KOM Sütyen Modelleri

İç giyim dünyasının önde gelen markalarından biri olan KOM, birbirinden şık ve konforlu sütyen çeşitleri ile de kadınların beklentilerine cevap veriyor. Farklı bedenlere, farklı göğüs yapılarına ve farklı yaş aralıklarına göre tasarlanan ürünler, kadınların zevklerine ve tarzlarına hitap ediyor. Sade, renkli, desenli ürünlerin yanı sıra dantelli, toparlayıcı, spor, fantazi sütyen modelleri ile de kadınların beğenisini kazanıyor.

KOM Toparlayıcı Sütyen

Büyük beden ve büyük göğüslere sahip olan kadınların yardımına da yine KOM koşuyor. Farklı tarzlarda çıkartmış olduğu çeşitler ile büyük göğüslerin hem bir beden küçülmesini hem daha şekilli durmasını hem de daha dik durmasını sağlıyor. Uzun süreli kullanımlarda ise göğüslerin orantılı bir şekilde küçülmesini sağlıyor. Toparlayıcı sütyen Serena serisine baktığımızda, oldukça sade, sportif ve tabi ki şık olduğunu görmekteyiz. Yine KOM Carol sütyen modellerini de tercih edebilirsiniz.

Daha çok konforunu ön planda tutan ve sadelikten yana olan kadınlar KOM markasının toparlayıcı sütyenlerin de Serena serisini tercih ediyor. Konforun yanı sıra daha gösterişli ve cazip toparlayıcı sütyen arayanlar ise tercihlerini Carnel toparlayıcı sütyen modellerden yana yapıyor. 

Toparlayıcı sütyen çeşitleri arasında yer alan bir diğer model ise, dantel detaylarla bezenmiş KOM Clara sütyen ve KOM Barbara sütyen modelleridir. Eğer iç çamaşırında danteller olmazsa olmazlarınız ise mutlaka KOM Clara sütyen serisine bir göz atmalısınız. KOM Martina sütyen modelleri ise daha çok iç çamaşırlarınca canlılığı yakalamak ve aynı zamanda konforu hissetmek için tasarlanmıştır.

 

Sıralama seçin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.