kom Mayolar %10 indirim.jpg (44 KB)
Sütyen Çeşitleri ve Özellikleri

Sütyen Çeşitleri ve Özellikleri

29 Temmuz 2018

Farklı modeller ve tasarımlardan oluşan kişiye en iyi konforu sunan ve hem sade seven hem de şıklığından ödün vermek istemeyenlerin de tercihi olan birçok sütyen çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitler için kullanılan malzemeler de farklı olabilmektedir.

Kumaşından dantel detayları bulunan, saten, pamuklu kumaşlar kullanılmaktadır. Dantelli sütyenlerde hafif dantel ve kurdele süslemeler kullanılırken sporcu sütyen çeşitleri ise farklı renklerin birleşimi sonucu oluşabilir ya da düz renk olabilir. Sütyenlerde şıklığın yanında konforun sağlanması en çok dikkate alınan faktör olmaktadır.

Müşterinin üründen memnun kalma nedeni genellikle sütyenin sağladığı konfor dolayısıyla olduğundan oldukça memnun kalan müşterinin tekrar ürünlerden faydalanabilmesi için dikkatli ve özenli olunması önemli olmaktadır.

Herkesin tarzı ve seçimleri farklı olabileceğinden çok sayıda sütyen tasarımları bulunmakta her yılın modasına göre sütyen çeşitleri arasına bir yenisini ekleme söz konusudur. Böylece müşteriler aradığını bulabilmede zorluk çekmemekte ve kıyafete uygun modelleri rahatlıkça temin edebilmektedir.

Sütyen Çeşitleri ve Özellikleri

Sütyen çeşitleri arasında minimizer sütyen, dantelli sütyen, sporcu sütyen, transparan sütyen, dikişsiz sütyen bulunmaktadır. Sade giyimi tercih eden müşteriler için tasarlanan dikişsiz sütyen modelleri göğsü kavrayarak rahat ve hafif hissettirmektedir.

Destekli sütyenleri ise genellikle küçük göğüslü kadınlar tercih etmektedir. Böylece dekolte kıyafetlerin giyilmesi daha hoş bir görüntü sağlamaktadır. Destekli sütyenlerin ayrık göğüsleri birleştirici özelliğe de bulunmaktadır. Kom, iddaalı ve çeşitli yapılara uyumlu sütyenler tasarlayarak en iyi konforu sağlamaktadır.

Büyük gösteren sütyen dolgulu sütyen iki beden büyük gösteren sütyen

Bir başka sütyen çeşidi ise giyildiğinde daha kadınsı hissettiren dantel detaya sahip sütyenlerdir.  Kıyafete göre tercih edilebilecek bu sütyenlerin az dantelli olanlarının kullanılması ile dar kıyafetlerden göze batmayan bir görüntü sağlanabilmektedir.

Minimizer sütyenler büyük göğüslü kadınların daha fazla tercih ettiği toparlayıcı özelliğe sahip olup göğsü bir beden küçülten sütyenlerdir. Sporcu sütyenleri ise antrenman veya koşu sırasında terlemenin fazla olması ve rahatlığı sağlamak amacıyla imal edilmiştir. Birçok kişi sağladığı konfor sayesinde bu tip sütyenleri seçmektedir. Günlük kullanıma oldukça uygun olan sporcu sütyenleri emziren annelere sağladığı kolaylıklar dolayısıyla da kullanışlı olmaktadır.

 

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.