Şeffaf Sutyen

Yaz aylarının gelmesi ile daha rahat daha açık, yazlık kıyafetler giyilmeye başlandı. Kadınlar için oldukça güzel, oldukça şık bluz modelleri mağazaların vitrinlerini süslüyor. Bazen tek kolu açık, bazen sırtı açık, bazense askısız straplez modelleri ile farklı kesimlerdeki bluzlar bu yılın modası haline geldi.Kadınların üzerinde çok şık ve göz alıcı duran farklı kesim bluzlarda ise tek sorun sutyen askılarının ya da iskeletinin görünmesi. Tabi ki bununda bir çözümü var. İç giyim mağazaları ve üreticileri her yıl değişen modaya uyum sağlamakta.

Çok daha önceleri ortaya çıkan şeffaf askılı sutyen modellerini hemen hemen tüm kadınlar biliyordur.Straplez tarzında bir bluz giyildiğinde genelde kullanılan bir sutyen çeşididir. Bunun yanı sıra yalnızca askı olarak satılıp, askısı takılıp çıkarılabilen sutyenlere de kolaylıkla takılabilmektedir. Tabi ki bluz kesimlerinin farklılaşması ile iç giyim sektörleri de yenilikle açık ve modaya uygun sutyenleri piyasaya sürmeye başladı. Bunlardan biri sırtı açık kıyafet ve bluzlar için olan arkası şeffaf sutyen modelleri. Başka bir değişle sırtı açık elbisenizden ya da bluzunuzdan görünmeyecek sırtı şeffaf sutyen modelleridir. Bu modellerin ön kısımları yine penye ya da ipek kumaştan yapılıp arkasından geçen iskelet şeffaf renktedir. Böylece bluzlarınızın arkasında sutyen izi olmaz. Sırtı şeffaf sutyen modelleri genelde yandan açılıp çıkarılabilen modellerdir. Askısız ve askılı olarak değişir. Askıları genelde boyundan bağlamalı ya da çapraz şekilde gelmektedir.

Şeffaf sutyen modelleri, farklı kesimli kıyafetlerde kendisini belli etmeyen bir yapıya sahip olduğundan dolayı, giydiğiniz kıyafetin çok daha şık ve güzel durmasını sağlamaktadır. Şeffaf sutyen modelleri arasında ise en çok dikkat çeken şeffaf dantelli sutyenlerdir. Bu sutyenler genellikle iç giyim mağazalarının fantezi iç giyim reyonlarında bulunur ve özel gecelerde kadınlar tarafından tercih edilmektedir.Dantel kullanıldığı yere adeta şıklık katmaktadır. Kadınlar ele alındığında, dantelli modeller hem masumiyeti hem de dişiliği simgeler. Bugün iç giyiminde de dantel modelleri farklı renk ve envai çeşitte üretilip piyasaya sunularak farkını ortaya koymaktadır. Tarzını ve şıklığın iç çamaşırında bile olması gerektiğine inanan kadınların genel tercihidir.

Sıralama seçin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.