Milyonluk Sütyeni Giyecek Melek Belli Oldu

Milyonluk Sütyeni Giyecek Melek Belli Oldu

10 Kasım 2018

Milyonluk Sütyeni Giyecek Kişi Belli Oldu

Her sene  sonunda dünyaca ünlü iç giyim markası  Victoria's Secret tarafından düzenlenen gösteride, bir milyon dolarlık sütyeni giyecek olan Victoria's Secret meleği belirlendi . Victoria's Secret, Sosyal medya hesaplarından da paylaşılan bu ismin Elsa Hosk olacağını duyuruldu.

1 milyon dolarlık sütyeni giyecek isim belli oldu! - Sayfa 1

Sütyen Üzerinde 2100 adet Swarovski Taş Var

Üç yıldır Victoria's Secret meleği olan 29 yaşındaki İsveçli model Elsa Hosk, Swarovski taşlarla süslenmiş özel sütyeni taşıyacak. Neredeyse 1000 saat sürede yapılan, 2100 adet Swarovski taşıyla süslenmiş sütyenin değerinin tam 1 Milyon Dolar olduğu açıklandı.

1 milyon dolarlık sütyeni giyecek isim belli oldu! - Sayfa 2

Şimdiye Kadar Tanıtılmış En Ucuz Fantazi Bralet Sütyen;

Firmanın 22 yıl önce başlattığı geleneğin bir halkası olan sütyenin içeriğine gelince; bu sütyen Swarovski'nin kristal ve topaz taşlarından meydana gelmiştir.2018 den 2019 yılına geçeceğimiz bu yıl Elsa Hosk'un tanıtacağı sütyen, Her ne kadar bir milyon çok büyük bir fiyat olsa da, Victoria's Secret tarafından şimdiye kadar tanıtılan en ucuz Fantasy Bra olacak.

1 milyon dolarlık sütyeni giyecek isim belli oldu! - Sayfa 3

"Çok Modern Ve Parıltılı Bir Sütyen"

Elsa, tanıtacağı sütyenle ilgili, “Çok güzel, çok sade, modern ve çok parıltılı. Sütyeni ben tasarlamış olsaydım böyle bir şey yapardım” yorumunda bulundu.

1 milyon dolarlık sütyeni giyecek isim belli oldu! - Sayfa 4

Geçen sene bu sütyeni tanıtan isim Lais Riberio idi ve o Fantazi Bra'nın değer tam 2 milyon dolardı

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.