Hamile Gecelik Modelleri

Hamile Gecelik Modelleri

21 Ağustos 2018

Gecelik takımları arasında yer alan hamile gecelik modelleri, gebelik dolayısı ile şişen karın bölgesinin rahatlığı için üretilmekte olup, sadece hamileyken değil doğum yaptıktan sonra da rahatlıkla kullanılabilir şekilde üretilmiştir.

Hamile gecelik modellerinde lohusa dönemlerinde de kullanım imkanı sunulması açısından emzirmek amacı ile tasarlanmış olup, aynı zaman da rahat etmeniz için kumaşlar özenle tercih edilmiştir. Gecelikler de renk olarak ise pembe, mavi, beyaz, krem gibi renkler genellikle tercih edilirken diğer renkler de tabi ki tercihe göre değişmektedir.

Hamile gecelik sabahlık takımları ile birlikte de sizlere sunulmakta olup, 2 parça şeklinde olan modelleri de bulunmaktadır. Ürünlerimiz arasında yer alan Pierre cardin hamile gecelik takımları gerek kumaşı gerekse kalitesi yönünden tercih edilen markalardan birisidir.

Lohusa Gecelik Modelleri

Hamilelik gecelik modelleri aynı zaman da lohusa dönemlerinde de kullanılması için tasarlanmış olup, genellikle elbise olarak sizlere sunulmaktadır. Alt üst takımlarda bulunsa da elbise modelleri rahatlık ve kolay kullanım için gebelerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Hamile Gecelik Modelleri 6 Parça Pembe Renk Lohusa Gecelik Sabahlık ve Lohusa Pijama Takımı 6 Parça Ekru Renk Lohusa Gecelik Sabahlık ve Lohusa Pijama Takımı

Lohusa gecelikleri en ucuz olarak satışa sunulanları da bulunmaktadır. Sizler için kaliteli markaların ürünlerini uygun fiyatlar da sizlere sunmakta olup, aynı zaman da her bütçeye uygun ürünleri barındırmaktayız. Bu yıl oldukça moda olan dantelli lohusa gecelik modelleri de son zamanlarda oldukça satılan ve talep gören ürünler arasında yer aldığı için bu modelleri de tercih edebilirsiniz.

Kışlık Lohusa Gecelikleri

Doğumdan sonra geçirilen 40 günlük süreye lohusa dönemi olarak adlandırılırken aynı zaman da bu dönem kışlık zamana denk gelmiş ise kışlık lohusa gecelikleri de bünyemizde yer almaktadır. Ürünlerimiz uzun kollu ve sizlerin üşümesini engelleyecek fakat ağırlık vermeden ipeksi bir kumaş kullanılması ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunacaktır.

Polar olarak üretilmiş olan oldukça sıcak tutan kışlık lohusa gecelikleri de bünyemizde yer almakta olup, çeşitli modelleri ile sizleri cezbetmektedir. Kışın gecelik takımlarında genellikle alt üst takım satışı üst seviyelerde olmakta olup, özellikle takımın içerisinde yer alan sabahlıklar da sizlerin yataktan çıkarken giymeniz durumunda üşümenize engel olacaktır.

SİPARİŞ HATTI x Bilgi almak için yada hızlı sipariş vermek için hemen Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.