Le Jardin İle İçinizin Şıklığını Dışınıza Yansıtın

Le Jardin İle İçinizin Şıklığını Dışınıza Yansıtın

30 Ocak 2017

Le Jardin İle İçinizin Şıklığını Dışınıza Yansıtın

1972 yılı itibari ile kuruşmuş olan Le Jardin, Fransız esintilerini barındıran bir firma. Günlük iç çamaşırı modelleri ve özel günler için üretilmiş ürünler olarak, net olarak ayrılmış 2 kreasyonu bulunmaktadır. Günlük olarak üretilen modeller, daha sade, rahat ve sağlık koşulları göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Şıklığın ön planda tutulduğu modeller ise; özel günler için tasarlanmış olup, kısa süreli giyime uygundur.Le Jardin Ürünlerinin Kalitesi

Le Jardin iç giyim ürünlerinin kalitesi, fiyatına göre oldukça yüksektir. Uygun fiyatlarla alınabilmeleri, tercih edilme oranlarını oldukça arttırmaktadır. Özellikle, günlük kullanılabilecek modellerde, fazlasıyla kaliteli kumaşlar tercih edilmiştir. Ancak; modellerin hassas modeller olması nedeni ile kullanma talimatlarına uygun şekilde temizlenmesi ve saklanması oldukça önemlidir. Bazı modellerde, dürülme şeklinin yanlış olması nedeni ile şekil bozuklukları oluşabilmektedir. Doğru şekilde kullanılan ürünler ise; oldukça uzun bir süre ilk günkü halinde kalmaktadır. Özel günler için üretilen modellerde; kumaşın kalitesi bir nebze daha düşük olsa da, vücudunuzu tahriş etme, alerji oluşturma gibi durumlarla karşılaşılması söz konusu olmamaktadır.

Le Jardin Fırfırlı Gecelik String Takım 2700

Le Jardin Fırfırlı Gecelik String Takım 2700


    Farklı renk seçenekleri mevcut olan babydoll özel gecelerinizin daha renkli ve hareketli geçmesini sağlayacak bir parçadır. Özellikle göbek bölümünde fazlalıkları olan kadınların tercih edebileceği bu model, kesimi nedeni ile fazlalıklarınızı kapatacak ve böylelikle kendinizi daha çekici hissetmenizde yardımcı olacaktır. Saten kumaştan üretilen babydoll, göğüs bölgesinde dantel ayrıntılar barındırmaktadır. Ayrıca, yine saten kumaştan üretilen bir string ile beraber satılmaktadır.

Le Jardin Destekli Sütyen Takımı 6900

Le Jardin Destekli Sütyen Takımı 6900

    Le Jardin Brigett sütyen takımı; siyahi kırmızı, beyaz ve ten rengi seçenekleri bulunan oldukça şık bir takımdır. Sütyeni, silikonlu olup, aynı zamanda push-up özelliğine sahiptir ve böylelikle göğüsleriniz hem daha dolgun hem de daha dik ve şekilli görünmesini sağlar. Ancak; büyük göğüslü kadınlara önerilmemektedir. Sütyenin cup kısımları, göğsü tam anlamı ile kavramadığı için büyük göğüslerde, göğüslerin cup dışına taşması olasıdır. Bu sorunla karşılaşılmaması adına firma, yalnızca B cup ölçüdeki göğüsler için üretim yapmaktadır.  Külot modeli ise; yanlardan iplidir. Eğer; basen bölgenizde fazlalıklar mevcutsa, cildinizin tahriş olmaması adına tercih etmemeniz gereken bir modeldir.

Le Jardin Önden Açılabilen Sporcu Sütyen 7038

Le Jardin Önden Açılabilen Sporcu Sütyen 7038

    Bu Le Jardin sütyen modeli, spor yapan kişilerin antrenmanları sırasında rahatlıkla kullanabilecekleri bir modeldir. Ayrıca; yalnızca rahat olmakla kalmaz, aynı zamanda spor sırasında dahi göğüslerinizin oldukça düzgün durmasını sağlar. Push-up özelliğinin bulunması nedeni ile göğüsleri daha biçimli gösterir. Penye ve polyester karışımı bir kumaştan üretilen sporcu sütyeni, spor sırasında göğüs bölgenizde oluşacak terlemeyi en aza indirmekte ve terleme sonrasında tahriş olma riskini yok etmektedir. Ayrıca; boyundan bağlamalı olması, omuz kısımlarında hissedeceğiniz baskıyı yok ederek, antrenmanlarınızda daha özgür olmanızı sağlar.

SİPARİŞ HATTI x Bilgi almak için yada hızlı sipariş vermek için hemen Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.