Silikon Sütyen

İç giyim dünyasında çok öncelerden var olmasına rağmen bu sezon moda olan ve herkesçe kullanılan silikon sutyen modelleri ön plana çıkmaktadır. Günlük kullanımda rahat olmasının kolay giyilip çıkarılmasının yanı sıra yokmuş gibi, iz göstermemesi kadınları memnun etmektedir. Özel günlerde ya da günlük kullanımlarda, abiye ve askısız ve sırtı açık bluzlarda daha çok tercih edilen sutyenler artık hemen hemen her kıyafetin altına giyilen iç çamaşır haline gelmiştir. Sağlık açısından kullanım ve bütçeye uygundur.

Silikonlu Süyen Modelleri

Askısız olmasından dolayı tercih edilen silikonlu sutyenler göğüslerinizi olduğundan daha büyük ve daha düzgün göstermektedir. Jel silikon sutyen markaları sutyenleri göğüs kokunuza uygun şekilde tasarlamışlardır. Böylece kullanırken sağlık açısından herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı garanti edebiliriz.

Silikonlu sutyenler kolay yıkanıp temizlenebilir ve tekrar giyilebilir. Kullanım ve yıkama talimatları genelde kutuların üzerinde ayrıntılı olarak anlatılmaktadır. Aldığınız ürünün orijinal ve muhafaza kutusu içerisinde olmasına dikkat ediniz. Silikon sutyen fiyatları bütçenize uygundur. Ambalajların üzerinde, cilt kanserine neden olabilecek, hiçbir zararlı maddenin bulunmadığına dair AZO TESTİ belgesinin olduğundan emin olun.

Yapışkanlı Destekli Sutyen

Silikonlu sutyenler genelde askısız olduğu için yapışkanlıdır. Bu yapışkan cildinize zarar vermez, kıyafetleriniz altından belli olmaz ve de canınızı yakmaz. İç yapısının yapışkanlı olmasının yanı sıra, yan taraflarına doğru uzanan yapışkanlı saydam uzantılar ile tam tutuş sağlayarak göğüslerinizi dik, toplu ve estetik göstermektedir. Bunun yanı sıra göğüs yapınıza göre ayarlanabilir.

Silikon sutyenler, yapışkanlı ve silikon kullanılarak yapıldığı için doğal bir görünüm sağlamaktadır. Her bedene uygun yapışkanlı desteksiz ve destekli silikonlu sutyen modellerini hem iç giyim mağazalarında hem de online güvenilir satış siteleri içerisinde bulabilirsiniz. Renkli, renksiz, önden çıtçıtlı modelleri bulunmaktadır.

İnternet üzerinden alışveriş yaparken dikkatli olmanızda fayda vardır. Satılan ürünün orijinal olduğundan ve sağlık testlerinden geçmiş ve belgeli olduğundan emin olun. Silikon sutyen fiyatları en az 45 – 50 TL’den başlar. Bunun çok altındaki fiyatlarda satış yapılan sitelere ve mağazalara pek güvenmemenizi öneririz. Ayrıca silikonlu sutyen alırken bedeninize uygun olmasına özen göstermelisiniz.

Sıralama seçin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.