PENYE GECELİK MODELLERİ

 

Penye gecelik takımları diğer kumaşlardan daha konforlu ve rahat hissettirdiği için son dönemlerin en gözde tercihi olmuştur. Teri emen ince yumuşak doku ve hassas ciltlere uygun pamuklu yapısıyla vücudunuzu tahriş etmeyerek rahat bir uyku geçirmemizi sağlar.

Vücudun belli bir ısı dengesi vardır bunu korumak satenle pek mümkün olmadığı gibi sıcak hava da nemi çekme kalitesi olarak da penye daha uygundur. Ünlü birçok markadaçeşitlilik yönünden zengin ve dört mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz penye gecelik sabahlık takımları mevcuttur.

Kadınların hassas konusu olan beden konusunda ise büyük beden penye gecelik kategorisinde renk ve model oranı da oldukça fazladır. Uzun ve sırtta yırtmaç detayı olan dantelli modeller dagi markaların da 40 bedene kadar mevcut siyah ve beyaz renk seçenekleri mevcuttur.

Baharı en güzel şekilde temsil eden çiçek desenleriyle ışıl ışıl bel kısmında ip modeli bulunan penye gecelik takımları ise her yaşa uygun stok sayısı ile tüketicinin talebine sunulmuştur.

Bu ürünleri tercih ederek anne kız kombini yapabilirsiniz. Kendinizi daha sağlıklı ve rahat hissedebilmeniz açısından ürünlerin AZO testi ile belgelenmiş olmasına dikkat etmek gerekir.Sabahlık takımlarında dolgulu gecelik modelleri dantel detaylarıyla genç kızların en çok tercih ettikleri arasındadır.

Sadece elbise ile sınırlı kalmayıp uzun kollu altlı üstlü takımlar da mevcuttur. Yakada düğme ve kol da güpür ile oldukça çok tercih edilen bu model de tüketicinin talebine uygun olduğu için hızla tükenen ürünler arasındadır. Çeyizlik penye gecelik takımları ise genelde 6 parçadan oluşan her ihtiyaca uygun setten oluşur.

Gecelik ve sabahlık takımı, alt ve üst pijama takımı atlet ve şort takım olmak üzere oldukça kullanışlı bir çeyiz setidir. Geniş renk seçeneği ile üç beden alternatifi bulunmaktadır. Kısa kollu takımlar ise genelde dört beden alternatif sunarlar.

Neredeyse günlük elbise olarak bile kullanabileceğiniz bu modeller yaz mevsimin de oldukça rahat etmenizi sağlar.Üstün nitelikli kumaş kalitesi ile sağlığınıza özen gösterip en doğru kararları vermeniz bizler için oldukça önemlidir.

                                                                                                                                

Sıralama seçin
323,93 TL
239,95 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.