Kırmızı Saten Geceliklerle Güzelliğinize Renk Katın

Kırmızı Saten Geceliklerle Güzelliğinize Renk Katın

23 Eylül 2018

Çekici Kadınların Sırrı; Kırmızı Saten Gecelikler


Uzun yıllardan beri çekiciliğin ve aşkın rengi olarak bilinen kırmızı, yapılan pek çok araştırmaya göre de kişilerin enerjisini yükseltme özelliğine sahip. Nasıl ki kırmızı bir elbise giymek, bulunduğunuz ortamda daha kolay dikkat çekmenize neden olacağından dolayı yüksek bir özgüvene sahip olmanız gerekiyorsa, gecelikler için de durum aynıdır. Kendinize olan güveniniz tam ise; kırmızı renkli saten gecelik modeli ile baş döndürebileceğinizi unutmayın.


Saten Geceliklerde Kırmızının Tonuna Dikkat


Kırmızı saten geceliklerin pek çok farklı tonu bulunuyor. Bu tonlar, geceliğe en az model kadar farklılık katıyor. Çok açık ve parlak renkli bir kırmızı, size istediğiniz çekiciliği sunamayacaktır. Bunun yerine daha çocuksu bir hava katacaktır. Oysa bordo tonuna yakın bir kırmızı, kişilerin kadınsı kısmını öne çıkarmakta ve geceliklere çok daha fazla yakışacak, ayrıca geceliğinizin kumaşını da daha kaliteli gösterecektir.


Saten ve Tül Detayları ile Şıklığınızı Arttırın


İç giyimde de, modanın etkisi azımsanamayacak düzeydedir. Ancak kırmızı saten gecelik trendi hiçbir zaman geçmez. Özellikle kırmızı bir saten gecelikte, dantel ya da tül ayrıntıların olması, modelin daha hoş bir görünüme sahip olmasını sağlar.

Pek çok markanın kreasyonunda, bu harika ikili bir arada kullanılıyor. Özel günler için tasarlanan modellerde, genellikle göğüs ve yırtmaç kısımlarında bulunan ayrıntılar, günlük kullanıma uygun tasarlanmış modellerde daha çok kol ve etek kısımlarında yer alıyor.

Güpürlü Altılı Saten Gecelik Sabahlık Takım 441 Yırtmaçlı Uzun Saten Gecelik 7196 Nbb Dantelli Fantazi Saten Kırmızı Gecelik 3206

Ürünleri incelemek için fotoğraflara tıklayın.


Jeremi markası tarafından üretilen bu kırmızı saten geceliğin boyu, bileklerinizin biraz üstüne kadar iniyor. Ancak derin yırtmacı, modelin günlük kullanım için pek de uygun olmamasına neden oluyor. Göğüs bölgesi, yırtmaç boyu ve karnın iki yanında yer alan dantel de, en az saten kadar kaliteli bir kumaşa sahip. Böylelikle gecelik, modelini daha iyi bir şekilde yansıtıyor. Özel günlerde kullanabileceğiniz bir saten gecelik arıyorsanız, Jeremi'nin birbirinden güzel gecelikleri  de seçenekleriniz arasında yer almalı.

Pierre Cardin Babydoll, özellikle göbek ve karın bölgesinde fazlalık bulunan kadınlar için ideal bir seçim. Dantel ayrıntıları bulunan bel bölgesinin ardından bollaşan bir model olması, fazlalıkları saklamak için oldukça yardımcı oluyor. Şık ve asil bir göğüs dekoltesi olan Babydollu, isterseniz gündelik kullanabilir, isterseniz özel günlerinize saklayabilir ya da çeyiziniz için alabilirsiniz.

Pierre Cardin iç giyim , saten geceliklerinin kalitesi ile bilinen bir marka. Bu model de, sonuna kadar kalitesini ortaya koyuyor. Genellikle çeyizler için tercih ediliyor. Uzun bir model olup, hafif göğüs dekoltesinin yanı sıra, hoş bir sırt dekoltesi de bulunuyor.

Pierre Cardin Kırmızı Saten Gecelik 624Pierre Cardin Dantelli Saten Gecelik Sabahlık Takım Pierre Cardin Saten Gecelik 620

Geceliği alırken dikkat etmeniz gereken şeylerden biri; göğüs cup bedeniniz. Çok güzel ve  şık bir model olsa da, göğüsleri yeterince şekilli ve büyük olmayan kadınlarda, göğüs bölümü oturmayacağından istediği gibi olmayacaktır. Pierre Cardin Sabahlık Gecelik ikili takımında, sabahlığının kol bölümlerinde bulunan geniş dantel kısım, geceliğe hareket katıyor. Hem kalite ve hem de şıklığı aynı üründe bulmak istiyorsanız, bu modele göz atabilirsiniz.

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.