ORKİDE İÇ GİYİM 

Orkide çiçeğinden esinlenerek tasarlanan koleksiyonları ile her sezona damga vuran orkide iç giyim etkileyici ve çarpıcı modelleri ile kadınlar için her daim tercih sebebi olmaktadır. Egzotik havası ve zarafetinin bir araya gelmesi ile kadının güçlü, dişi ve çekici yönünü ön plana çıkaran parçaları yoğun talep görmektedir. Her kesimi koleksiyonda bir star gibi parlarken renkleri ve dokusu ile de göz kamaştırmaktadır. Her tarza uygun biçimde tasarlanan modelleri ile orkide çiçeğini buluşturan tasarımcılar naif ve marjinal bir görünüm yaratmayı başarmaktadır.

Koleksiyon ana çizgilerinde yer bulan; simli kumaşlar, likralı örme kumaşlar ve satenler en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Seçim yapılırken en çok tercih edilen renkler ise; pudra, pembe, fuşya tonları, cappucino kahvesi şeklinde belirtilebilmektedir. Eşsiz model ve çizgi üstü tasarımları le kadınların dünyasını göz önüne seren marka her zevke hitap edecek ürünlerini satışa sunmaktadır. Tüm ürünlere orkide iç giyim online internet sitesi ve e-katalog ile ulaşmak mümkündür.

Orkide iç giyim tasarımcıları kadınların egzotik olan iç dünyalarını dışa vuran; kendinden emin, güven dolu, cesaretli, tam bir feminen hava yaratmak için çok fazla çalışmaktadır. Markanın koleksiyonu her sezon kendini aşarak kadınlara hep daha iyisinin var olduğunu kanıtlamaktadır. Bu tabloyu gören müşteriler ise orkide iç giyimin her daim kendilerie istediklerini vereceğine inanmaktadır.

Koleksiyon içerisinde sürpriz oalrak nitelendirilen 6’lı set şeklindeki gecelik ve sabahlıklar bulunmaktadır. Yanı sıra kombin edilebilecek olan sutyen ve külot takımları da yine bu setlerin içerisinde yer almaktadır. Çoraplı jartiyer takımları da müdavimi olana kadınlar için özel olarak tasarlanan ürünler arasındaki yerini almaktadır. Tüm ürünleri detaylı olarak incelemek isteyen müşterilerin orkide iç giyim online sitesini incelemesi önerilmektedir.

Marka ürünleri yalnızca soft tasarımlardan oluşmamaktadır. Yanı sıra çarpıcı renkleri de bir arada bulundurmaktadır. Karşıtlıklardan beslenen modellerde puanlı, şeffaf tüllü, göze çarpan desenler yer almaktadır. Son derece dişi ve çarpıcı leopar parçaları da yine bu koleksiyon içerisindedir. Ritmin doruklara çıkmasını sağlayan parçaları ile günlük giyimde rahatlıkla kullanılacak kıyafetleri satışa sunmaktadır. Ürünlere bakıldığında; dantelli kaşkorse takımları, çok fonksiyonlu body takımları, kutu ambalajlı penye t-shirtleri rahat kadınlar için tasarlanan etkileyici parçalar arasında yer almaktadır. Kaliteli ve estetiği bir arada bulunduran markanın tüm ürünleri her koleksiyonunda kadınlar için sunduğu gizli hazine olan güzelliği ön plana çıkarmak için etkileyici ürünler geliştirmektedir. Çekici, feminen, standartları zorlayan tasarımları ile her daim iç giyimi keyfe dönüştürmeyi başarmaktadır. Detaylı bilgi ve iletişim için orkide iç giyim online internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sırala
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.