Sıralama seçin

Hangi Kıyafetlerle String Giyilmeli?

Rahatını düşünen bayanların, pek sık tercih etmediği bir külot tipi olsa da stringler gerekli olduğunda kullanılmalıdır. Bazı durumlarda tercih ettiğiniz kıyafetlerin üzerinizde doğru görünmesi için string kullanımı şart olabilir. Böyle zamanlarda ise; doğru ürünü seçmeniz hem sağlığınız açısından hem de görünüm açısından büyük önem taşır. Stringi kullanmak için bayanların kendisiyle barışık olması yeterlidir. String kullanımı bazı kıyafetlerle zorunlu hale gelebilir.

Ne Zaman String Giyilmeli?

    -String kullanımının şart olduğu en temel kıyafet türü, beyaz pantolonlardır. Çünkü beyaz çamaşırlar dâhil olmak üzere hepsi, beyaz pantolonların altından belli olur. En uygunu ten renginde olan stringler olacaktır.
    -Beyaz renkte bol etek ya da elbise tercih edecekseniz çamaşır tercihiniz stringden yana olmalıdır. Beyaz renkteki eteklerin altına klasik külotlar, şortlar, dikişsiz çamaşırlar dahi giyseniz gölge şeklinde kendini belli edecektir.
    -Açık ve soft tonlardaki şortlar giyeceğiniz zaman g string kullanımı kaçınılmazdır. Ancak burada şortun bol kesimli olması, önemli bir husustur. Dar şortlarda kalçalar, düşündüğünüz gibi güzel görünmeyebilir. Çünkü stringin kalçanın sıkı ve dik görünmesini sağlayacak bir fonksiyonu yoktur.
    -Bunların dışında, bol kesimli olan koyu renklerdeki hemen her kıyafetle string rahatlıkla kullanılabilir.

Nasıl Bir String Tercih Edilmeli?

String kullanacağınız zaman, doğru olan modeli bulmanız önemlidir. Genellikle stringler aynı kesimdedir. Bazı modellerinde çeşitli süslemeler yer alabilir ama bunlar kıyafetlerin altına giymek için çok da uygun olmaz. Oldukça sade olan modellerin, kıyafetinize uygun olan renklerini kullanmalısınız. Diğer önemli husus ise; stringin kumaşıdır. Ürün kesinlikle pamuklu kumaştan üretilmiş olmalıdır. Sentetik kumaşlardan üretilen stringler, klasik külotlara oranla daha fazla bakteri üretimine neden olur. Çünkü vücutla daha sıkı temas halindedir. Kıyafetlerinizle g-string kullanacaksanız; dikişsiz olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Hangi Kıyafetlerle String Giyilmemeli?

String, her kıyafetle kullanılabilir gibi bir düşünce kesinlikle doğru değildir. Birçok kıyafetle string kullanılamaz. Bunların başında da dar pantolonlar ve şortlar gelir. Pantolon ne renk olursa olsun; kesimi dar ise; stringden uzak durmalısınız. String nasıl bir kesimde olursa olsun dar pantolon ve şortlardan belli olur. Bunlar dışında dar etekler ve elbiseler giydiğiniz de string kullanmamalısınız. Dar kıyafetlerde popo dik ve sıkı görünmeyecektir. String kullanmanız durumunda bu görüntü engellenemez. Bu durumda dar kıyafetlerle string yerine lazer kesimli, dikişsiz ürünler kullanmak daha doğru olacaktır.

Kimler String Kullanmamalı?

Aslında stringin kullanılması için özel bir fiziki şart aranmaz. Hemen her kadın, rahatlıkla string kullanabilir. Ancak uzmanlar tarafından yapılan açıklamalara göre kalça kısmı geniş olan, poposu sarkık olan kişiler stringden uzak durmalıdır. Çünkü bu ürünlerin poponun görünümünü düzeltecek herhangi bir fonksiyonu bulunmaz. Doğal olarak kıyafetler üzerinizde düşündüğünüz gibi güzel görünmez.

Tanga ve String Arasındaki Fark Nedir?

Birçok kişi iki ayrı kelimeyi kullanır ama aynı ürün olduğunu düşünebilir. Ancak iki ürün arasında çok küçük bir fark bulunur. Stringlerde, vücudun yan taraflarına gelen kısımlar ince bir ip biçiminde hazırlanmıştır. Çamaşırın arka kısmı da aynı şekilde ip biçimindedir ve stringler sık olarak iç çamaşırı kategorisinde kullanılır. Tangaların ise; yan kısımları daha kalın biçimde hazırlanmıştır. Aynı şekilde çamaşırın arka kısmı da stringe göre daha kalındır. Tangalar, genellikle çamaşır ve bikini kategorilerinde kabul edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.