Kom Toparlayıcı Sütyen

 Sütyen, bir iç giyim olarak uzun yıllardır kadınlar tarafından kullanılmaktadır. Farklı amaçlar için kullanılacak çok farklı sütyen modelleri vardır. Toparlayıcı sütyen bu sütyen modellerinden biridir. Toparlayıcı sütyen, kadınlara sağladığı büyük kolaylık ile sıkça tercih edilmektedir.

Sütyen seçilirken göğüslerin durumuna ve bedenine dikkat edilmelidir. Uygun bedene karar verildikten sonra yapılması gereken hangi modelde sütyen alınacağıdır. Küçük göğüslü kadınlar daha rahat bir şekilde istedikleri model ve desende sütyen bulurken, büyük göğüslü kadınlar için bu iş daha zordur. Büyük göğüslü kadınlar, göğüslerinin bir beden daha küçük olmasını isterlerse, daha dik ve düzgün bir görünüm isterlerse, sürekli çektikleri sırt ağrılarından kurtulmak isterlerse hiç düşünmeden toparlayıcı sütyen almalılardır. Toparlayıcı sütyenler, göğüsleri sırttan itibaren sararak daha derli toplu bir görüntü sunar. Göğüsler oldukları bedenden bir beden daha küçük görünürler. Kadınlar böylece kendilerini gün içinde daha rahat hissederler.

Son zamanlarda toparlayıcı sütyenlerin çeşitleri artmıştır. Kadınlar artık istedikleri her renkte, zevkte ve desende toparlayıcı sütyen bulabilirler. Kadınların farklı ihtiyacına cevap veren farklı modelleri vardır. Dantelli, yarı dantelli, spor, şık, dikişssiz istedikleri her modelden kolayca bulabilirler. Tüm sütyen modelleri 'ni burada inceleyebilirsiniz.

Toparlayıcı sütyen modelleri arasında sıkça tercih edilen, kadınların büyük memnuniyet duydukları markalar arasına Kom markası bulunmaktadır. Kom Serana toparlayıcı sütyen, kadınların imdadına yetişen ve uzun süre kullanılabilen bir üründür. Toparlayıcı özelliği mükemmeldir. Daha dik ve toplu bir görüntü sunar. Kom serana sütyenin askıları diğer sütyenlerden daha farklıdır. Koltukaltı ve sırttan itibaren gelenkalın askıları sayesinde omuzdaki ve sırttaki yükü azaltır. Ağrı yaşanmasına sebep olmaz. Kabı yumuşaktır, gün içerisinde rahatsızlık vermez. Süngersiz ve balensizdir. Beyaz, siyah ve ten rengi bulunabilir.

Kom nelly toparlayıcı sütyen, yine kom markasının bir ürünüdür. Toplayıcılık özelliği sütyendir. Askısı serana modeline göre daha incedir, ayarlanabilir askıdır. Kom Nelly toparlayıcı sütyen şık ve zarif bir görüntü sunar. Transparan yapısı ile oldukça şık bir görüntü yaratacaktır. İnce bir yapıdadır. İç kısmı yumuşaktır, tahriş etmez. Gün içinde rahatça kullanılabilir, rahat bir hareket imkanı sunacaktır.  

Sırala
109,90 TL
69,90 TL
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.