Push Up Sütyen Modelleri

 

Sütyen çeşitleri kadınların zevk ve tercihlerinin farklılık göstermesi sebebiyle artma göstermiştir. Push up sütyen hem göğüsleri büyük göstermekte hem de göğse mükemmel yerleşmesi sayesinde yuvarlak bir şekil vermektedir. Push up dolgulu sütyen göğüs dekolteli elbiseler ile kullanılarak dekolteye güzel bir görünüm vermeye katkı sağlar. Sofistike dantelden oluşabilen bu sütyen modeli siyahın doğallığına kadar her tarz için bulunmakta. Farklı renk seçenekleri imkanı sunan destekli sütyen doğal ve estetik bir görünüm oluşmasını sağlar. Push up sütyen kullananlar özel günlerde şık kıyafetlerle kullanmayı tercih edebilirler. En konforlu şekilde size eşlik edecek yapıları bulunmakla beraber spor kıyafetler içerisinde göğüslerinin dik durmasını isteyenler de bu sütyenlerin avantajlarından yararlanabilir.

Normal sütyen kullanmaktan sıkılanlarla birlikte göğüslerini daha şekilli göstermek isteyenler bu tarz bir sütyeni tercih etmekte. Diğer iç giyim modellerinde olduğu gibi farklı çeşitlerde destekli sütyen modeli de mevcuttur. Çeşitli renk ve desenlerde bulunan bu sütyenler pamuklu, likralı ve dantelli kumaşlardan üretilebiliyor. Asıl görevini yerine getirmesine yardımcı olan malzemesi ise silikon ve sünger olmaktadır. Bu destekleyici bölümü sayesinde göğüs dolgun görünür.Rahatlığı da bir kenara bırakmadan kullandığınız ve alışkın olduğunuz modele en yakın olan destekli up sütyen modeli seçerek tercihinizi yapabilirsiniz. Klasik pamuklu ve süngerli destekli sütyenlerle aynı işlevi gören push up sütyenlerin sıvı dolgulu push up sütyen modeli bulunmaktadır. Bu çeşitte dolgu işlevi jel ile sağlanmakta olup destek kısmında bu jel maddeye yer verilir. Sağlık açısından herhangi bir tehdit oluşturmayan jel içerikli madde darbelere karşı da dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu ürünlerin alımında kaliteden vazgeçilmemeli.

destekli modeli seçerken bedeninize ve göğüs ölçülerinize uygunluğuna dikkat etmeli kararınız size en uygun olandan yana vermelisiniz. Büyük göğüslü iseniz küçük bir destekli sütyenin seçimi göğüslerinizin olması gerekenden fazlasını dışarıda bırakarak görüntünüzü ve rahatlığınızı etkileyecektir. İri göğüslü kadınlar double push up sütyen tercih ederek uygun bir tercih yapmış olurlar. Farklı göğüs tiplerine göre çeşitli modelleri kapsayan destekli sütyenleri spor sütyen kullanıyorsanız ilk başta alışmanız zor olacaktır fakat güzelliğini ve avantajlarını fark ettiğiniz an vazgeçilmeziniz olacak bir sütyen çeşididir. Super push up sütyen destekli sütyen modellerinden biri olup göğsün iri ve çekici görünmesinde etkili olarak kişinin çarpıcı ve estetik görünüm kazanmasında önemli bir rol oynamaktadır.


 

Sıralama seçin
169,29 TL
137,70 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.