Külot

Külotlar bu sene bomba gibi geliyor! Birbirinden şık fransız dantelli külot mu dersiniz yoksa Pop Up külot mu ? Seçmekte zorlanıyorsanız siteye göz atmanızı önerilir. Bunlar dışındaki külot seçenekleri de göz doldurucu dogrusu! Şort külot, slip külot, string külot, hamile külot, dikişsiz külot bulunmaktadır. İnsan hangisini seçicegini şaşırıyor dogrusu!

Dantelli külot, fransız dantelli oldukça rahat ve romantik bir görünüm saglar. Şort külot ise, elbise etek gibi kıyafetlerle kullanımı oldukça rahat oluyor. Slip külot, günlük kullanım için oldukça kullanışlı ve rahattır. String külot ise, elbiselerle ya da özel günlerde kullanımı oldukça kullanışlıdır. Dikişsiz külot, pantolon elbise gibi özel günlerde veya günlük kullanım içinde uygundur. Dikişsiz oldugu için iz yapmaz.

Pop up külot bu senenin gözdesi! Her kadın kalçasının daha dolgun ve dik olmasını ister. Bunun için destekli külot devreye giriyor! Pop up külot alırken dikkat etmemiz gereken kural bir beden küçük ya da bir beden büyük almamak gerekiyor. Küçük alırsanız canınızı acıtabilir büyük alırsanız da dogal bir görünüm olmaz kendi bedeninizi almanız en dogrusu olucaktır.

Reflections, Ten, Pierre Cardin, Kom, Yeni İnci, X-Lady gibi markaların yeni ürünlerine sizde artık satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece üye olup siparişlerinizi tamamlamak! Keyifli alışverişler...

Sıralama seçin
64,80 TL
47,74 TL

Popo Kaldıran Külotla Saatler Süren Sporlara Son

   İster kilolu olsun isterse zayıf, hemen hemen her kadının kalçalarının biçimli ve kalkık olması için uğraşır. Bunun için uzun süreli ve düzenli antrenmanlar yapmak ve sağlık beslenmek gerekir. Ancak modern dünyanın getirileri nedeniyle her zaman sağlıklı beslenmek ve düzenli spor yapmak mümkün olmuyor. İşte bu noktada, bazı iç giyim firmaları tarafından üretilen pop up külotlar yardımınıza koşuyor.

Popo Kaldıran Külot Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

    -Pop up özelliğine sahip külotların, kalçalarınızı kaldırdığı için daha büyük gösterdiğini ve bunun da kıyafetlerinizin üzerinde duruşunu farklılaştıracağını unutmayın. Hali hazırda dar olan kıyafetleriniz, bu külotları kullandığınızda üzerinize olmayabilir. Bunu göz önünde bulundurmalısınız.
    -Bedeninize uygun modeller almanız oldukça önemli. 1 beden küçük model, külodun bitim noktasında kesilmelere neden olabilir. Bu durum, canınızı acıtacağı gibi kıyafetinizin dışından da belli olarak kötü bir görünüm oluşturur. 1 beden büyük çamaşır kullandığınızda ise; kalçanızı yeterince sarmadığı için işlevini tam verimle yerine getiremez.

Popo Kaldıran Külot Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

    -Kullanım sırasındaki en önemli husus doğru şekilde temizlenmesidir. Kullandığınız modelin silikonu mevcutsa, yıkamadan önce bulundukları yerden çıkararak elinizde sabunla yıkayabilirsiniz. Çamaşır makinasında yıkamak istiyorsanız; katkısız deterjanları tercih etmeli ve düşük sıcaklıkta yıkamalısınız.
    -Popo kaldıran külot, iç çamaşırınızın üzerine giyerseniz daha rahat edersiniz. Kesim yerlerinin sert bir yapıda olması, pop up özelliği adına gereklidir; ancak bu sert kısım teninizi rahatsız etmemesi adına altına ince penye kumaştan bir başka slip giymek daha doğru olur.
    -Fazla kilonuz mevcutsa, pop up külotlar hareket anında hafif kayma yaşayabilir. Bunun önüne geçmek adına, 3-4 saatte bir çamaşırınızı düzeltmeniz sorununun önüne geçmenizi sağlar.

Yeni İnci Pop Up Destekli Slip Külot 170

   Yeni inci tarafından üretilen bu popo kaldırıcı külot, aynı zamanda silikonlu bir modeldir. Kalçalarınızın hem daha dolgun hem de daha kalkık görünmesini sağlar. Basen bölgenizi sarması, aynı zamanda basenleriniz varsa görünümünü de azaltıyor. Saten bir kumaşa sahip olması, streç kıyafetlerle beraber çok daha şık görünmenizi sağlıyor; ancak bir taraftan da terlemenize neden olabiliyor. Dar jean pantolonlar ve taytların altına bu çamaşırı giydiğinizde, vücudunuzun formu daha güzel ve çekici olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.