NBB FANTAZİ GECELİK MODELLERİ

İç giyim ya da diğer bir ifade ile iç çamaşır sektörü başlı başına tekstil sektörü içinde ayrı bir yer teşkil ediyor ve başlı başına bir uzmanlık alanı.

Gerek ülkemizde gerek ise dünya ölçeğinde bu alanda alanında kendini kanıtlamış çok özel markalar bulunuyor. Dünya ölçeğinde yapılan şovları, mankenleri ile nasıl Victoria Secret öne çıkıyor ise ülkemizde ise NBB markası diğer markalara göre açık ara önde gidiyor.

Markanın iç çamaşırı konusunda çok sayıda ürünü bulunuyor ve tüm iç giyim ürünlerinde birbirinden özel tasarımlar açık ara önde gidiyor. Kalite noktasında da ödün vermeyen bir yapısı bulunuyor. Keza model olarak da modanın tüm trendlerini taşıyan ürünleri bulunuyor. Gecelik, sabahlık, jartiyer, body pijama, sutyen takımları ve çorap markanın temel ürün gruplarını oluşturuyor.

Markanın ürünleri incelemek gerekir ise şunlar söylenebilir:  Özellikle pijama konusu firmanın en iddialı olduğu alanlar arasındadır. NBB pijama modelleri grubunda yer alan ürünlere baktığımızda alt ve üst olarak iki parçadan oluşan takımlarda kısa kollu, askılı, kolsuz ya da uzun kollu olan üst modeller görülür iken şortlu, kapri ya da uzun modeller de görülebilmektedir.

Üstü desenli, altı düz ya da tam tersi olan modeller, puantiyeli olanlar da dönemin modasına göre karşımıza çıkmaktadır. NBB markası sadece pijama alanında değil gecelik alanında da gerek yaz, gerek kış kullanılabilecek her zevke hitap eden ürünleri vardır. Bunlar arasında NBB dantel gecelik en çok tercih edilen ürünler arasında gelmektedir.

Yine her yaştan insanın kullanabileceği öylesine NBB penye gecelik modelleri vardır ki bu ürünlerden herhangi bir ürünü hayır diyebilmek olası değildir. Renk olarak bakıldığında ise NBB kırmızı gecelik birçok kadının hayır diyemediği bir üründür. Kimi tasarımlarda dantel, kimi tasarımlarda penye, saten gibi kumaşlar kullanılmıştır.

Gecelik grubunda en çok satılan ve birçok kadının favorisi olan ürünler arasında nbb yeşil gecelik gelmektedir.

Nitekim nbb gecelik 2018 modelleri sezonun tüm trendlerini yansıtan son derece özel ürünlerdir. Kadın hangi yaşta olursa olsun güzelliğini, dişiliğini gösteren, kusurlarını kapatan,  gecelerine ayrı bir farklılık katabilecek olan geceliklerdir. Bu sezon saten ağırlıklı olduğundan ağırlıklı olarak saten ve ipek gibi kadına yakışan kumaşlar ağırlıklı olarak kullanılmış durumdadır.

Markanın birçok kadına ulaşmasını sağlayan ise balenli, balensiz, içi tam dolgulu, yarım dolgulu, vb. çok sayıda değişik alternatifin olduğu nbb sutyen takimi grubudur. Burada ağırlıklı olarak dantelli, penye,  mikro fiber, elastan malzemeler kullanılmış durumdadır. Farklı göğüs özelliklerine uygun olan çok sayıda sütyen tek başına satıldığı gibi külotlu olan takımlar da mevcuttur. Bu ürün grubunda kullanılan ana renk beyaz olmakla beraber, ten rengi, su yeşili, lacivert, pembe, bordo, kırmızı, krem, mor gibi renklerde de görülebilmektedir. Külotlara bakıldığında ise tanga, yüksek bel olanlar, klasik kesim olanlar en sıklıkla görülenlerdir.

Markanın sütyen takımlarının hepsi birbirinden iddialıdır. 75 bedenden başlayıp, battal boya kadar her bedene uygun olan bir ürün bulmak mümkündür.

Gecelik grubunda başlı başına bir yer teşkil eden Tutku gecelik modelleriiçin ise söylenebilecek tek şey adı gibi tutku dolu insanlara hitap eden çok özel geceliklerin olduğudur.

NBB fantezi gecelik modelleri ise çok özel geceler için hazırlanan ürünlerdir.  Pijama ve gecelik bedenleri ise S, M, L ve XL ana bedenlerindedir.

Markanın tüm ürünleri alanında deneyimli mavi ve beyaz yakalı personeller tarafından üretilmekte ve ilgili kalite kontrollerden geçtikten sonra piyasaya sunulmaktadır.Sırala
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.