Göğüsleri Büyük Gösteren Sütyen (Wonderbra) Modelleri

Göğüsleri Büyük Gösteren Sütyen (Wonderbra) Modelleri

22 Eylül 2018

Göğüsleri Büyük Gösteren Sütyenler


Göğüsleri küçük olan bayanların en sık düşündüğü konu, doğal bir görünümle beraber göğüslerini nasıl daha iri gösterebilecekleri oluyor. Genellikle, kendimizde olanın tersini beğendiğimiz için küçük göğüslü kadınlar büyük göğüslere sahip olmak isterken, büyük göğüslü kadınlar ise; bu durumdan şikâyet eder. Yine de küçük göğüsleriniz varsa; işinizin daha kolay olduğu kesin.

Reina Çift Push Up Sihirli SütyenGöğüsleri iri göstermek artık birçok çeşidi olan iç çamaşırlarıyla çok kolay. Önemli olan, bunu doğal bir görünüm vererek sağlamanız ve bu da biraz özen istiyor. Göğüsleri iri göstermek için destekli, jel dolgulu sütyen modellerini kullanabilirsiniz ama seçiminizi iyi yapmalısınız.Destekli Sütyen ModelleriDestekli sütyen modelleri balenlerle daha amacına uygun olarak üretilmekte. Hem balen hem destek bir arada kullanıldığında göğüsler daha iri durmasına ek olarak dik görünür. Sütyen içine kendi imkânlarınızla parçalar eklemek kesinlikle yanlış bir uygulama olup; doğallıktan sonra derece uzak. Ayrıca göğüslerin daha büyük görüneceğini düşünerek kendi bedeninizden büyük sütyenlerden de uzak durmalısınız.

 Dantel Askılı destekli Sütyen Angelina 

Destekli Sütyen Nedir?Sütyenin kabının iç kısmında, alt bölgeye süngerimsi bir parça eklenerek hazırlanan sütyenlerdir. Bu sütyenler alt kısmında teller ile desteklenir ve sünger ile verilen dolgunluk göğsün daha dik ve dolgun görünmesini sağlar.

Bu tür sütyenlerin iç kısımları genellikle pamuklu kumaşlardan hazırlanmakta. Dolayısıyla sağlık için herhangi bir zarar teşkil etmezler. Ancak kendi rahatlığınız için sütyeni dışarıdan geldiğinizde daha rahat, tamamı penye sütyenlerle değiştirmeniz gerekebilir.


Destekli Sütyen Kullanımında Dikkat Edilecekler


Kullanım esnasında özel olarak dikkat etmeniz gereken bir husus yoktur ama çamaşırı yıkama esnasında özen göstermelisiniz. Destekli sütyenleri kesinlikle sütyen yıkama topu içerisinde yıkamalısınız. Çünkü süngerli yapı çamaşır makinelerinde kolayca bozulabilmektedir.

Push Up İpli Büyük gösteren Sütyen

Eğer makinede yıkamayı tercih etmezseniz; elde yıkama esnasında sütyenin şeklini bozacak aşırı hareketlerde bulunmamanız gerekir. Kurumaya doğal haliyle bırakmalı; sütyen kabı üzerinden mandallama yapmamalısınız.

Orkide Sırt Dekolteli Dolgulu Sütyen 9100


Jel Dolgulu Sütyen ModelleriBu tür sütyenler de göğsün daha büyük, dolgun görünmesine yardımcı olmak amacıyla üretiliyor. Ancak üretilmesinde, klasik destekli sütyenlerden farklı bir teknoloji kullanılmıyor.


Jel Dolgulu Sütyen Nedir?


Sütyen kabının iç bölgesine, göğsün daha büyük ve dolgun görünmesini sağlamak amacıyla jel dolgu uygulamak suretiyle destek verilmiş sütyen modelleridir.

Destek olarak hazırlanan kısımda jel kıvamında özel bir malzeme bulunur. Kullanılan bu malzemenin sağlık açısından bir zararı olmadığı biliniyor. Bu nedenle gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Üstelik jel dolgulu sütyenlerin günlük hayatta kullanmanın göğüslerin sarkmasını geciktirdiği yapılan araştırmalarla belirlenmiş durumda.

Jel dolgulu sütyenler düşünüldüğü her darbede kolaylıkla zarar görecek modeller değil. Birçok darbeye karşı dayanıklı. Yine de ciddi sorunlarla karşılaşmamak adına bu tür ürünler satın alırken; uzuca kaçmamalı, kaliteye dikkat etmelisiniz.


Jel Dolgulu Sütyen Kullanırken Dikkat Edilecekler


Sütyen kabının içinde bulunan malzeme jel kıvamında olduğu için hem kullanırken hem temizleme aşamasına dikkat gerektiren bir modeldir. İç bölgedeki bu jel madde, her ne kadar darbelere dayanıklı olsa da alınacak ciddi bir darbe, yanıcı maddeye maruz ya da kesici aletle müdahale desteğin patlamasına ve jelin akmasına neden olabilir.

Bunun dışında jel dolgulu sütyenlerin yıkama aşamalarına dikkat etmelisiniz. Bu tür sütyenlerin birçoğu çamaşır makinesinde yıkanabilir özellikte üretilmekte ama kesinlikle sütyeni doğrudan makinenin içine atmamalısınız.

Sütyen yıkama topu içinde yıkamanız sütyenin korunması bakımından önemli bir ayrıntı. Aksi halde jelin patlaması söz konusu olabilir ki böyle bir durumda hem sütyeniniz zarar görür hem de makinedeki diğer çamaşırları riske atmış olursunuz.Jel Dolgu Sütyen mi? Destekli Sütyen mi?Her iki sütyenin de amacı göğsün daha büyük görünmesini sağlamakta. bu anlamda tereddüt etmeden iki modeli de kullanabilirsiniz. Ancak klasik destekli sütyenler, jel dolgulu sütyenlerin yanında çok daha kullanışlı. Destekli sütyenler, jel dolgulu sütyenin ihtimal dâhilindeki tehlikelerinden uzak. Günlük hayattaki kullanıma daha olduğu söylenebilir.

Destekli Push up sütyen modellerini incelemek için tıklayın Çamaşırım.com/Destekli-Sutyen

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.