeti seçecekseniz kendinizi siyah ya da kırmızı gecelikler ile sınırlamayın. Bunlar da artık klişeleşen hareketlerden sayılıyor. Ten renginizi göz önünde bulundurun. Esmer bir kadınsanız siyahtan uzak durun. Daha açık tonlara yönelin. Ancak sarışın ve beyaz tenliyseniz de doğrudan kırmızıya yönelmeyin. Kırmızı şehvetin rengidir, geceliğinizin değil! Diğer tonları deneyin. Envanterimizde maviler, fuşyalar, pembeler, gümüşler, pudralar, somonlar, sarılar ve zümrüt yeşilleri gibi daha bir sürü ton var. Sadece deneyin. Pişman olmayacaksınız…

Lohusa gecelik

İşte hayatınızın en mutlu günlerinden bazıları… Hamilesiniz ve bu 9 aylık süreç için sanki tüm hayatınız ve alışkanlıklarınız en baştan yazılıyor. Hatta öyle ki, vücut sıcaklığınız değişiyor ve ruh haliniz de onunla aynı orantıda sallantıya girebiliyor. Peki ya sonuç? Huysuz ve huzursuz ama heyecanlı bir 9 ay… Bu süreçte ne yiyip ne içtiğinize dikkat ettiniz kadar ne giydiğinize de dikkat etmeniz gerekiyor. Haliyle de artık fantezi takım yerine çok daha rahat olan, aynı zamanda da hava alabilen lohusa gecelik takımları seçmeniz gerekiyor. Üstelik o çok cart renkli modeller de sizi sıkboğaz edeceğinden dolayı açık ton da dediğimiz bebek tonlarına yönelmenizde fayda var. Böyle bir tercih yaparsanız hem kendinizi sıkboğaz etmiş olmaz hem de mide bulantıları ve ter sonucu sık sık yıkadığınız geceliğinizde derin renk solmalarına şahit olmazsınız.

Şu anda hayatınız boyunca kendinizi salabileceğiniz en rahat dönemdesiniz. Keyfinize bakın. Bırakın ipin ucunu. Şu anda topuklu ayakkabı giymek ve diyet yapmak gibi rutin ritüellerinizle uğraşmak zorunda değilsiniz. O halde hazır lohusa pajama ve çamaşır satın alırken bir beden de büyük alıverin. Soran olursa “Kilo alırsam diye…” dersiniz. Rahat olun. Sadece kıyafetaçısından değil, her açıdan. Bu sizin hakkınız!

Fantezi gecelik modelleri

 

Geldik konunun en can alıcı noktasına… Fantezi erotik gece kıyafetleri aslında her kadının hayallerini süslemektedir. Fakat farklı sebeplerden dolayı nedense giyilmez. Giyilse de utanılır. Oysa zaten bu ülkede bir kız çocuğu olarak doğmak bile cesaret gerektirmez mi? O konulara çok girmeden biraz da ruh halinize hitap edelim. Artık çoktan 20’li, 30’lu ya da 40’lı yaşlarınıza geldiniz. Öyleyse illa ki biraz da özgüven edinmişsinizdir ve biz iddia ediyoruz: Özgüveni yüksek olan her kadın mutlaka en az bir adet fantezi gecelik takım ve bu türevde bir giysiyi dolabında bulundurmalıdır.

Konunun vücut ölçüleri ile alakası da yoktur üstelik. Siz sadece “siz” giymek istediğiniz için bu ürünleri giymelisiniz. Nasıl olsa sokağa bu şekilde çıkmayacaksınız. Bir gece vakti giyip muhtemelen gecenin sonunda üzerinizden çıkaracaksınız. O halde neden bir kere de olsa şansınızı denemeyesiniz ki? Hem de sitemizde size uygun onlarca model varken… Şimdi oturduğunuz yerden kalkın ve ilk bulduğunuz aynada bir süre kendinize bakın. Şu anda ne kadar güzel olduğunuza bir kez daha kendinizi ikna edin. Siz değerlisiniz. Zamanınızda öyle… O zaman bir fantezi iç giyim takım alma meselesini çok sonraya bırakmayın. Nasıl olsa 70 yaşına geldiğinizde bu giysileri giyemeyeceksiniz.

Bir de isterseniz 15 yıllık evli olun, her kadının içinde iflah olmaz bir genç kız vardır. O kız, kemik yaşına bakmadan size cicili topuklu ayakkabılar aldırır. Dip boyası geldi diye feryat figan kuaförlere götürür sizi. Peki aynı kızın hakkı değil mi iç çamaşırı yönünden de istediğini alması?

Seksi gecelik modelleri

Nasıl ki zevkleri ve renkleri tartışamıyorsak, seksiiç giyimmodellerini de aynı ölçüde tartışamayız. Çünkü tamamıyla tercih meselesidirler. Kimi seksi olmayı “açmak”tan ibaret sanırken, kimi de rahatlıkla baştan sona kapalı ama dar bir modelin çok daha çekici göründüğünü düşünebilir. Ancak konu fantezi gecelik takım ve kıyafetler olduğunda,  çoğumuz tercihini o “açık” modellerden yana kullanıyor. Bizler de bunun farkında olarak ihtiyaca yönelik hizmet üretiyor ve bu şekilde çok daha yüksek satış miktarlarına ulaşabiliyoruz.

Ancak dikkat! Bizler tabi ki her kadının güzel olduğunu düşünüyoruz. Üstelik de istisnasız şekilde… Fakat online satış yaptığımız için sizlere yüz yüze yardımcı olamıyor ve sadece sipariş ettiğiniz ürünleri göndermekle yetinebiliyoruz. Bu yüzden de önce kendi vücudunuzu tanıyın. Seksi olmak aslında bir nevi güzel olanı ortaya çıkarmak anlamına geldiği için de önce bu noktaya odaklanın. Dolgun göğüslere sahipseniz göğüs dekoltesi yoğun olan dantelli sexi gecelik  modelleri ne yönelin. Eğer güzel bacaklarınız varsa etekli modellerde biraz sınırlarınızı zorlayarak daha kısa olanları tercih edin. Kaslı ya da sportif görünen bir karnınız varsa da çok daha açık modelleri göz önünde bulundurun. Ama önce kendinizi tanıyın. Bu şekilde kendinize uygun olan modeli çok daha rahat şekilde bulabilirsiniz.

NBB fantezi gecelik modelleri

Madem NBB’den açıldı konu, o halde iç giyimtakım ve diğer modellerimize bir de NBB’nin gözünden bakın. Bildiğiniz üzere bu marka uzun zamandır piyasada ve müşterilerine ilk ürün sattığı günden bu yana sürekli prim kazanmaya devam ediyor. Bizler de bunun farkına vardık ve ürün portföyümüze NBB’ye dair birçok ürün ekledik. Ancak yine söyleyelim; NBB’nin fantezi gecelik takım ve diğer pijama takımları oldukça göz dolduruyor.

NBB sadece Türkiye’de değil, Ortadoğu’da da büyük bir hayran kitlesine sahiptir. Bu yüzden o ülkelere gittiğinizde de ürünlerini görürseniz şaşırmayın. Bu sadece ürünlerinin ne kadar çok tercih edildiğini göstermektedir.

Kom gecelik modelleri

Bizler birçok kategori altında yine birçok farklı ürün grubu sunuyoruz. Sitemizi inceleyerek bunu zaten görebilirsiniz. Fakat özellikle  kom gecelik çeşitlerini incelemenizi önerebiliriz. Marka iç giyim konusunda oldukça bilindik markalardan bir tanesidir. Bununla birlikte adının geçtiği tüm ürünlere kendi kalitesini de sonuna kadar yansıtmaktadır. Dilerseniz markaya ait , sutyen, babydoll, kombinezon, sabahlık ve külot modelleri ile korse modellerini de inceleyebilirsiniz. Farkı hemen göreceğinize bizler eminiz.

Penye gecelik

Gecelik modelleri konusunda şimdiye kadar ağırlıkla cazibe unsuru üzerinde durduk ve elimizden geldiğince anlatmaya çalıştık. Fakat şimdiiç giyimmodelleri için çok daha farklı bir unsurdan bahsedeceğiz. Rahatlık…

Uyku kıyafetleri sadece özel günlerde kullanılabilinecek bir şey değildir. Hatta tıpkı pijamalar gibi günlük hayatın bir parçasıdır. Ayrıca hiç birimiz her gece yatağa buram buram arzu kokan bir ruh hali ile girmiyoruz. Bunu da kabullenelim. Bazen sadece rahat olmak ve huzurlu bir uyku çekmek istiyoruz. Bu yüzden de bol degajeli bir geceliktense içinde rahat edebileceğimiz bir şeyler arıyoruz. İşte size penye gecelik için en büyük neden!

Gece bakımınızı yapın, kremlerinizi sürün ve penye geceliğinizi giyin. Ardından doğru yatağa… Yumuşacık bir kumaş içerisinde olacaksınız. O yüzden de deliksiz bir uyku için hiçbir bahaneniz olmayacaktır.

Bir diğer yandan kız kıza aynı evde kaldığınız bir gecede fantezi  dantelli bir kıyafet giyemezsiniz. Tuhaf ve bir o kadar da komik olur. Günlük kıyafetleriniz ile de yatacak haliniz yok. Bakın size penye iç giyim seçmek için ikinci bir neden daha!

Gecelik takımları

O halde konuyu yavaş yavaş toparlamaya başlayalım. Gecelik takımlar için söylenebilinecek ilk şey sayısız çeşidi olduğudur. İster fantezi giyim, ister loğusa giyim isterse de markalı giyim ürünleri olsun her biri farklı zevklere hitap etmekte ve hanımlar tarafından tercih edilmektedir. Fakat şimdiye kadar sadece model ve türlerinden bahsettik. Henüz diğer konulara değinmedik.

Bir yatak kıyafeti satın aldığınızda her zaman üzerinize rahat şekilde oturmasına özen gösterin. Eğer hamile değilseniz yeni satın aldığınız geceliğinizin bol olması sizi kötü bir kalıba sokabileceği gibi dar olması da kumaşın patlamasından tutun da gece boyunca sizi rahatsız etmesine kadar birçok olumsuz sonuca neden olabilecektir.

Bizler site sahipleri olarak sadece size satış yapmak derdinde değiliz. Bizden alacağınız ürünleri yıllarca keyifli bir ruh hali içerisinde kullanmanızı istiyoruz. Çünkü mutlu müşterilerin kalıcılığına inanıyoruz ve inanmaya da devam edeceğiz.

 

Öte yandan sağlığınızı da önemsiyoruz. Bizden aldığınız hiçbir iç giyim ürününün sizleri üzmesini istemiyoruz. Çünkü çok dar olarak satın alacağınız giysiler zamanla vücudunuzda deformelere neden olabilmektedir. Bu da en az sizin kadar bizi de üzer. Bununla birlikte fiyatlarımız vasıtası ile herkese hitap etmeye çalışıyoruz. Sadece üst gelir grubuna hitap etmediğimiz gibi, ürün kalitelerini bozarak alt gelir grubu için de kullanışsız ürünler satmaya çalışmıyoruz. Tam aksine her keseye uygun ama bir o kadar da kaliteli bir ticaret yapmak en büyük amaçlarımızdan bir tanesidir.

 

Sıralama seçin
323,93 TL
239,95 TL
323,93 TL
239,95 TL
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.