Lohusa Gecelik

Lohusa gecelik çeşit ve renklerini sunduğumuz bu kategori içerisinde birbirinden farklı kumaşlarla üretilmiş modellere rastlayabilirsiniz. Desen ve renklerin birleşimi sayesinde oluşan lohusa gecelik çeşitleri annelere çeşitli açılardan kolaylık sağlayan giysilerdir. Hamilelik ve sonrası dönemde rahatlığından vazgeçmek istemeyen kadınlar için lohusa gecelikleri uygun seçenek olmaktadır. Doğum yapılan mevsime göre yazlık ve kışlık lohusa gecelikleri bulunmaktadır. Lohusa gecelikleri ile zarifliğinizi ön plana çıkararak şık ve rahat olabilirsiniz.Hamileliğin sonlarına doğru ve hamilelikten sonra normal günlük kıyafetler size rahatsızlık verebilir. Pijamaya göre daha avantaj sunan ve rahatlığı sayesinde zor zamanlarında size konfor sağlayacak bir giysi olarak her beden için üretilmiş modelleri içermektedir.

Lohusa gecelik sabahlık takımları geçirdiğiniz hamilelik döneminden sonra size iyi gelecek rahatlığına doyamayacaksınız. Gece giyilebilecek takımlar sizi terletmeyen ve sağlıklı malzemeden üretilir. Pudra, açık mavi, ekru renkler geceliklerde en çok tercih edilen renklerdendir. Tabi ki daha farklı renkler de kullanılarak çeşitlilik sağlanan lohusa takımlarında daha koyu renkler de kullanılabilmekte. Birbirinden özel kumaşlar ile üretim yapan Pierre Cardin lohusa gecelik konusunda da başarılı olan bir markadır. Ürünleri güvenle alarak kullanım kolaylıklarından faydalanabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak dantel detaylı gecelik sabahlık takımları da tercih edilebiliyor. Hatta bu kategorideki ürünlerin birçoğunda dantel detaylar bulunmakta. Dantel masumiyeti ve zarafeti simgelediğinden kadınlar bu dönemde de şıklığı elden bırakmak istemiyor ve tercihini dantelli lohusa gecelik modellerinden yana yapıyor. Lohusa gecelik modelleri arasından seçim yaparken bedeninize uygun olanı seçmelisiniz. Zayıflayacağınızı düşünerek daha sonra da kullanma düşüncesi ile seçilen geceliklerin küçük gelme ihtimali yüksek olmakta. Bu nedenle bedeninize göre seçim yapılabilir.

Kaliteli malzeme kullanılarak üretilen gecelikler doğum sonrası anne adayları için ve henüz yeni doğum yapmış olanlar için rahatlık sunan giysilerdir. Her zevke hitap eden lohusa geceliklerin sade modellerinin yanı sıra dantelli, puantiye, şeritli, işlemeli, renkli, kısa kol, uzun kol ve askılı türleri bulunmakla beraber her biri emzirme kolaylığı sağlar.En rahat hissedeceğiniz modeller arasında bileğe kadar uzanan lohusa gecelikleri yer alır. Misafirlerinizin bol olacağı bu dönemde ev içerisinde rahatsızlık hissetmeden kullanılabilecek bir modeldir.Lohusa gecelikleri en ucuz ve kaliteli modelleri içerisine alan online sitemiz aracılığıyla siparişlerinizi verebilirsiniz. İpeksi kumaşlarla bezenmiş olan geceliklere ve daha fazlasına sitemiz üzerinden marka ve model tercihi yaparak dilediğiniz lohusa geceliğine ve sabahlığına sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

Sıralama seçin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.