İçinizdeki Zarifliği Dışınıza Saten Geceliklerle Yansıtın

İçinizdeki Zarifliği Dışınıza Saten Geceliklerle Yansıtın

30 Ocak 2017

İçinizdeki Zarifliği Dışınıza Saten Geceliklerle Yansıtın

Teninizi şımartan kumaşlardan birisi olan saten, geceliklerde kullanıldığında oldukça zarif bir hava yaratıyor. Bu zarif görüntüde, saten gecelik modellerinin özel günlerin ve çeyizlerin vazgeçilmez parçalarından olmasını sağlıyor.

Saten Geceliğin Avantajları

    -Saten kumaş, kendinizi daha şık ve güzel hissetmenizi sağlayan bir kumaş olarak kabul edilir. Üzerinizde saten bir gecelik varken, kendinize olan güveniniz de artar.
    -Saten kumaş, kişilerde rahatlık ve lüks duygusunu oluşturur.
    -Alerjik ciltlere dahi zarar vermemesi, satenin en önemli özellikleri arasında yer alır.
    -Saten kumaşın vücudu tam anlamı ile sarması kolay olmayıp, dökümlü bir yapısı vardır. Bu özelliği de, vücudunuzdaki fazlalıklarınızın gizlenmesini sağlar

Saten Geceliğin Dezavantajları

    -Saten kumaş, sıcak havalarda kolaylıkla terletebilen bir yapıya sahiptir. Bu nedenle yaz aylarında rahatsız edebilir. Yaz aylarında uzun süreli olarak saten gecelik kullanacaksanız, içine giyeceğiniz slip ya string külotları penye olanlardan seçmenizde fayda var.
    -Yaz aylarında terlemeye neden olan saten kumaş, soğuk havalarda da yeterince ısıtmaz. Bu nedenle eğer kışın eviniz yeterince sıcak olmuyorsa, bu gecelikleri ilkbahar ve sonbahar aylarında tercih etmeniz daha doğru olur.

Nurteks Kimono Takım

Nurteks markası tarafından üretilen bu gecelik, farklı bir tasarıma sahip. Japonların yöresel kıyafetlerinden esinlenerek kimono saten gecelik seti, asilliğinden ödün vermeyecek kişiler için ideal bir seçim. Gecelik ve sabahlıktan oluşan takımın geneline beyaz hâkim; ancak geceliğin uç kısımlarında saten kumaş ve dantel ayrıntılar yer alıyor. Sabahlıkta ise; boylamasına siyah saten kumaş ve kol bölgesinde dantel şerit mevcut.


saten gecelik

    NBB markası tarafından üretilen bu saten gecelik setinin kumaşının kalitesi, bir nebze düşük kalıyor. Fiyatı ile kalitesi karşılaştırıldığında, doğru orantılı olduğu görülmekte. Eğer, nadir olarak kullanacaksanız ya da saten gecelik kullanmamanıza rağmen çeyizinizde bulunması için alacaksanız doğru bir tercih olabilir. Bunun haricinde, günlük olarak kullanacaksınız, kumaşı teninizi rahatsız edebilir ve fazlasıyla terlemenize neden olabilir. Ayrıca bu modelin renk seçeneklerinin daha marjinal renklerden oluşması, farklılıklardan hoşlanan kişiler için avantaj olarak kabul edilebilir.

SİPARİŞ HATTI x Bilgi almak için yada hızlı sipariş vermek için hemen Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.