Minimizer Sütyen Nedir?  Ne İşe Yarar ?

Çeşitli renkte, sade, spor, şık, destekli, toparlayıcı sütyen modelleri bulunmakla beraber imal edilmesinde son teknolojiler kullanılmaktadır. Her fizik yapısına uygun kom sütyen modellerinin üretimi sağlanarak müşterilerle buluşturulmaktadır. Toparlayıcı sütyen çeşidi olan minimizer sütyenler büyük göğüslü olanların tercih arasında yer alır. Özellikle sütyen hangi çeşitte olursa olsun konfor ön planda tutularak tasarlanan birçok modelleri içerisinde bulunduran kom sütyen modelleri ile vücut şekline uygun olanı bulmak çok kolay. Peki, birçok kadının tercih ettiği minimizer sütyen ne işe yarar? Toparlayıcı özelliği sayesinde göğsü olduğundan daha küçük gösterebilmekle beraber içerisinde rahat hissettirmektedir.

Kıyafet seçimine uyumlu olan sütyeni bulmak karşılaşılan sorunlar arasında olup çözümü pek kolay olmamaktadır. Minimizer sütyen modelleri arasında günlük kullanım için dantelsiz olanları bulunmaktadır. Model ve kesimi bedene uygun olan sütyenlerin kullanılmaması halinde taşma ve sarkmalar gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Büyük göğüslü kadınların toparlayıcı özellikte aldığı sütyenlerin balensiz olması rahatlığı açısından önem taşımaktadır. İç giyim dünyasının ünlü markası olan Kom, rahatına ve şıklığına önem verenler için doğal görünüme sahip en iyi minimizer sütyen modellerini yaratmaktadır.

Minimizer sütyen işlevleri büyük olmakla beraber görselliğinden de ödün vermeye sütyen çeşididir. Minimizer sütyenlerin özellikleri geniş koltuk altı bantları, ayarlanabilir askı ve küçültücü sütyen olmalarıdır. Bu çeşit sütyenler parlak kumaşlar, çiçekli nakışlı, dantelli, şeffaf modelleri ile şık bir görünüm yaratırlar. Kom minimizer sütyen çeşitlerini tasarlarken yılın modasını dikkate alarak farklı süslemelerden yararlanmaktadır. Genellikle en sık tercih edilen minimizer sütyen modelleri kalın askısı olmayan, hafif süslemeli (kurdeleli ya da dantelli) olan modellerdir. Dantel modeller ise gerek küçük göğüslü gerekse de büyük göğüslü bayanlar için en ideal olanı olmakla beraber iç kısmındaki kumaş sayesinde dışarıdan görünümde herhangi bir rahatsızlık vermezler.

Sütyen modellerinde seçim yaparken hem moda hem de rahatlık etki gösterdiğinden yapılacak en iyi seçim için kom minimizer sütyen tavsiye edilmektedir. Kıyafete bağlı olarak giyilebilecek kaplı veya kapsız minimizer sütyenler bulunmaktadır. Kişiyi bir beden daha incelten sütyen olan nbb minimizer sütyen ile kilolu olanlar toparlayıcı etkisi yaratmaktadır. Şık ve zarif tasarımı ile aynı zamanda konforu sunarak kadınlar tarafından en beğeniler modellerdendir.

Sıralama seçin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.