NBB Sütyen

İç giyim ürünleri, kişinin hem rahatlık hem de sağlık açısından dikkat etmesi gereken ayrıca bununla birlikte şıklığı da beraberinde getirip kişiye kendini iyi hissettiren şekilde seçilmelidir. İç giyimde kadınlar için en önemli ürünlerden biri sütyenlerdir. Doğru seçilmediği zaman kullanıcısını rahatsız eden ve ağrılara neden olabilen sütyenler doğru şekilde seçildiğinde oldukça kullanışlı, estetik görünümlü ve sağlıklı iç giyim ürünleridir. NBB sütyenleri ise iç giyim ve sütyen dendiğinde öne çıkan ve ilk akla gelen isimlerden biridir. Birçok farklı modeli ve rengi içerisinde barındıran NBB sütyenler ayrıca takım şeklinde ya da dolgulu, dolgusuz gibi birçok farklı seçeneğe sahip olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

NBB sütyen takım modelleri, destekli ve desteksiz sütyen seçenekleri ve külot takımlarıyla birlikte isteğe göre sunulabilmektedir. Sütyenlerin külot seçenekleri modellere göre değişmekle birlikte g string gibi seçenekler de bulunmaktadır. Sütyen takımlarında birçok renk ve tasarımseçeneği bulunmakta ve şıklığı iç giyimde de yakalamak isteyen kadınlara sağlıklı ve rahat bir seçenek olarak sunulmaktadır. NBB markasına ait takım modelleri dışında da birçok farklı iç giyim modeli bulunmaktadır. NBB sütyen toparlayıcı ürünleri, daha çok büyük ya da sarkmış göğüsler için tercih edilmekte olup göğüsleri toparlayarak hem giysinin içinde daha dik görünmesini hem de gün içinde göğüslerin toparlanmasını sağlamaktadır.NBB sütyen kullananlar arasında oldukça popüler olan ve memnuniyet sağlayan toparlayıcı ürünler hem estetik hem de rahatlık açısından idealdir.

NBB sütyen desteksiz ürünleri destekli sütyenlere göre daha rahat ve küçük göğüsler için daha tercih edilebilir ürünlerdir. Desteksiz ya da destekli sütyenlerin birçok renk ve farklı tasarım seçeneği bulunmaktadır. Bu ürünlerin yanında NBB küçültücü sütyen de büyük göğüslere sahip olan ve dış giyimde bundan rahatsız olan ya da göğüslerini olduğundan daha küçük göstermek isteyen kadınlar için oldukça ideal bir üründür. Sarkmış göğüsleri toparlama ve dikleştirme gibi özellikleri olan bu küçültücü yani minimizer sütyenler aynı zamanda göğüslere alttan destek olarak kişinin yükünü hafifletmekte ve bel ağrılarının birçoğunu bu şekilde ortadan kaldırabilmektedir. Büyük göğüslü kadınların en büyük problemlerinden biri olan bel ağrılarından kurtulmak için tercih edilen küçültücü sütyenler günlük hayatta kullanıldığı gibi ev içinde ya da gece uyurken de kullanılarak göğüslerin toparlanması ve vücudun daha rahat bir postüre kavuşması sağlanabilmektedir.

Sıralama seçin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.