Kom Sütyen

Kom sütyenler fizik yapısı ve farklı göğüs yapılarına göre tasarlanmakta olup dantelli, sade, renkli ve spor modeller ile müşterilere sunulmaktadır. Toparlayıcı modeller de büyük göğüsler için uygun bir model olmaktadır. Özel askıları ve rahat kumaşları ile toparlayıcı özelliğini en iyi şekilde sağlayarak göğsü oluğundan daha küçük ve kalkık gösterebilmekte. Spor ve rahat bir tarzda kıyafet seçimi yapanların genellikle tercih ettiği sütyen modeli ise kom dikişsiz sütyen olmaktadır. Dikişsiz sütyenler ile sade giyinen kadınlar kendilerini daha rahat hissedebilmektedir. Oldukça yumuşak olan bu sütyen çeşidi göğsü mükemmel kavrayan bir yapıya sahiptir. Ayrıca bu ürünler uzun süre yıpranmadan ve şekli bozulmadan formunu koruyabilmektedir. Kom toparlayıcı sütyen kullananlar için sütyenler sırt ağrılarını yok etmeye yönelik olan cilde nefes aldıran ve ağırlığı omuzdan alacak şekilde tasarlanıyor. Toparlayıcı sütyenlerin farklı desen ve modellerde üretimi yapılmaktadır.

Kom destekli sütyen modelleri arasında dantelli, düz ve renkli modeller yer almaktadır. Dantelli modeller gösterişli olup çeşitli hoş tasarımlarla kullananları memnun etmektedir. Her sezon büyüleyici tasarımlarla bulunan modellerin yanına yenisini eklemektedir. Transparan kumaş kom sütyenler ise iç çamaşırı söz konusu olunca şıklığı tercih edenler için en iyi seçimlerden biridir. İnce ve straplez bluzlar giyildiğinde askıların belli olması hoş bir görüntü yaratmayacağından transparan sütyenler bu kıyafetler için en ideal sütyen modeli olarak sıklıkla tercih edilenlerdendir. Göğsünü olduğundan küçük göstermek isteyenler için uygun olan kom minimizer sütyen modelleri göğsün toparlanmasını sağlayarak giyilen kıyafete göre çeşitli yapıda üretimi gerçekleşmektedir. Kaplı ya da kapsız modelleri ile kıyafet ile uyum sağlayarak hem konforu hem de şıklığı sağlamaktadır.

 Kom sütyen online satış

 Kom sütyenlerini online olarak satın almak isteyenler öncelikle ürünlerin orjinal, barkodlu hologramlı  ollduğundan emin olmalıdırlar. Çamaşırım ailesi olrak tüm kom ürünlerini direk olarak kom fabrikasından sizlerle buluşturmanın onurunu yaşıyoruz. Çamaşırım.com da sezon ürünlerinde en uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Kom modelleri içerisinde şık, konforlu, rahat ve sade, dikkat çekici çeşitleri bulunmakla beraber yetkili temsilcisi olan sitemiz üzerinden direk üreticiden satışı yapılmaktadır.

Kom sporcu stil sütyenler ise %100 pamuklu ve cilde uygun kumaştan imal edilmektedir. Sporcuların terlemesinin önüne geçerek cilde nefes aldıran sporcu sütyenlerinin çapraz modelleri ise emziren bayanlara kolaylık sağlaması sayesinde oldukça tercih edilmektedir.

Sıralama seçin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.