kom Mayolar %10 indirim.jpg (44 KB)

Kom Gecelik Modelleri ve Fiyatları

İç çamaşırlarımız her ne kadar kıyafetlerimizin altında da kalsa en çok rahat hissetmek istediğimiz konuların başında gelir. Kom firması uzun yıllardır ülkemizde hizmet veren öncü firmalardandır. Firma 1950 yıllarından itibaren iç çamaşırı, mayo, gecelik, pijama gibi çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kom firması sadece kadın müşterileri için tasarım yapmıyor çocuk ve erkek müşterileri için de tasarımlar gerçekleştiriyor. Kom firmasından erkek müşterilerimiz de istedikleri iç çamaşırı ve mayoyu farklı tasarımlarıyla bulma imkânına her zaman sahiptirler.

Kom firması İstanbul’un Yenibosna ilçesinde yaklaşık olarak 25.000 metrekarelik bir alanda ipliğinden nihai ürünlerine kadar tüm üretimini kendisi gerçekleştirmektedir. Firma yılda yaklaşık olarak 1 milyon adet mayo, 2-3 milyon kadar ise iç çamaşırı üretimi yapmaktadır. Kom gecelik modelleri ve fiyatları diğer markalara göre oldukça farklı ve rahat tasarımları ile kadınların tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Bu marka tarafından üretilen ürünler hem kumaş olarak hem de rahat kesim uyku kıyafeti olarak kadınların beden yapılarına ve cilt yapılarına uygun olarak seçilmektedir. Alt üst takımlı kom gecelik sabahlık takımları çeyizlik saten gecelik ürünlerinin en çok aranan pek çok farklı model ile Kom markası dagi gecelikler ile beraber bu alandaki en iyi ürünler arasında ilk sıralarda yerini almıştır.

Kom genel olarak iç çamaşırı ve mayo üretiyormuş algısı oluşturmuş olsa da aslında kadın geceliklerinde en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Kadınların kendilerini daha güzel hissetmek istedikleri alanlarda kullandıkları bu harika iç giyim ürünleri dokusu ve kalitesiyle bir hayranlık oluşturmaktadır. Uzunu, kısası, dantellisi, gipürlüsü, kırmızı, siyahı derken çeşitleri epeyce çoğalıyor. Kom sabahlıkları kadınların güzelliğine güzellik katıyor. Kom firması uyurken rahatına düşkün olanları da unutmamış. Onlar için ise rahat penye ve %100 pamuk gecelikler tasarımlarda yerini almış. Uyku kaliteniz ve konforunuz için tasarlanan penye gecelikler rahatına düşkünlerin favorileri arasında yer alacaktır. Bir kom gecelik alıp farkı yaşamaya karar verdiğinizde yapmanız gereken aslında çok basit. Kom firmasının kendi internet sayfasından beğendiğiniz geceliği seçip satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi internet üzerinden satış yapan ünlü alışveriş sitelerinden de ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Kom gecelik ürünlerine internet sitesi üzerinden ulaşmanız, incelemeniz ve satın almanız mümkün olmaktadır. Fırsatlar doğrultusunda beğendiğiniz bir kom marka ürünü indirimli alma şansını yakalayabiliyorsunuz. Kom firması sizin için öne çıkan, en çok satan ve yeni tasarım ürünleri gibi seçenekler yardımıyla alışverişinizi en uygun şekilde yapabilmektesiniz. Ayrıca uygulanan indirimler ile kendinize uygun bir gecelik modeline mutlaka ulaşabilirsiniz. Kom ürünleri kalitesi ile müşteriler tarafından tam puan almaktadır. Ayrıca müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren internet sitemizde değişim ve iade işlemleriniz kolayca yapılmaktadır. Bu alanda Kom saten gecelik modellerinin yanında Kom A.Ş. şort, sweatshirt, kapri, tayt gibi ürünleri de müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Kom şık ve modern tasarımlarıyla her zaman müşterilerinin konforu için çalışmaya devam edecektir.

Sırala
139,90 TL
89,90 TL
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.